برزیل آماده به اعزام نیروهای نظامی به آمازون برای مبارزه با افزایش جنگل زدایی

جنگل زدایی در برزیل آمازون به شدت افزایش یافت در ماه آوریل دولت داده ها نشان داد در روز جمعه به عنوان coronavirus شیوع نگه می دارد بسیاری از محیط زیست مجریان خارج از میدان و این کشور خود را آماده اعزام نیروهای نظامی برای مبارزه با ورود غیر قانونی است.

تخریب در برزیل بخشی از آمازون افزایش 64 درصد در ماه آوریل در مقایسه با ماه مشابه یک سال پیش با توجه به مقدماتی داده های ماهواره ای از تحقیقات فضایی آژانس INPE.

در چهار ماه اول سال جنگل آمازون شد تا 55 درصد از یک سال پیش به 1,202 کیلومتر مربع با توجه به INPE داده است.

آمازون بزرگترین جنگل های استوایی و دانشمندان می گویند حفظ و نگهداری آن بسیار حیاتی است برای جلوگیری از گرم شدن کره زمین به دلیل مقدار زیادی از گازهای گلخانه ای است که آن را جذب کند.

تخریب آمازون رسید به 11 سال اخیر در سال گذشته و همچنان به صعود در سال 2020 که محیط زیست سرزنش در سیاست های جناح راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro که جسارت غیر قانونی وبلاگ نویس معدن و دامداران.

یک بومی رئیس به نظر می رسد در یک مسیر ایجاد شده توسط وبلاگ نویس در التمیرا, Para دولت برزیل در ماه اوت سال 2019. (لئو کوریا/آسوشیتد پرس)

Bolsonaro به نام برای بیشتر کشاورزی و معدن در مناطق حفاظت شده جنگل گفت: این تنها راه برای بلند کردن منطقه از فقر.

جدید کروناویروس شیوع پیچیده است تلاش برای مبارزه با جنگل زدایی با محیط زیست اجرای آژانس Ibama ارسال کمتر عوامل را در این زمینه با توجه به خطرات بهداشتی. آژانس گفته است آن را در مقیاس پشت زمینه عوامل دیگر در خطر نیست اما آمازون.

“همه گیر کمک کرده است چرا که ظاهرا کمتر عوامل خارج وجود دارد, و غیر قانونی, وبلاگ نویس بدیهی است که نمی مراقبت در مورد این ویروس در مناطق دور افتاده آمازون” گفت: پائولو بارتو محقق ارشد غیر انتفاعی آمازون موسسه Imazon.

بارتو و دیگر محیط زیست از جمله صلح سبز گفت: خروش بود در حال حاضر در جریان سال گذشته با توجه به اقدامات دولت که تشویق ورود غیر قانونی به ویژه در یک فرمان در حال حاضر قبل از کنگره است که می تواند به عنوان به زمین تصرف که حمله عمومی و بومی سرزمین.

یک بومی پرستار دیده می شود در مانائوس, برزیل, در مارس 26. (Bruno کلی/فردا نیوز)

به عنوان زدایی soars Bolsonaro در پنجشنبه مجاز به کارگیری از نیروهای مسلح برای جلوگیری از غیر قانونی وبلاگ نویس و مبارزه با جنگل زدایی و آتش سوزی جنگل ها در منطقه است. طرفداران محیط زیست می گویند این اقدام ممکن است در کوتاه مدت است اما نه یک راه حل پایدار.

Ibama عوامل ابراز ترس که جنگل زدایی همچنان به افزایش در ماه های اخیر با وجود زمان فصل بارانی آمازون که در جنگل سخت تر به گذشتن و معمولا مانع غیر قانونی و وبلاگ نویس.

بخش هایی از آمازون که نقاط داغ برای جنگل زدایی مانند جنوب Para دولت دیده می شود بالاتر از میانگین بارش باران سطح آن به طور معمول منجر به کاهش جنگل زدایی کارلوس Nobre, یک, زمین, سیستم های دانشمند در دانشگاه سائو پائولو به رویترز گفت.

Nobre هشدار داد که باران را به سهولت در سه ماه آینده به عنوان فصل خشک نگه دارید که زمانی که جنگل زدایی قله در بسیاری از سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>