بریتیش ایرویز انتظار برای کاهش بیش از یک چهارم از آن شغل

بریتیش ایرویز قصد دارد برای کاهش بیش از یک چهارم از شغل خود به دلیل coronavirus بحران شرکت IAG گفت: در روز سه شنبه, پیش بینی است که تعداد مسافر را سال بهبود می یابند.

بین المللی تثبیت خطوط هوایی گروه SA (IAG) که همچنین صاحب Iberia Aer Lingus و Vueling گزارش داد که در سه ماهه اول عامل از دست دادن قبل از موارد استثنایی از 535 میلیون یورو ($811 میلیون دلار کانادا) نوسانی از سود 135 میلیون یورو از یک سال پیش.

درآمد کاهش یافته است 13 درصد به 4.6 میلیارد یورو ($6.97 میلیارد Cdn). IAG گفت: این انتظار می رود به طور قابل توجهی بدتر ضرر و زیان در سه ماهه دوم, بازتاب حد کامل از سفر مستندات در طول بیماری همه گیر.

در بیانیه ای اعلام کرد: “این جارو تجدید ساختار در BA احتمالا “تاثیر می گذارد بسیاری از بریتیش ایرویز’ کارکنان و ممکن است در نتیجه افزونگی تا 12,000 از آنها است.” رهبران اتحادیه با انتقاد از این طرح گفت: شرکت هواپیمایی باید کار به امنیت بیشتر کمک دولت برای جلوگیری از برش شغل.

با اتحاد 45,000 کارکنان از جمله 16,500 کابین خدمه و 3,900 خلبانان با توجه به وب سایت خود را.

مدیر ارشد اجرایی الکس کروز گفت: کارکنان است که با انجام همه چیز ممکن است برای حفظ پول نقد از جمله renegotiating قرارداد و به دنبال در گزینه های برای ناوگان خود را, اما آن را نمی خواهد به اندازه کافی.

“ما باید در حال حاضر اقدام’

“در چند هفته گذشته چشم انداز صنعت حمل و نقل هوایی بدتر شده بیشتر است و ما باید در حال حاضر اقدام او گفت:” در نامه ای به کارکنان دیده می شود خبر داد.

“وجود دارد هیچ نجات دولت ایستاده برای BA و ما نمی توانیم انتظار مالیات دهندگان برای جبران حقوق و به طور نامحدود. هر گونه پول به ما قرض در حال حاضر تنها در کوتاه مدت و نه آدرس دراز مدت با چالش هایی روبرو خواهد شد.”

خلبانان اتحادیه BALPA گفت: کارکنان ویران شد.

“این به عنوان یک پیچ از آبی از یک شرکت هواپیمایی که با آن ثروتمند به اندازه کافی به آب و هوا COVID طوفان و کاهش هر گونه حمایت دولت” BALPA دبیر برایان Strutton گفت.

“BALPA را قبول نمی کند که یک مورد ساخته شده برای این کار ضرر و زیان و ما را به مبارزه برای صرفه جویی در هر یک.”

متحد, اتحادیه اروپا, که همچنین نشان دهنده BA کارگران گفت این بود: “بی عاطفه تصمیم گیری و به طور کامل در تقابل با این اقدامات به دنبال رقبای اروپایی ما به عنوان آنها به دنبال یک راه از طریق coronavirus بحران است.”

در اوایل این ماه با استفاده از بریتانیا COVID-19 شغل احتباس طرح کردند 22,626 کارکنان. براساس این طرح دولت طول می کشد در بخشی از هزینه حفظ کارکنان است که باقی می ماند در حقوق و دستمزد در حالی که به خانه فرستاد در طول بحران.

قبل از همه گیر تقاضا نه پیش بینی شده برای سال

انعکاس نظرات از رقبا مانند لوفت هانزا IAG گفت: این امر چندین سال طول بکشد برای تقاضای مسافر برای بازگشت به 2019 سطوح.

دولت ها در اروپا و ایالات متحده در حال ارائه حقوق و دستمزد پشتیبانی به شرکت های هواپیمایی در حالی که صنعت جنگ بزرگترین تا کنون بحران است.

در این مارس 20, 2020, فایل, عکس, لوفت هانزا هواپیمایی بوئینگ 747 هواپیماهای پارک شده در فرودگاه فرانکفورت آلمان است. بوئینگ گفت: این قطع خواهد شد در حدود 10 درصد از نیروی کار خود و آهسته تولید هواپیماهای آن را به عنوان معاملات با جریان پایه از بهترین آن فروش هواپیما و coronavirus بیماری همه گیر. (مایکل پروست/آسوشیتد پرس)

برآورد جهانی هواپیمایی ضرر و زیان از این بیماری همه گیر کوروناویروس صعود به $436.6 میلیارد Cdn بین المللی حمل و نقل هوایی گفت: در تاریخ 14 آوریل. بیش از نیمی از جهان هواپیما در ذخیره سازی.

