(ریو دو ژانیرو) — یک برزیل دیوان عدالت دستور دولت از رئیس جمهور Jair Bolsonaro به از سرگیری انتشار کامل COVID-19 اطلاعات از جمله تجمعی مرگ و میر پس از اتهامات دولت در تلاش بود برای پنهان کردن شدت این بیماری همه گیر در امریکا بزرگترین کشور.

دولت با پیروی از این تصمیم بعد از ظهر سه شنبه.

عدالت Alexandre de Moraes گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که دولت موظف به ارائه اطلاعات لازم به شهروندان روز پس از وزارت بهداشت و درمان پاک تجمعی مرگ و میر از این کروناویروس جدید از وب سایت خود را. De Moraes گفت: در تصمیم خود که گرانش این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 38,400 برزیل نیاز به شفافیت از سوی دولت به عنوان کشور اشکال سیاست برای جلوگیری از ویروس.

برزیل وزارت بهداشت متوقف شد انتشار تعداد کل COVID-19 کشته و تایید coronavirus موارد در روز جمعه.

محدودیت در انتشار اطلاعات همراه با اعلام آن پس از اخبار شبانگاهی برنامه به پایان رسید, تولید گسترده انتقاد. Gilmar مندس یکی دیگر از دیوان عدالت گفت: دستکاری اطلاعات و داده ها و تاکتیک رژیم های اقتدارگرا و پنهان اعداد نمی معاف دولت از مسئولیت برای همه گیر است تلفات سنگین در برزیل.

مواجه شدید انتقاد بالا رسمی وزارت بهداشت به خبرنگاران گفت: دوشنبه شب که وزارت خواهد بازگرداندن تجمعی مرگ و میر به وب سایت خود را, اما با تغییر روش به صورت روزانه چگونه مرگ و میر در حال شمارش.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر