دولت بریتانیا, پست, آگهی کار برای دوربین سخنگوی

نخست وزیر بوریس جانسون است که به دنبال یک سخنگوی با تجربه رادیو و تلویزیون — و ضخامت پوست به دولت تبدیل چهره ت

توسط PATRIS-FUN در 9 مرداد 1399

نخست وزیر بوریس جانسون است که به دنبال یک سخنگوی با تجربه رادیو و تلویزیون — و ضخامت پوست به دولت تبدیل چهره تلویزیونی در رسانه های جلسات.

دولت قرار داده شده یک شغل, آگهی, چهارشنبه حاکم بر حزب محافظه کار سایت به دنبال متقاضیان با اخبار قضاوت توانایی آرام باقی می ماند تحت فشار و "عالی مدیریت ریسک و بحران مهارت های ارتباطی."

برای سال نخست وزیر سخنگویان رسمی که کارمندان دولت به جای سیاسی انتصاب را توجیه روزنامه نگاران خارج از دوربین اما در رکورد دو بار در روز. شروع در پاییز صبح جلسه ادامه خواهد داد و در فرمت فعلی اما جلسه بعد از ظهر خواهد بود یک کنفرانس مطبوعاتی شبیه به کسانی که در کاخ سفید.

کار تبلیغات می گوید: موقعیت است "یک فرصت منحصر به فرد برای برقراری ارتباط با این کشور به نمایندگی از نخست وزیر" با این شانس را به "نفوذ و شکل دادن به افکار عمومی است."

این آگهی می گوید: حقوق و دستمزد خواهد بود بر اساس تجربه هر چند محافظه کار-تکیه دیلی تلگراف روزنامه گزارش آن خواهد بود بیش از 100 ، 000 پوند ($173,000 Cdn) در سال است.

سخنگوی این است که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک میله رعد و برق برای انتقاد از دولت در زمان بحران های متعدد.

بریتانیا هنوز هم مبارزه با شیوع کروناویروس است که در سمت چپ نزدیک به 46,000 مردم مرده است و با توجه به قطعی از اتحادیه اروپا زمانی که یک پست-Brexit دوره گذار در دسامبر به پایان می رسد. 31.

مکرر coronavirus جلسات تحت تاثیر این تفکر در نقش جدید, جانسون گفت LBC رادیو در اوایل این ماه.

"مردم دوست دارند بیشتر با لينک مستقيم اطلاعات دقیق از دولت در مورد چه خبر است" گفت: جانسون که اضافه شده است که او ممکن است "ظاهر از زمان به زمان" در جلسات اما غالبا.

بینندگان در سراسر جهان استفاده می شود برای دیدن تلویزیونی کاخ سفید جلسات توسط رئیس جمهور آمریکا وزیر مطبوعات اگر چه جلسات تبدیل شده اند پراکنده تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن