پیشاهنگی پسر از امریکا برای ورشکستگی فایل به دلیل رابطه جنسی-سوء استفاده از پرونده های حقوقی

Barraged توسط صدها جنسی-سوء استفاده از پرونده های حقوقی پیشاهنگی پسر از امریکا برای ورشکستگی زمینه حفاظت از شنبه به امید کار کردن یک برنامه به طور بالقوه ماموت قربانی طرح پرداخت غرامت است که اجازه خواهد داد که مقدس و 110 ساله سازمان برای انجام.

فصل 11 تشکیل پرونده در فدرال دادگاه ورشکستگی در ویلمینگتون مجموعه در حرکت چه چیزی می تواند یکی از بزرگترین, پیچیده ترین ورشکستگی تا کنون دیده ام. نمرات از وکلا به دنبال شهرک سازی به نمایندگی از چندین هزار مرد که می گویند آنها تعرض به عنوان پیشاهنگان توسط scoutmasters یا دیگر رهبران دهه پیش هستند اما فقط در حال حاضر واجد شرایط برای شکایت به دلیل تغییرات اخیر در کشورهای خود را’ قانون از محدودیت ها و قوانین.

با رفتن به ورشکستگی دادگاه پیشاهنگی می توانید با قرار دادن آن در دعاوی نگه دارید در حال حاضر. اما در نهایت می تواند آنها را مجبور به فروش برخی از آنها گسترده اموال دارایی از جمله اردو و پیاده روی مسیرهای پیاده روی به جمع آوری پول برای جبران خسارت صندوق اعتماد است که می تواند فراتر از یک میلیارد دلار است.

ورشکستگی دادخواست ذکر شده پیشاهنگی پسر’ به عنوان دارایی بین 1 میلیارد دلار و 10 میلیارد دلار بدهی خود را در 500 میلیون دلار به $1 میلیارد.

“سراغ برنامه های خود ادامه خواهد داد و در طول این روند برای سال های بسیاری آمده” پسر پیشاهنگی در بیانیه ای گفت. “شوراهای محلی هستند تشکیل پرونده برای ورشکستگی چرا که آنها از نظر قانونی جداگانه و مجزا سازمان است.”

پیشاهنگی پسر فقط آخرین عمده آمریکایی موسسه به صورت سنگین قیمت بیش از سوء استفاده جنسی. کاتولیک رومی دایره اسقفی در سراسر کشور و مدارس از جمله دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا و میشیگان دولت باید پرداخت صدها میلیون دلار در سال های اخیر است.

این 2013 فایل عکس نشان می دهد یک کلوز آپ از یک طلایه دار یکنواخت نشان در یک کنفرانس خبری در پیشاهنگی پسر از امریکا ستاد در ایروینگ. این سازمان برای ورشکستگی زمینه حفاظت از شنبه به امید کار کردن یک برنامه به طور بالقوه ماموت قربانی طرح پرداخت غرامت است که آن را به انجام. (دیوید منینگ/فردا نیوز)

ورشکستگی نشان دهنده دردناک به نوبه خود برای یک سازمان است که یک ستون از آمریکا مدنی زندگی برای نسل و یک زمین تمرین برای رهبران آینده. دستیابی به رتبه عقاب دیده بانی بوده است که افتخار دستاورد است که سیاستمداران, رهبران کسب و کار, فضانوردان و دیگران قرار داده و در رزومه خود و در مقام شرح حال.

پیشاهنگی پسر منابع مالی شده است تیره و تار در سال های اخیر با کاهش عضویت و رابطه جنسی-سوء استفاده میکنند.

امور مالی بدتر

تعدادی از جوانان در سراغ به کمتر از 2 میلیون نفر از بیش از 4 میلیون نفر در اوج سال 1970. این سازمان در تلاش است برای مقابله با کاهش اعتراف اما عضویت در آن رول در زمان یک ضربه بزرگ Jan. 1 هنگامی که کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران — در دهه های عمده حامی طلایه دار واحد — قطع روابط و انصراف بیش از 400,000 پیشاهنگی به نفع برنامه های خود را.

مالی چشم انداز تا به حال بدتر از سال گذشته پس از نیویورک و آریزونا نیوجرسی و کالیفرنیا تصویب قوانین ساخت آن را آسان تر برای قربانیان از پیش سوء استفاده به فایل ادعا می کند. تیم های وکلا در سراسر ایالات متحده شده اند ثبت نام مشتریان توسط صدها نفر به شکایت پیشاهنگی پسر.

بسیاری از تازه رویه موارد تاریخ به 1960s, ’70s و 80s; سازمان می گوید وجود دارد تنها پنج شناخته شده قربانیان سوء استفاده در سال 2018 است.

پیشاهنگی پسر اعتباری تغییر به آرایه ای از پیشگیری سیاست های اتخاذ شده از اواسط 1980s از جمله اجباری پس زمینه چک کیفری و سوء استفاده-پیشگیری آموزش برای تمام کارکنان و داوطلبان و یک قانون است که دو یا بیشتر از بزرگسالان رهبران بود در حال حاضر در تمام فعالیت های.

جیمز Kretschmer صحبت می کند در مصاحبه Feb. 13 در هوستون. Kretschmer می گوید او تعرض توسط طلایه رهبر بیش از چند ماه در اواسط دهه 1970 در اسپوکن, Washington منطقه است. (David J. فیلیپ/آسوشیتد پرس)

جیمز Kretschmer هوستون در میان بسیاری از مردان تحت پیگرد به اتهام سوء استفاده, می گوید او تعرض توسط طلایه رهبر بیش از چند ماه در اواسط دهه 1970 در اسپوکن, Washington منطقه است. در مورد ورشکستگی او گفت: “این شرم آور است زیرا در هسته خود و آنچه در آن قرار بود پسر پیشاهنگی است که یک سازمان است.”

“اما شما می دانید هر چیزی می تواند خراب شود,” او اضافه شده است. “و اگر آنها در حال رفتن برای محافظت از مردم که به آنها واگذار کرده ایم با کودکان و سپس آن را تعطیل کند و حرکت می کند.”

پیشاهنگی پسر از امریکا گفته است که با تشویق همه قربانیان به جلو آمده به فایل ادعا در مورد. آخرین مهلت برای پر ادعا هنوز تعیین شده توسط دادگاه ورشکستگی اما امضای این پیمان گفت که به احتمال زیاد اتفاق می افتد بعد از این سال.

در میان مسائل دیگر به خطاب در دادگاه ورشکستگی: سرنوشت پسر پیشاهنگی دارایی; به حدی که سازمان بیمه کمک خواهد کرد که پوشش غرامت; و این که آیا دارایی های پیشاهنگی’ 261 شوراهای محلی اضافه خواهد شد به صندوق.

“هستند بسیاری از بسیار عصبانی رنجش مردان وجود دارد که نمی خواهد اجازه می دهد پیشاهنگی پسر به دور بدون گفتن چه تمام دارایی های خود هستند” گفت: وکیل پل Mones که نشان دهنده مشتریان متعدد تحت پیگرد خواهد شد. “آنها می خواهند هیچ سنگ نمیماند که پشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>