بریتانیا می بیند کمترین روزانه افزایش یابد و در عین حال در coronavirus مرگ و میر

زمانی که نخست وزیر بوریس جانسون توسعه سرفه و تب او یک آزمون برای رمان coronavirus. اکثر انگلیسی ها نمی توان ارائه یک.

جانسون دولت محافظه کار بود در زیر آتش چهارشنبه برای عدم حفظ وعده خود برای افزایش مقدار از آزمایش های در حال انجام برای COVID-19 حتی به عنوان کشور شاهد بزرگترین افزایش در عین حال در مرگ و میر در میان افراد مبتلا به این ویروس 563. به طور کلی 2,352 انگلیسی ها کشته شده اند در این بیماری همه گیر.

این موضوع تبدیل به یک اولیه بحران سیاسی برای جانسون که دارای علائم خفیف است و از انزوا در نخست وزیری در خیابان داونینگ آپارتمان.

ریچارد هورتون سردبیر مجله پزشکی لانست گفت: بریتانیا اداره COVID-19 بحران بود “جدی ترین علم سیاست شکست در یک نسل است.”

در یک صدای جیر جیر او اشاره کرد که انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی گفت: در هفته گذشته که “وجود دارد می آید یک نقطه در یک بیماری همه گیر که در آن است که [تست] است نه یک مداخله مناسب.'”

هورتون در رفت: “در حال حاضر [تست] یک اولویت است. پیام عمومی: سردرگمی مطلق.”

مانند برخی دیگر از کشورهای انگلستان محدود آزمایش به بیماران بستری ترک مردم با علائم خفیف مطمئن نیستید که آیا آنها تا به حال ویروس. بسیاری از دانشمندان می گویند گسترده تر تست — به خصوص از مراقبت های بهداشتی کارکنان — اجازه می دهد تا پزشکان که در حال کار با علائم بازگشت اگر آنها منفی خواهد بود و به یک تصویر بهتری از اینکه چگونه این ویروس گسترش می یابد.

جوامع وزیر رابرت Jenrick اذعان جمعه که “ما نیاز به رفتن بیشتر است و ما نیاز به انجام آن سریع تر است.”

انگلستان در ابتدا انجام شده حدود 5000 آزمون در روز, اما دولت وعده داده شده برای افزایش این تعداد به 10000 تا پایان هفته گذشته و به 25000 اواسط ماه آوریل است. هدف روبرو شده است با 8,630 آزمایشات انجام شده روز دوشنبه آخرین روز که آمار و ارقام در دسترس هستند.

مستند رخ داده است بعد از بسیاری از کشورهای

منتقدان در مقابل انگلستان با آلمان که به سرعت واکنش نشان داد به گزارش تنفسی ویروس پدید آمده از چین در پایان سال گذشته است. آن شروع به تولید یک آزمون برای COVID-19 ژانویه تقریبا یک ماه قبل از u. k. مقامات بهداشتی تولید خود را تست. آلمان در حال حاضر ظرفیت برای انجام 500,000 آزمون در هفته است.

Jenrick گفت و انگلستان تست شمارش آمار باید 15,000 یک روز “ظرف چند روز” و 25,000 یک روز در هفته. اما پیشرفت شده است agonizingly کند.

دولت می گوید تست خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در اولویت است — اما تنها از 2000 تست شده اند و تا کنون از خدمات درمانی نیروی کار از بیش از یک میلیون نفر است.

یک داوطلب بسته اقلام بسته های مواد غذایی در راه اندازی Enfield شورای تامین مرکز در Enfield شمال لندن در روز چهارشنبه. این طرح تلاشی است برای کمک به کسانی که محدود به خانه های خود در طول این مستند با توجه به گسترش coronavirus. (هارون مرحله تشکیل هلیوم وقتی/PA/آسوشیتد پرس)

مقامات انگلیسی سرزنش کمبود سواب برای گرفتن نمونه از مواد شیمیایی شناخته شده به عنوان معرف که نیاز به انجام آزمون.

“وجود دارد یک تقاضا برای مواد خام و تجاری کیت — این است که منحصر به فرد به انگلستان و بسیاری از اماکن دیگر دارای سهام ضروری معرف” گفت: استفان بیکر استاد میکروب شناسی مولکولی در دانشگاه کمبریج.

مقامات بریتانیا دفاع از رکورد خود را در توسعه و استقرار یک آزمون برای COVID-19. آنها همچنین می گویند که در حالی که کمی بیش از حد تست یک ضعف خیلی بیش از حد است چرا که تست تعداد زیادی از افراد سالم خواهد بود بی فایده.

که نقطه تکرار شد توسط سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری رئیس دکتر مایک رایان که گفت به نسبت 10 آزمایش منفی یکی مثبت بود “یک معیار کلی از یک سیستم است که انجام می دهند به اندازه کافی تست را انتخاب کنید تا همه موارد.”

در بریتانیا حدود 20 درصد از آزمایشات مثبت بوده است, نشان می دهد تعداد قابل توجهی از موارد در حال از دست رفته است.

منتقدان دولت بریتانیا می گویند تست افتضاح است که نمونه ای از آن تنبل و از خود راضی پاسخ به همه گیر.

انگلستان شد و آهسته تر از بسیاری از کشورهای اروپایی به اجرای اقدامات لازم از قبیل بسته شدن مدارس و کافه ها و رستوران ها و مردم به ماندن در خانه به مانع انتقال ویروس است. در سراسر کشور مستند تحمیل شد بیش از یک هفته پیش.

پس از یک دهه کاهش مخارج عمومی توسط دولت محافظه کار ملی خدمات بهداشت و سلامت عمومی بدن بسیار کمی ظرفیت یدکی.

جاناتان Ashworth, سلامت, سخنگوی مخالفان اصلی حزب کارگر گفت: کارگران بهداشت و درمان “به درستی اگر درخواست ما در سمت چپ آن را خیلی دیر شده برای خرید کیت و مواد شیمیایی نیاز داریم و یا اینکه آیا ما در آزمایشگاه ظرفیت بیش از حد نامعقول پس از سال ها از بودجه تنگ است.”

“بیمه خدمات درمانی کارکنان و سرپرستان در خط مقدم که نیاز به این تست ضروری و شایسته فوری توضیح از دولت به عنوان به آنچه در جریان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>