IAG گفت: آن سه ماهه دوم عامل از دست دادن خواهد بود به طور قابل توجهی بدتر از از دست دادن سه ماهه اول به دلیل کاهش ظرفیت مسافر و ترافیک با وجود برخی از رهایی از کار دولت حفظ و دستمزد حمایت از طرح های. آن را انجام نمی دهد 2020 سود ارشاد.

غم انگیز, گزارش از, ایرباس, بوئینگ,

در ضمن ایرباس روز چهارشنبه ارسال شده 49 درصد رکود در سه ماهه اول سود هسته نامیده می شود و به صورت یک صنعت گسترده کمپین برای بازگرداندن اعتماد به نفس در پرواز پس از coronavirus همه گیر باعث “بدترین بحران صنعت هوافضا تا کنون شناخته شده است.”

اروپا بزرگترین هوافضا گروه همچنین قصد دارد برای صرفه جویی در پول نقد پس از احساساتی 8 میلیارد یورو ($12.1 میلیارد Cdn) در سه ماهه اول از جمله یک رکورد 3.6 میلیارد یورو ($5.5 میلیارد Cdn) خوب برای حل و فصل فساد تحقیقات در انگلیس و فرانسه و ایالات متحده است.

“همه طبیعت از هزینه های در حال حاضر در حال بررسی” مدیر عامل گیوم Faury به گفته تحلیلگران.

ایرباس بوده و قادر به ارائه بیش از یک تعداد انگشت شماری از هواپیما از اروپا-مستندات گسترده آغاز شد و در اواسط ماه مارس و Faury گفت که او انتظار می رود مشکلات مشابه در سه ماهه دوم قبل از یک تصویر واضح تر ظهور در اطراف ماه ژوئن است.

رئیس امور مالی Dominik آسام گفت: تلفن کنفرانس خبری او انتظار می رود برخی از بهبود در سه ماهه سوم قبل از بازگشت “اساسا به خنثی وضعیت که در آن ما نمی استفاده از پول نقد دیگر” در چهارم.

کاهش چشم انداز

ایرباس گسترش کردند طرح در روز سه شنبه با ارسال home 3200 کارگران در بریتانیا پس از قرار دادن 3,000 کارگران در دولت مورد حمایت بیکاری نسبی طرح در فرانسه و Faury گفت: هزاران نفر از کارکنان آلمانی نیز می تواند تحت تاثیر قرار.

او نگفت که آیا ایرباس خواهد انجام مجبور موانعی اما به گفته کارکنان در هفته گذشته به آماده شدن برای “گسترده تر اقدامات” به تعادل گروه های هزینه ها به کاهش چشم انداز حمل و نقل هوایی در سال های آینده.

آن را در گفت و نه فورا نیاز به حمایت دولت است.

ایرباس در این ماه قطع جت تولید بین یک سوم و 42 درصد بسته به مدل.

در دراز مدت ایرباس باقی می ماند متعهد به نسل جدیدی از هواپیما سبز و تشدید خواهد شد تمرکز بر روی پردازنده های مسافری سلامت و همچنین ایمنی Faury گفت.

در آمریکا شرکت بوئینگ گزارش از دست دادن برای دومین فصل متوالی و گفت: این امر کاهش نیروی کار خود را حدود 10 درصد عنوان planemaker بیشتر کاهش می دهد 787 Dreamliner تولید در برابر رکود در سفر جهانی تقاضا است.

بوئینگ که در ماه گذشته به خود جلب کرد پایین آن کل $13.8 میلیارد دلار خط اعتباری در حال کار با بانک های سرمایه گذاری در پتانسیل پیوند معامله به ارزش حداقل $10 میلیارد دلار گزارش رویترز روز سه شنبه.

تقاضا برای بوئینگ بزرگتر و بیشتر سود 787 جت تا به حال مشکلاتی روبرو شد به عنوان یک نتیجه از ایالات متحده به چین-تجارت جنگ است. همه گیر ساخته شده است آن را مشکل تر برای این شرکت به حفظ تولید این هواپیما است که در آن منبع اصلی پول نقد در زمانی که 737 MAX باقی می ماند مبتنی پس از دو سقوط کرد که به کشته شدن بیش از 500 نفر از جمله چندین کانادایی.

بوئینگ گفت: این برنامه برای برش جت تولید به هفت واحد در هر ماه توسط 2022. در ماه اکتبر آن را به حال تصمیم به کاهش آن به 12 هر ماه در اواخر سال 2020 از 14 به 10 هواپیما در هر ماه در اوایل 2021.

بوئینگ همچنین گفت: این انتظار به سر 737 حداکثر تولید در نرخ پایین در سال 2020 را به یک جدول زمانی.

این شرکت تنظیم از دست دادن بود در $1.70 میلیارد دلار یا $1.70 هر سهم در سه ماهه اول در مقایسه با سود $1.99 میلیارد دلار یا $3.16 هر سهم سال قبل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>