بریتانیا گسترش coronavirus مستند حداقل 3 هفته بیشتر

بریتانیا گسترش آن coronavirus مستند برای حداقل سه هفته بیشتر به عنوان یک آرامش از اقدامات خواهد آسیب هر دو در بهداشت عمومی و اقتصاد, وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: در روز پنج شنبه.

“آرامش هر یک از اقدامات در حال حاضر در محل را در معرض خطر آسیب به بهداشت عمومی و اقتصاد,” او گفت.

این حرکت بود که به طور گسترده ای انتظار می رود. Raab که deputizing برای recuperating بوریس جانسون در حال حاضر روشن ساخته قبل از روز پنج شنبه در این سری از جلسات دولت که فوری بلند کردن اجسام از اجتماعی فاصله اقدامات اعلام کرد در مارس 23.

“ما فقط می آیند بیش از حد ما از دست بیش از حد بسیاری از عزیزان ما در حال حاضر قربانی به مراتب بیش از حد به سهولت در حال حاضر به ویژه هنگامی که ما در حال شروع به دیدن شواهدی وجود دارد که تلاش های ما در حال شروع به پرداخت” گفت: Raab.

انگلیسی ها ملزم به ماندن در خانه مگر آنها برای خرید نیازهای اساسی و یا ملاقات های پزشکی نیاز دارد. شهروندان مجاز به ورزش در یک بار در روز می تواند سفر به کار اگر آنها قادر به کار از خانه.

پادشاهی متحده پنجم-بالاترین رسمی مرگ و میر از COVID-19 در میان کشورهای غربی پس از ایالات متحده, ایتالیا, اسپانیا و فرانسه اگر چه این رقم را پوشش می دهد تنها بیمارستان مرگ و میر و تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر است.

انگلستان بیمارستان مرگ و میر از COVID-19 افزایش 861 به 13,729 از 4 p. m. ET در آوریل 15, وزارت بهداشت و درمان گفت: در روز پنج شنبه. گسترده تر آمار که شامل مرگ و میر در مراقبت از خانه و در جامعه نشان می دهد که مجموع تلفات بسیار بزرگتر است.

“ما فکر می کنیم آن است که خیلی زود به یک تغییر” وزیر بهداشت مت Hancock گفت: پیش از آن در روز. “در حالی که ما دیده ایم مسطح از تعداد موارد و خوشبختانه مسطح از تعداد مرگ و میر آن را آغاز کرده و به پایین آمده است.

“اگر ما فقط منتشر شد و همه این اقدامات در حال حاضر و سپس این ویروس را اجرا شایع بار دیگر و ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد.”

بریتانیا وزیر بهداشت مت Hancock صحبت می کند چهارشنبه در روزانه coronavirus بیماری (COVID-19) دیجیتال کنفرانس خبری در 10 خیابان داونینگ. هنکاک گفت: این ویروس خواهد ‘اجرای شایع’ اگر کشور آرامش سخت کاهش تلاش های بیش از حد به زودی. (اندرو پارسونز/10 خیابان داونینگ/فردا نیوز)

جانسون است convalescing در نخست وزیر این کشور اقامت از COVID-19 عوارض که دیدم او را تبدیل به اولین رهبر جهان بستری شده در بخش مراقبت با توجه به COVID-19 عوارض.

سختگیرانه ترین محدودیت در زمان صلح و سابقه موثر بسته بسیار پایین اقتصاد جهانی و انگلستان است و به سمت عمیق ترین آن افسردگی در سه قرن.

فرصتی برای تجدید حیات

به عنوان رهبران در سراسر جهان شروع به تامل راه برای خروج از خاموش شدن اپیدیولوژی باید هشدار داد که موج دوم شیوع بیماری می تواند به خطر اندازد ضعیف و سالمندان.

نیل فرگوسن استاد ریاضی زیست شناسی در کالج امپریال لندن توصیه می کند که دولت بریتانیا گفت احتمالا باید برای حفظ برخی از سطح اجتماعی فاصله تا یک واکسن برای رمان coronavirus در دسترس است.

“اگر ما استراحت اقدامات بیش از حد پس از آن ما خواهد شد نگاه کنید یک تجدید حیات در انتقال گفت:” رادیو بی بی سی. “اگر ما می خواهیم برای بازگشایی, مدارس, مردم اجازه بازگشت به کار پس از آن ما نیاز به نگه داشتن این انتقال را در شیوه ای دیگر.”

پرنس ویلیام بریتانیا صحبت می کند از طریق videolink به عنوان او رسما باز می شود بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل Birmingham دوم از هفت پتانسیل اضافی مراقبت های بهداشتی فضاهای برای مقابله با این بیمار از این بیماری همه گیر. (یعقوب شاه/فردا نیوز)

در همین حال شاهزاده ویلیام در روز پنج شنبه افتتاح اورژانس COVID-19 بیمارستان ساخته شده فقط در هشت روز در مرکز نمایشگاه از بریتانیا دوم شهر بیرمنگام.

بیمارستان دوم از هفت ساخته شده در سراسر انگلستان در پاسخ به این رمان شیوع کروناویروس. آن را تا 500 تخت به ظرفیت است که می توان به افزایش 1,500.

ویلیام دوک کمبریج باز جدید بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل در مرکز نمایشگاه ملی از طریق لینک ویدئو.

8 ٪ از مارس میر درگیر coronavirus

مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus در انگلستان و ولز در ماه مارس شد بالاترین در میان افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی و مردان با توجه به اطلاعات رسمی منتشر شده در روز پنج شنبه.

دفتر آمار ملی (ONS) تجزیه و تحلیل از تمام مرگ و میر ثبت شده تا کنون در ماه مارس متوجه شد که هشت درصد درگیر coronavirus آن را سوم شایع ترین علت مرگ پس از زوال عقل/بیماری آلزایمر و بیماری عروق کرونر قلب.

از 3,912 مرگ و میر مربوط به کروناویروس در طول ماه مشخص شد به علت مرگ در 86 درصد از موارد است.

کمی بیش از 90 درصد از کسانی که فوت کرده بود و حداقل یکی از پیش موجود بیماری کرونر قلبی شایع ترین است. میزان مرگ و میر در میان مردان از coronavirus بود که زنان فایرفاکس گفت.

داده ها همچنین نشان داد میزان مرگ افزایش قابل توجهی در هر گروه سنی از 55 به بالا در مردان و 65 به سمت بالا در زنان است. یک پنجم مرگ و میر در 80 تا 84 سال سن دارد و هیچ مرگ و میر در میان کسانی که در سن زیر 14.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>