برزیل اتهامات 6 ex-دیکتاتوری نظامی عوامل در قتل روزنامه نگار

ولادیمیر هرتزوگ طرفدار برزیل دموکراسی درگذشت در سال 1975 پس از شکنجه توسط سازمان اطلاعات نظامی مقامات که سعی در قاب مرگ او به عنوان یک خودکشی است. او متهم به قتل هستند و در نهایت در مواجهه با اتهامات عنوان شده علیه.

برزیل را به دادستانی کل به اتهام شش تن از اعضای سابق این کشور را به دیکتاتوری نظامی با 1975 قتل یک روزنامه نگار برجسته.

ولادیمیر هرتزوگ درگذشت در 25 اکتبر سال 1975 در یک نظامی بازداشتگاه اطلاعات پس از بازداشت و شکنجه شده است. او 38 سال سن در زمان.

ادامه مطلب: برزیل است تبدیل به یک نظامی دولت ؟

مدیر برنامه تلویزیونی “TV Cultura” در آن زمان هرتزوگ شده بود صریح حامی دموکراسی و یک عضو از برزیل حزب کمونیست.

عمومی ناباوری در مورد رسمی دولت نسخه از مرگ او تولید ملی بحث و برانگیخته شد. آن را نقطه عطفی در برزیل دیکتاتوری نظامی که آغاز شده بود در سال 1964 کمک به فشار آن به سمت احتمالی آن در سال 1985.

رسیدگی به مرگ او قبلا در سال 1992 افتتاح شد اما از آن لغو شد توسط یک دادگاه با استناد به سال 1979 قانون عفو. آمریکایی دادگاه قانون اعلام کرد, قانون غیر قانونی در سال 2010 بر اساس آن مورد استفاده قرار گرفت برای جلوگیری از گسترده نقض حقوق بشر از مجازات. بررسی هرتزوگ مرگ شد و سپس دوباره باز در سال 2018 است.

Vladimir Herzog (Public Domain )

هرتزوگ شد فعال مدنی جنبش مقاومت در برابر دیکتاتوری

  

یک “غیر قابل بیان’ جرم

دفتر دادستان کل توصیف قتل او در بیانیه ای که سه شنبه منتشر شد به عنوان “غیر قابل بیان.”

عفو نمی توان به جرم “پس از آن متعهد شد در یک چارچوب سیستماتیک و گسترده حملات توسط دولت برزیل علیه جمعیت غیر نظامی” آنها اضافه شده است.

دفتر شارژ خوزه بررس Paes سابق ژنرال ارتش Audir سانتوس Maciel سپس سر از وزارت امور خارجه سازمان اطلاعات شناخته شده به عنوان DOI-CODI و عامل نظامی Altair Casadei در هرتزوگ مرگ است. دو قانونی پزشکان و یک نظامی بازنشسته دادستان نیز متهم شده است.

ادامه مطلب: Jair Bolsonaro عفو پلیس برزیل که با استفاده از خشونت

این اتهامات شامل تشدید قتل و همچنین رویه تقلب و ایدئولوژیک باطل به عنوان متهم به تلاش برای تغییر هرتزوگ بدن به نظر می رسد به عنوان اینکه او تا به حال خود را به دار آویخته و صدور گزارش نادرست است.

مورد خواهد بود سعی فدرال دیوان عدالت در سائو پائولو. وجود دارد در حال حاضر هیچ تاریخ برای تصمیم گیری.

هرزوگ و خانواده اش که یهودی بودند فرار کرده بود یوگسلاوی سابق به برزیل در 1940s برای فرار از نازی ها.

در علاوه بر این به کار در برزیل او به صرف زمان در لندن مشغول به کار برای بی بی سی.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>