برزیل سربازان دستور داد برای مبارزه با جنگل های بارانی آمازون تخریب

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro در پنجشنبه مجاز اعزام نیروهای مسلح به منطقه آمازون برای مبارزه با آتش سوزی و جنگل زدایی سه ماه زودتر از سال 2019 پس از یک پرش در تخریب در بزرگترین جنگل انبوه.

در سال گذشته Bolsonaro صبر کردم تا ماه اوت به ارسال نیروهای خود را به منطقه پس از اعتراضات بین المللی به بیش از یک موج از آتش سوزی در جنگل انبوه که تله مقادیر زیادی از گازهای گلخانه ای که باعث تغییر آب و هوا.

نظم موجود موثر است از مارس 11 ژوئن 10, اما می توان توسعه یافته به مدت 60 روز و در مجموع به عنوان Bolsonaro سال گذشته بود.

معاون رئیس جمهور همیلتون Maurao هفته گذشته گفت که دولت برنامه ریزی شده برای ارسال ارتش به عنوان بخشی از یک طرح برای ایجاد پایگاه در آمازون برای مبارزه با جنگل زدایی.

در ماه اوت سال 2019 عکس Krimej بومی رئیس Kadjyre Kayapo از Kayapo بومی جامعه به نظر می رسد در یک مسیر ایجاد شده توسط وبلاگ نویس در مرز بین بیولوژیکی ذخیره Serra do Cachimbo جلو و Menkragnotire بومی زمین در التمیرا, Para دولت است. (آسوشیتد پرس)

جنگل زدایی در برزیل آمازون در سه ماه اول سال 2020 افزایش 51 درصد از سال قبل است. سه ماهه اول همزمان با فصل بارانی که تخریب معمولا برطرف, به عنوان وبلاگ نویس در حال منصرف آب و هوا.

طرفداران محیط زیست می گویند ارتش این حضور باید با جلوگیری از تخریب غیر قانونی از جنگل انبوه در کوتاه مدت اما استدلال می کنند که نیروهای مسلح نمی تواند جایگزین دائمی نظارت سازمان های محیط زیست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>