پلیس برزیل اعتصاب در میان جشن های کارناوال

(ریو دو ژانیرو) — خشونت اعتصاب پلیس در شمال شرقی برزیل به نور بر روی نارضایتی در میان پولیس در جای دیگر در کشور با برخی از نیروهای تهدید به اعتراض به داد و بیداد کن کارناوال جشن شروع می شود.

این اعتصاب توسط پلیس نظامی خواستار حقوق بالاتر در دولت, Ceara, و, که منجر به یک سناتور ضربه بودن یک سردرد برای رئیس جمهور Jair Bolsonaro یک حامی سرسخت نیروهای پلیس که متعهد به جلوگیری از جرم و جنایت خشونت آمیز.

“البته پلیس اعتصاب می تواند گسترش” گفت: نماینده مجلس Guilherme دا کونها ایالت میناس گرایس, که در آن پلیس به دست آمده از 42 درصد افزایش حقوق و دستمزد در این سال پس از تهدید به اعتصاب. “از لحظه ای که افرادی که در انحصار سلاح گرم کشف قدرت این خطر وجود دارد.”

در Ceara, جرم و جنایت خشونت آمیز به شدت افزایش یافته است در طول اعتصاب پلیس با حداقل 88 نفر کشته شدند و بیش از سه روز با توجه به اخبار آنلاین سایت G1 با استناد به مقامات وزارت امور خارجه ، Bolsonaro ارسال کرده است صدها نفر از نیروهای گارد ملی و 2500 سرباز به حفظ نظم.

در طول اعتصاب دیابت Cid گومز بود به ضرب گلوله در قفسه سینه به عنوان او تلاش برای درایو بلدوزرها از طریق پلیس اعتراض کردند. او در وضعیت با ثبات است. پیش از آن روز نقاب افسران کسب و کار مجبور به اشغال پادگان و آسیب دیده پلیس وسایل نقلیه.

شهرداران در چندین دولت کوچک شهرستانها — 30,000 نفر یا کمتر — لغو جشن های کارناوال است. در پریپبا که در آن مقامات انتظار داشتند 40,000 گرفتم یک روز شهردار گفت که او دیگر قادر به تضمین امنیت در خیابانهای شهر.

حتی اگر پلیس اعتصاب غیرقانونی در برزیل و کشورهای دیگر در معرض خطر ابتلا به دیدن مشابه اعتراضات نمایندگان مجلس و کارشناسان امنیتی گفت: آسوشیتد پرس.

در Alagoas دولت مدنی پلیس مسئول تحقیق در مورد جنایات شده اند و در اعتصاب به مدت دو هفته.

“فرماندار ساخته شده است که بسیاری از وعده های خالی به پلیس نظامی. در برخی از نقطه که بمب منفجر می توانید” گفت: نماینده مجلس Davi Maia که ملاقات کرده است پلیس در کنگره به بحث در مورد خواسته های خود را.

در Paraiba, نظامی, پلیس سازماندهی 12 ساعت اعتصاب در فوریه. 19. در سانتا کترینا عمومی ماموران امنیتی تهدید به آهسته کار را به حداقل فلج عملیات به حدی اما اجتناب از حملات غیر قانونی.

در ریو یک انجمن از شهرداری پاسداران که پلیس شهر پارک ها و خواص شروع یک اعتصاب روز شنبه در کارناوال.

پلیس اعتصاب نمی, جدید, با توجه به Ilona Szabó از بنیانگذاران امنیتی مرکز تحقیقات در ایگرپ موسسه. یک مطالعه توسط دانشگاه فدرال ریو گراند دو سول نشان داد که بین سال های 1997 و 2017, برزیل به حال 715 پلیس اعتصاب, اما تنها 52 توسط پلیس نظامی.

“بیشتر از همیشه برزیل نیاز به دموکراتیزه و حرفه ای آن پلیس و نیروهای” Szabó گفت.

به باور بسیاری از افسران پلیس در حال جسارت توسط 2018 انتخابات که در آن Bolsonaro و دیگر ملتهب قانون نظم و حامیان انتخاب شدند. سابق ارتش کاپیتان Bolsonaro پشتیبانی نیروهای مسلح در طول 30 سال قانون گذاری حرفه ای و گفته است که پلیس در کشتن وظیفه باید تزئین شده است.

بسیاری از برزیلی متحده منابع مالی در قرمز با خدمتگزاران مردم اغلب دریافت جزئی و یا تاخیر در پرداخت حقوق. جشن های کارناوال اغلب ثابت یک فرصت خوب برای خدمتگزاران مردم از جمله پلیس به فشار مقامات که از ترس خشونت و غارت در طول جشن.

گردشگران و حزب را برانگیخت در کارناوال اغلب هدف انتخاب-جیب. در ایالت سائو پائولو بازداشت 240 مظنون به عنوان بخشی از یک کارناوال امنیت عملیات.

در سال گذشته در مکان عمومی, ماموران امنیتی در Minas Gerais همچنین انتخاب مارس به تهدید تازه انتخاب شده دولت از رژیم صهیونیستی است. Romeu زما نتو با اعتصاب و اگر او نبود تعدیل حقوق و دستمزد خود را.

“دولت تحت فشار برای انتخاب بین بد و بدترین گزینه” گفت: مجلس دولت da Cunha. پلیس تعطیل بزرگراهها و مردان مسلح اقدام به حمله به دفتر والی به گفته شاهدان خواسته است که نام خود را استفاده نمی شود به دلیل ایمنی ترس.

به عنوان بخشی از مذاکرات فرماندار به دست آمده یک توافق است که افزایش بود یک سال به تعویق افتاد, به معنی پیشنهاد تنها فرود آمد این ماه در دولت به مجلس قانون گذاری.

اخبار از 42 درصد افزایش حقوق و دستمزد گسترش به سرعت در حال افزایش مشابه درخواست در Ceara و کشورهای دیگر و عصبی فرمانداران که در برابر تهدیدات غیر قانونی شد.

“میناس گرایس داده این افزایش در یک دولت است که پرداخت حقوق و در یک وضعیت ورشکستگی” گفت: Ignacio کانو هماهنگ کننده خشونت تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی در دانشگاه ایالتی ریو دو ژانیرو.

“آن را می گوید زیادی در مورد لحظه ای این کشور است که رفتن را از طریق و قدرت که نیروهای در حال دستیابی به,” او گفت:.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>