برزیل سبقت گرفت انگلیس برای 3-بیشترین تعداد COVID-19 موارد

برزیل ثبت 674 جدید کروناویروس مرگ و میر در دوشنبه وزارت بهداشت گفت: بیش از 255,000 تایید موارد سبقت بریتانیا برای تبدیل شدن به کشور با سومین شماره از عفونت در پشت, ایالات متحده و روسیه است.

با توجه به پایگاه داده سیستم ردیابی نگهداری توسط coronavirus مرکز منابع در دانشگاه جانز هاپکینز و پزشکی در بالتیمور آمریکا تا به حال بیش از 1.5 میلیون مورد روسیه نزدیک به 300,000 و انگلستان تقریبا 248,000.

تقریبا از 17000 نفر در برزیل درگذشت از ویروس در دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب دوشنبه نشان داد.

با توجه به داده ها از وزارت بهداشت, Sao Paulo باقی مانده بدترین آمار شیوع با 63,066 موارد و 4,823 مرگ و میر. ریو دو ژانیرو در جای دوم با 26,665 عفونت و 2,852 مرگ و میر.

وزارت روزانه شمارش نشان نمی دهد که عفونت و مرگ و میر لزوما رخ داده در 24 ساعت گذشته بلکه این است که این پرونده وارد شد به سیستم در طول آن دوره زمانی است.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro دهکدهای از دست رفته محبوبیت خود را بیش از دست زدن به همه گیر اما او حفظ انعطاف پذیر هسته ای پشتیبانی می کند. هفته گذشته وزیر بهداشت نلسون Teich استعفا داد و تبدیل شدن به دومین سلامت بالا رسمی به ترک پست از همه گیری آغاز شد.

به طور کلی ادواردو Pazuello است موقت سلامت رئیس. Bolsonaro است که در هیچ عجله به انتخاب خود جایگزینی منابع می گویند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>