برزیل از دادگاه عالی برای آزادی اجازه می دهد تا بررسی Bolsonaro

برزیل دیوان عالی کشور دستور داده است تا مقامات به بررسی اتهاماتی که رئیس جمهور Jair Bolsonaro تلاش برای نفوذ در پلیس فدرال. این کاوشگر می تواند در دادگاه علیه رهبر راست.

عالی قاضی دادگاه در برزیل روز دوشنبه مجاز پروب را به ادعا می کند که این کشور با Jair Bolsonaro حال تلاش برای “دخالت” با تحقیقات پلیس.

اتهامات آورده بودند توسط برزیل وزیر دادگستری سابق Sergio مرو. اگر پیدا معتبر این تحقیقات می تواند به طور بالقوه منجر به اتهامات جنایی علیه رهبر راست.

تصمیم دادگاه می دهد پلیس فدرال 60 روز به سوال مرو در مورد او ادعا می کند.

قاضی استدلال کرد که “جنایات گفته تمرین با رئیس جمهوری” به نظر می رسد “یک ارتباط صمیمی با ورزش حکم ریاست جمهوری” که اجازه می دهد تا برای بررسی به محل.

ادامه مطلب: برزیل آمازون تبدیل شده است و غرب وحشی به صورت غیر قانونی معدن طلا

مرو پیاده روی

روز جمعه مورو اعلام کرد که او استعفا از پست خود پس از Bolsonaro اخراج رئیس پلیس فدرال. او را متهم به رئيس جمهور از “دخالت سیاسی” و گفت که او نمی تواند کار خود را بدون “استقلال” برای نیروی.

قاضی شناسایی هفت اتهامات علیه Bolsonaro از جمله انسداد عدالت و تخلفات.

محققان خواهد دست یافته های خود را به برزیل دادستان کل. باید ادعای نگه داشتن وزن سیاسی محاکمه در برابر رئیس جمهور می تواند به دنبال, با این کشور در کنگره به طور بالقوه آغاز استیضاح است که می تواند حذف Bolsonaro از دفتر.

متناوبا مرو می تواند اتهام شهادت دروغ اگر ادعاهای جدی یافت می شود بی اساس است.

این تحقیقات می آید در میان بهداشت جهانی بحران با توجه به کوروناویروس. Bolsonaro شده است برای انتقاد از تصمیم خود برای آتش خود وزیر بهداشت, که پشتیبانی انزوا اقدامات به عنوان یک راه برای جلوگیری از شیوع بیماری است. رئیس جمهور است و کاهش خطر ناشی از ویروس است.

kp/rt (AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>