برزیل: Jair Bolsonaro استخدام های فعال-وظیفه عمومی به عنوان رئیس ستاد

راست رئیس جمهوری برزیل ادامه دارد به militarize دولت, استخدام, یک نهم نظامی به دولت. Bolsonaro تا حد زیادی متکی نظامی مارشال دستور کار خود در برزیل.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro اعلام کرد در رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه که او را به نام چهار ستاره ارتش ژنرال والتر Souza براگا Netto خود را به عنوان رئیس جدید کارکنان.

براگا Netto, 63, در حال حاضر ارتش و رئیس ستاد و دوم آن در دستور است. او دومین فعال-وظیفه عمومی در Bolsonaro کابینه پس از چهار ستاره ارتش Luiz Eduardo راموس, وزیر, دولت, و نیروی هوایی ستوان مارکوس پنتس, برزیل, وزیر علوم و فن آوری است.

براگا Netto بهترین و شناخته شده برای رهبری یک نظامی تصاحب امنیت در ریو دو ژانیرو در سال 2018 است.

او جایگزین عقیق Lorenzoni یک دیرین Bolsonaro متحد و آخرین سیاستمدار در کابینه خود را درون دایره است. Lorenzoni حرکت خواهد کرد به سر تابعیت وزارت که دسته فدرال برنامه های رفاهی.

با حرکت Bolsonaro در حال حاضر نه مردان نظامی در 22 عضو کابینه است. که شامل نمی شود معاون رئیس جمهور همیلتون مورو یک ژنرال بازنشسته.

Bolsonaro سابق ارتش کاپیتان آن در سال گذشته پس از پیروزی برزیل در انتخابات ریاست جمهوری در یک محافظه کار پلت فرم. او قول داد برای شکستن دور از احزاب سنتی ترک کوچک اجتماعی حزب لیبرال است که نامزد او را برای رئیس جمهور به فرم خود داد برای برزیل جنبش است.

رئیس ستاد کار یکی از با نفوذ ترین مواضع در سیاست های برزیل. اما Bolsonaro است محروم از چندین کلید وظایف از جمله انتقال برنامه مسئول نقشه کشی سرمایه گذاری برای خصوصی سازی دارایی های دولت به وزارت اقتصاد است.

dv/اس ام اس (AFP ایسنا)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>