پسر پیشاهنگی فایل برای ورشکستگی در میان رابطه جنسی-سوء استفاده از پرونده های حقوقی

این سازمان متهم شده است که از پوشش تا دهه ها سوء استفاده جنسی فکر می کردم که هزاران نفر را تحت تاثیر قرار. از تشکیل پرونده ورشکستگی اجازه می دهد پیشاهنگی پسر از امریکا را همه از سوء استفاده از پرونده های حقوقی را به یکی از دادگاه.

پیشاهنگی پسر از امریکا (BSA) گفت: آن را به حال برای پرونده فصل 11 ورشکستگی زیر کشت از سوء استفاده جنسی از پرونده های حقوقی. این سازمان گفت: پر کردن ساخته شده بود در تلاش برای ایجاد یک قربانیان غرامت اعتماد برای اعضای گروه جوانان ساخته شده است که این اتهامات که در تاریخ چند دهه.

ورشکستگی است و انتظار نمی رود به تاثیر سازمان برنامه که آموزش جوانان در بیرون از مهارت های بقا و میزبان گردش تفریحی مانند پیاده روی و کمپینگ.

در علاوه بر این به سوء استفاده از پرونده های حقوقی سازمان در حال حاضر مبارزه با کاهش عضویت و جنجال بر اعتراف گی و اعضای زن.

بیشتر بخوانید: پیشاهنگی پسر از امریکا به ایران را خوش نما کودکان

“BSA مراقبت عمیقا در مورد همه قربانیان سوء استفاده و صمیمانه معذرت خواهی به هر کسی که صدمه شد در طول زمان خود را در سراغ” رئیس اجرایی راجر Mosby در بیانیه ای گفت.

پیشاهنگی پسر بوده است این موضوع از صدها ادعا می کند پس از چندین ایالت از جمله نیویورک و حذف موانع قانونی و اساسنامه محدودیت ها است که مردم از متوقف تحت پیگرد بیش از اتهامات کودک آزاری در گذشته است.

“ما می توانیم زندگی می کنند تا به ما اجتماعی و اخلاقی مسئولیت نسبتا جبران خسارات قربانیان” در حالی که “تضمین می نماید که ما در انجام ماموریت ما برای خدمت به جوانان و خانواده ها و جوامع محلی از طریق برنامه های ما” گفت: این بیانیه است.

ورشکستگی اجازه می دهد پیشاهنگی پسر را به تمام دعاوی را به یکی از دادگاه و سعی کنید به مذاکره به حل و فصل به جای مبارزه با هر فردی در مورد دادگاه. سازمان ملی گفت: در تازه ترین گزارش سالانه از سال 2018 است که آن را تا به حال 1.5 میلیارد دلار (€1.4 میلیارد دلار) دارایی, اما شوراهای محلی نیز باید خود را در دارایی های خود را که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به حل و فصل دعاوی نیز هست.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

lc/stb (AFP ایسنا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>