بوستون لغو رژه سنت پاتریک از یک فراوانی از احتیاط’

ایالات متحده تنها کشور نگه داشتن یک چشم بر روی بالقوه در انتخابات روسیه دخالت.

گاردین در روز دوشنبه منتشر شده مدارک ارائه شده توسط سرمایه گذار و فعال سیاسی لایحه Browder به مجلس هوش و کمیته امنیت که ادعای مسکو استفاده اتباع — از جمله سیاستمداران از هر دو حزب محافظه کار و کارگر — احزاب برای پیشبرد منافع روسیه در بریتانیا است. شواهد همچنین با اشاره به سابق هوش افسران دیپلمات و پیشرو در روابط عمومی فرمت های.

برخی از این افراد Browder گفت: کار “ناخواسته برای دولت روسیه منافع” در حالی که دیگران “تا به حال دلیلی برای دانستن دقیقا آنچه که آنها انجام می دهند و برای آنها” هر چند هیچ پیشنهاد هر کسی که در واقع شکست هر گونه قوانین یا راه.

هنوز Browder مدعی مسکو مورد استفاده انگلیسی, واسطه ها در برخی از ظرفیت به آن مبهم “ژولیده” دولت و جنایی منافع مانند پول شویی, “افزایش تبلیغات روسیه و دروغ” و “پس از” برخی از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را بیشتر دشمنان. Browder گفت: دولت بریتانیا به نظر می رسد به آگاهی از روسیه سرویس امنیتی اعضای کار با پوشش دیپلماتیک در انگلیس را به عنوان تنگ درک و این کشور را “غیر رسمی و جاسوسی کارشناسان است.”

در ISC گزارش ناشی از یک بررسی دو ساله فرو رفته در یک فرایند طولانی قبل از آن را می توان منتشر شد. خیابان داونینگ به عنوان محتویات آن, اما دیگران که با خواندن این گزارش مخالف است. در ادامه مطلب نگهبان. تیم O’donnell

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>