بریتانیا می خواهد به دیدن “پیشرفت خوب” در کانادا-سبک معامله تجاری با اتحادیه اروپا در ماه ژوئن

بریتانیا پرده برداری از یک مذاکره قطعنامه روز پنج شنبه برای تجارت ایران با اتحادیه اروپا قرار می دهد که آن را در مسیر برخورد با بروکسل گفت: آن آماده بود به راه رفتن دور اگر “پیشرفت خوبی” ساخته شده بود و نه در ماه ژوئن.

پس از رسمی خروج از اتحادیه اروپا ماه گذشته بریتانیا تا پایان سال به مذاکره یک معامله و توافق بر روی همه چیز از ماهیگیری به حمل و نقل به جای بیش از 40 سال از نزدیک تراز وسط قرار دارد روابط سیاسی و اقتصادی.

قبول داشتن که با خروج از اتحادیه اروپا اتحادیه گمرکی و تنها بازار بریتانیا, کسب و کار برخورد خواهد شد جدید “اختلاف” در تجارت با بلوک دولت آن موضع روشن — تعیین سرنوشت خود باید مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی و نگرانی است.

بنابراین اگر در ماه ژوئن “پیشرفت خوبی” بوده است نه ساخته شده در بریتانیا تقاضا برای آنچه در آن خواستار یک “استاندارد” توافقنامه تجارت آزاد و یا حتی در “حداقل زمینه های بحث برانگیز” از مذاکرات در لندن گفت: این امر تمرکز بر آماده سازی برای شکستن نوک تیز با اتحادیه اروپا.

اتحادیه اروپا در نشست خود در ماه ژوئن 3-5 در پراگ.

“در پایان دوره گذار در 31st دسامبر, انگلستان به طور کامل بهبود می یابند اقتصادی و استقلال سیاسی” دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove گفت: مجلس به عنوان او پرده برداری از دستور.

“ما می خواهیم به بهترین شکل ممکن رابطه تجاری با اتحادیه اروپا اما در پیگیری یک معامله ما نمی خواهد تجارت دور ما حاکمیت.”

نخست وزیر بوریس جانسون, چهره های بریتانیا کمپین به ترک اتحادیه اروپا در سال 2016 که کشورش به مبارزه با تروریسم در اروپا انجام می شود در انتخابات سال گذشته و پس از برنده شدن اکثریت بزرگی است شارژ تیم خود را با هدف “کنترل گرفتن.”

مذاکرات برنامه ریزی شده برای شروع دوشنبه

هر دو طرف می گویند که آنها می خواهم یک معامله قبل از مهلت دسامبر. 31, 2020 به طوری که تجارت می تواند جریان البته با برخی از چک های اضافی و ترتیبات در مسائلی مانند حمل و نقل هوایی می توانید بیش از رول یکپارچه.

اما با دو طرف قادر به توافق در قالب مذاکرات برنامه ریزی شده برای روز دوشنبه آغاز مذاکرات نگاه مجموعه ای به نبرد اراده ها.

میشل Barnier اتحادیه اروپا مذاکره کننده ارشد گفت: بروکسل گرفته بود “توجه داشته باشید” از دستور. “ما چوب به همه ما قبل از تعهدات در بیانیه سیاسی” او توییتی با اشاره به رئوس مطالب توافق بر آینده روابط امضا شده توسط هر دو طرف.

“ما می خواهیم بلند پروازانه و نمایشگاه همکاری با انگلستان در آینده است.”

بریتانیا اصلی مخالف حزب کارگر قفل شده است و در یک نبرد رهبری گفت: مبارزه با تروریسم در اروپا بود “به دور از انجام می شود.”

“دولت جاه طلبی برای ما جدید ارتباط با ما مهم ترین شریک تجاری این است که رک و پوست کنده underwhelming گفت:” پل Blomfield یک کار سخنگو در Brexit.

با اکثریت زیادی در مجلس جانسون و تیم او احساس او برنده عمومی پشتوانه برای شکستن تمیز در روابط به بازگرداندن آنچه که او خواستار انگلیسی, حاکمیت.

است که در تقابل با بروکسل پیگیری از نزدیک رابطه تجاری.

در قلب جنگ بریتانیا تقاضا برای معامله تجارت در امتداد خطوط از یک میان اتحادیه اروپا و کانادا.

اتحادیه اروپا حکم داده است که گفته بریتانیا در حال همسایه از بلوک است که یک تهدید بیشتر به این بلوک را در بازار آن را به عنوان کسب و کار بیشتر از کانادا. آن ترس انگلستان می تواند تضعیف بازار آن با کاهش استانداردهای.

“جغرافیا است که هیچ دلیلی برای تضعیف دموکراسی” گوو گفت: مجلس. “روشن شود ما نمی خواهد به دنبال پویا چین با اتحادیه اروپا قوانین در اتحادیه اروپا از نظر اداره قوانین اتحادیه اروپا و نهادهای اتحادیه اروپا.”

این در اثر رد تقاضا از اتحادیه اروپا به پایبندی به آن “سطح زمین” — مختصر برای توافق پایه قوانین زیست محیطی و استانداردها و مقررات کار و کمک های دولت است.اگر یک استاندارد توافقنامه تجارت است نه در ارائه بریتانیا گفته است: “دنبال چه چیزی در آن خواستار یک رابطه شبیه به آن ایجاد شده بین اتحادیه اروپا و استرالیا. در حال حاضر بسیاری از اتحادیه اروپا-استرالیا و تجارت اجرا می شود در امتداد اساسی سازمان تجارت جهانی به طور پیش فرض قوانین وجود اینکه موافقت نامه های خاص برای برخی کالاها.

بریتانیا می گوید که به عنوان یک مستقل ساحلی کشور آن را نمی خواهد تجارت و دور آن حقوق ماهیگیری. بریتانیا نیز خواستار “الزام” تعهدات دسترسی به بازار اتحادیه اروپا برای آن مهم خدمات مالی صنعت چیزی اتحادیه اروپا می گوید در دستور کار نیست.

“ما می خواهیم و ما همیشه به دنبال بهترین رابطه ممکن است با دوستان و متحدان ما در اروپا اما ما همیشه قرار دادن رفاه مردم بریتانیا برای اولین بار” گوو گفت. “این بدان معناست که اطمینان مردم ورزش به کنترل دموکراتیک بر سرنوشت ما برای آنها که رای دادند بنابراین قاطعانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>