برزیل Bolsonaro پیشنهاد لایحه اجازه می دهد معدن در بومی زمین

رئیس جمهور برزیل در توصیف این عمل به عنوان یک “رویا” در حالی که رهبران بومی باید آن را با برچسب “قتل عام لایحه است.” جداگانه اعلام نامگذاری دولت جدید سر بومی در امور نیز منجر به خشم.

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro معرفی یک لایحه در روز چهارشنبه به باز کردن بومی زمین به معدن کار کشاورزی و هیدرولیک تولید انرژی.

اندازه گیری خواهد اجازه هر دو بومی و توسعه دهندگان شخص ثالث برای شرکت در توسعه های جدید.

رئیس جمهور گفت که این قانون که هنوز هم نیاز پارلمانی تصویب به عنوان یک “رویا” در حالی که رهبران بومی باید آن را با برچسب “قتل عام لایحه است.”

“من امیدوارم که این رویا … می آید درست است” 64 ساله رئیس جمهور گفت: از برنامه های. “این گام بزرگ بستگی به کنگره است.”

ادامه مطلب: طبیعت باید داده شود حقوق مندرج در قانون ؟

بسیاری از بومی سرزمین های تحت تاثیر این لایحه واقع در منطقه آمازون این کشور آمریکای لاتین.

پیش بینی یک واکنش Bolsonaro یک آب و هوا عبادی افزود: “ما تحت فشار بود توسط محیط زیست. این افراد اگر من می تواند من را محدود و آنها را به منطقه آمازون از آنها مانند محیط زیست بسیار است.”

برخی از 600 برزیل بومی سران گرد هم آمدند در آمازون ایالت ماتو گروسو در ماه گذشته برای محکوم کردن آنچه که آنها به نام دولت را “نسل کشی ethnocide و ecoside.”

Ex-مبلغ منجر به بومی امور

در اوایل روز چهارشنبه در یک حرکت است که بیشتر خشم محیط زیست و بومی رهبران برزیل وزارت دادگستری اعلام کرد که سابق مبلغ ریکاردو Lopes Dias بود برای تبدیل شدن به جدید هماهنگ کننده امور دولت واحد است که بخشی از بومی در امور سازمان شناخته شده به عنوان Funai. اعلام نگرانی در مورد تهدید ممکن است به بهداشت و فرهنگ در میان قبایل بومی با برخی از رهبران معترض انتصاب او در نامه سرگشاده ای.

رهبران Matses جامعه واقع در نزدیکی مرز پرو نوشت که در 2000s Dias بود “دستکاری بخشی از Matses جمعیت به یک جدید ایجاد کرد” که در آن یک کلیسای پروتستان خواهد بود ساخته شده است.

فعالان باید نگرانی بیش از Dias’ سابقه در آمازون پس از 10 سال طلسم به عنوان یک عضو جدید قبایل غیر انتفاعی ، در حال حاضر شناخته شده به عنوان Ethnos360 به فلوریدا بر اساس گروه می فرستد مبلغان از کلیساهای محلی در سراسر جهان بسیاری از آنها سر به بومی مناطق.

برزیل رسما شمارش 28 گروه جدا شده از قبایل بومی در آمازون. رئیس جمهور Bolsonaro قبلا اظهار داشت که جوامع بومی باید ادغام برزیلی جامعه و سرزمین خود را می تواند مختل توسعه و همچنین به عنوان تهدیدی برای حاکمیت ملی.

jsi/cmb (AFP, AP, Reuters)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر