دولت بریتانیا از دست می دهد و یک وزیر بر بالای یکی از دستیاران سفر در طول مستند

یک کاربر انگلیسی, وزیر دولت ترک در روز سه شنبه نخست وزیر بوریس جانسون شکست خود را به آتش بالا aide به اتهام نقض coronavirus مستند قوانین.

جانسون ایستاده بود توسط دومینیک کامینگز بیش از تصمیم خود را به درایو 400 کیلومتر از لندن به خانه پدر و مادر خود در دورهام در پایان ماه مارس با وجود ملی جهت مردم به در خانه باقی می ماند. کامینگز می گوید سفر او به طوری که خانواده می تواند مراقبت از خود را برای چهار سال اگر او و همسرش که هر دو تا به حال مشکوک coronavirus عفونت بیمار.

اما بسیاری از انگلیسی ها می گویند کامینگز ساخته شده مسخره از فداکاری از افرادی که به دنبال قوانین برای جلوگیری از گسترش این بیماری حتی زمانی که آن را به معنای دور ماندن از عزیزان.

اسکاتلند وزیر داگلاس راس گفت: در استعفا نامه ای که “اکثریت قریب به اتفاق مردم” موافق نیست با Cummings.

“من باید ترکیبات که نمی توانید برای خداحافظی به عزیزان; خانواده هایی که نمی تواند سوگواری با هم; افرادی که نمی مراجعه بیمار و بستگان چرا که آنها به دنبال راهنمایی از دولت” نوشت. “من نمی توانم در ایمان خوب است به آنها بگویید که آنها اشتباه و یک مشاور ارشد دولت درست بود.”

افسران ارشد پلیس گفت: Cummings تفسیر از قوانین ساخته شده آن را سخت تر برای به اجرا درآوردن این مستند دانشمندان و گفت: از آن می تواند به تضعیف پیام در مورد اهمیت فیزیکی فاصله.

“این تهدید به تضعیف است که در جامعه حس اگر یک رقم به عنوان برجسته به عنوان Dominic کامینگز و اگر نخست وزیر خود را شروع به تضعیف است که” ما “پیام و شروع به صحبت کردن در مورد “من” گفت: Stephen Reicher یک روانشناس رفتاری که کمک می کند تا توصیه به دولت است.

جانسون گوو حمایتی

جانسون ایستاده بود به شدت توسط خود مشاور گفت کامینگز “به دنبال غرایز از هر پدر و هر پدر و مادر است.”

در روز سه شنبه دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove اصرار داشت که کامینگز “نمی شکستن قانون است. او نمی شکستن قوانین. او به دنبال محافظت از خانواده اش.”

سازمان دیده بان l کامینگز توضیح می دهد که “استثنایی” شرایط فدراسیون:

دومینیک کامینگز بالا مشاور نخست وزیر بوریس جانسون در دفاع از شکستن انزوا سفارشات تحمیل شده بر کشور در طول COVID-19 بیماری همه گیر. 2:04

اما کامینگز سفر جاده کشیده شده انتقاد از دانشمندان و پزشکان و اسقف ها و انگلیسی ها در سراسر کشور است. کامینگز ساخته شده یک سفر جانبی به خوبی شناخته شده گردشگری متوقف کند که او مشخص می شود به عنوان یک درایو تست را به مطمئن شوید که او سالم به اندازه کافی به تمام راه برگشت به لندن.

Ominously برای جانسون همچنین مشکلات رو به رشد تعدادی از قانونگذاران محافظه کار.

“ما نمی توانیم دور انداختن ارزشمند و سیاسی خوب خواهد شد و دیگر هیچ” توییتی محافظه کار مجلس ویلیام Wragg. “آن را تحقیر آمیز و اهانت آمیز به دفتر خود را به دیدن وزیران قرار داده و از توافق خطوط در دفاع از یک مشاور. این وقت اضطراری ملی و تمرکز ما باید بی امان. ما آن را مدیون به ملت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>