برزیل در حال گسترش استفاده از کلروکين در برابر COVID-19 بعد از ثبت روزانه مرگ و میر

برزیل خود را گسترش دهد استفاده از کلروکين برای درمان coronavirus این هفته با توجه به رئیس جمهور Jair Bolsonaro

توسط PATRIS-FUN در 31 اردیبهشت 1399

برزیل خود را گسترش دهد استفاده از کلروکين برای درمان coronavirus این هفته با توجه به رئیس جمهور Jair Bolsonaro پس از کشور ارسال شده یک رکورد روزانه مرگ و میر 1,179 در روز سه شنبه.

Bolsonaro گفت: موقت وزیر بهداشت ادواردو Pazuello خواهد موضوع دستورالعمل جدید در روز چهارشنبه در حال گسترش توصیه می شود استفاده از ضد مالاریا دارو برای درمان coronavirus.

وزیر بهداشت نلسون Teich ترک روز جمعه تحت فشار برای امضای دستورالعمل ساخت و او را دوم پزشک آموزش دیده به ترک پست در یک ماه. سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داد, بهداشت حرفه ای در ماه گذشته که کلروکين نباید مورد استفاده در درمان COVID-19 خارج از بیمارستان و یا تحقیقات تنظیمات با توجه به گاهی کشنده عوارض جانبی.

برزیل پیشی گرفت و بریتانیا روز دوشنبه برای تبدیل شدن به کشور با سومین شماره از تایید عفونت پشت روسیه و ایالات متحده است. برزیل را تایید موارد نیز شروع به پریدن کرد یک رکورد 17,408 روز سه شنبه در مجموع از 271,628 افرادی که آزمایش مثبت برای ویروس.

بالاترین روزانه مرگ و میر قبل از سه شنبه بود 881 مرگ و میر در مارس 12. همه گیر کشته شدن حداقل 17,971 مردم در برزیل, با توجه به وزارت بهداشت.

Bolsonaro شده است به طور گسترده ای انتقاد خود را برای دست زدن به شیوع بیماری است که شامل مخالفت با محدودیت در حرکت می بیند به عنوان بیش از حد آسیب رساندن به اقتصاد است.

در مصاحبه ای ارسال شده به وب سایت وبلاگ فراموش Magno, Bolsonaro گفت Pazuello فعال وظیفه ارتش که Teich معاون, آیا ثبت نام جدید کلروکين دستورالعمل ها و نگه داشتن کار بالا در حال حاضر. Bolsonaro اضافه شده که مادر او 93 سال او را نگه می دارد یک جعبه کلروکين در دست او باید آن را.

بیش از 16000 نفر فوت کرده اند با توجه به COVID-19 در برزیل. 0:46

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که روز دوشنبه او کلروکين پیشگیرانه به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه گفت: با توجه به اعمال ممنوعیت سفر از برزیل.

"من نمی خواهم مردم آمدن به اینجا و آلوده کردن مردم ما است. من نمی خواهم مردم بیش از وجود دارد بیمار یا" گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. "ما در حال کمک به برزیل با هواکش ... برزیل است که با داشتن برخی از مشکلات هیچ تردیدی در مورد آن."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن