Brexit سخنگوی Keir Starmer برنده کار UK رهبری

دادستان سابق از حزب کارگر جناح میانه رو چپ گرا کرده و به جای جرمی Corbyn. پس از سالها برخورد با Brexit Starmer را رهبری خود را در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بریتانیا اصلی مخالفان در روز شنبه اعلام کرد که مبارزه با تروریسم در اروپا سخنگو و مدیر سابق امور خارجه تعقیب Keir Starmer رهبر جدید حزب کارگر.

Starmer, 57, خواهد سکان تقسیم 500,000-عضو حزب جایگزین جناح چپ جرمی Corbyn که رهبری حزب پس از 2015.

ادامه مطلب: بریتانیا: می توانید یک رهبر جدید حذف حزب کارگر ستیزی رنگ آمیزی?

“این افتخار و امتیاز از زندگی من برای انتخاب شدن به عنوان رهبر حزب کارگر. می آید در یک لحظه مثل هیچ کدام دیگر در طول عمر ما” Starmer گفت.

آنجلا Rayner انتخاب شد به عنوان معاون رهبر در یک رای از حزب کارگر یک و نیم میلیون عضو دارد.

“تبریک به @Keir_Starmer جدید رهبر حزب کارگر!” حزب گفت: در توییتر پس از سه ماه رهبری مبارزات انتخاباتی.

Starmer متعهد شده است برای دریافت این حزب در شکل زیر سال رو به کاهش محبوبیت است.

در یک حرکت غیر عادی با توجه به شیوع کروناویروس یک برنامه ریزی ویژه کنفرانس شده بود لغو شد و نتایج منتشر شده در آزادی مطبوعات. داوطلبان لازم بود قبل از ضبط سخنرانی پیروزی خود را.

Corbyn مرگ

نظر سنجی نشان داد کار اقتصادی و سیاست های مبارزه با تروریسم در اروپا تحت Corbyn رهبری بودند منفور با رای دهندگان.

کار بدتر شده و حتی بیشتر پس از Corbyn به نام در حال حاضر تقسیم حزب به باقی می ماند “رادیکال” با وجود آن فاجعه کاهش حمایت در طول برگزاری انتخابات در ماه دسامبر. انتخابات مشخص شده Corbyn را شکست دوم و چهارم برای کار پس از آن به سمت چپ دفتر در سال 2010.

ادامه مطلب: Coronavirus است که ناقوس مرگ برای ماهیگیری اسکاتلندی صنعت

دسامبر انتخابات ثابت بدترین نتیجه برای کار از سال 1930.

Corbyn بعد عذرخواهی کرد و توافق کردند که بعد از حزب از دست 59 کرسی در انتخابات هموار کردن راه برای نخست وزیر بوریس جانسون محافظه کاران به امن زیادی اکثریت مجلس.

Starmer در حال حاضر قول داد برای متحد کردن حزب پس از سالها بحث در اطراف Corbyn سوسیالیستی در دستور کار و رسیدگی به ادعای یهودی ستیزی.

mvb/rc (AP, AFP, dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>