بوریس جانسون بالا aide می گوید سفر طولانی در طول مستند شد ‘استثنایی’

نخست وزیر بوریس جانسون نزدیک ترین دستیار Dominic کامینگز گفت که او به رسمیت شناخته شده خشم مردم اما سعی کردم به توضیح آنچه که او به عنوان مشخصه شدید شرایطی که منجر به او را به درایو 400 کیلومتر از لندن به شمال انگلستان در طول coronavirus مستند.

در حالی که نه مبارز در لحن خواندن بیانیه ای به رسانه ها در باغ گل رز از جانسون 10 خیابان داونینگ دفتر کامینگز نه عذرخواهی.

“من پشیمان نیستم من چی بود,” او گفت:. “معقول و منطقی مردم را به خوبی ممکن است اختلاف نظر دارند.”

کامینگز, 48, گفت که او تا به حال ارائه نشده به استعفا. اما او هنوز هم می تواند در صورت فشار به ترک با وجود اظهارات خود و خروج خود خواهد بود یک ضرر بزرگ برای جانسون.

کامینگز گفت: او را از لندن به دورهام با همسر و چهار کودک در ابتدای نهایی آخر هفته در ماه مارس به دلیل او تا به حال هیچ منطقی کودک-گزینه های مراقبت از اگر او یک همسر او به طور جدی بیمار است.

دومینیک کامینگز ارشد مشاور به انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون باعث می شود بیانیه ای در این زمینه در 10 خیابان داونینگ در روز دوشنبه پس از روز از اعتراض بیش از اتهامات او نقض coronavirus مستند محدودیت. (Jonathan بردی/آسوشیتد پرس)

کامینگز گفت: او فکر می کردم بهترین کاری که به انجام رانندگی به کلبه جدا شده در مزرعه پدر را. هر دو او و همسر خود را توسعه علائم کروناویروس گفت: هر چند آنها تست شده است.

“وضعیت من بود و شرایط استثنایی و من فکر می کنم این راهی است که من با آن برخورد می شد حداقل خطر برای همه نگران اگر من و همسرم هر دو را قادر به نگاه پس از چهار سال” او گفت:.

سفر آمد PM تشخیص داده شد با کروناویروس

در زمان دولت های آموزش را به هر کسی نشان دادن علائم نبود به ترک خانه برای 14 روز.

کامینگز در حالی که اجازه می دهد که او “باید ساخته شده این بیانیه قبلا” به یک داستان است که تحت سلطه انگلیسی ها با فشار تمام آخر هفته گفت: “در عمل “مسئولانه و قانونی است.”

“قوانین حقوقی ناچار پوشش نمی دهد هر شرایطی” او گفت:.

کامینگز گفت: او فرض هر دو او و همسرش

او آگاه نیست جانسون از بازحمت حرکت کردن خود را گفت او فکر بودن از خواسته های نخست وزیر ، همچنین او گفت: جانسون اعلام کرده بود خود را coronavirus تشخیص در 27 مارس ،

با یک مرگ و میر در سراسر 43,000 بریتانیا است که بدترین آمار کشور در اروپا و دولت در حال حاضر تحت فشار بیش از دست زدن به آن از بیماری همه گیر.

کامینگز گفت: او را درک وجود دارد درد و رنج بزرگ در کشور و این که او می داند که “مردم از این ایده از بی عدالتی.”

انگلیس نخست وزیر جانسون صحبت می کند در طول یک جلسه رسانه در coronavirus در روز یکشنبه. (اندرو پارسونز/10 خیابان داونینگ /آسوشیتد پرس)

با توجه به گزارش کامینگز دیده می شد در منطقه دورهام به عنوان اواخر به عنوان مارس 12.

او گفت: برخی از خشم شده است تحت تاثیر نادرست توصیف اقدامات خود را. برای یک, او گفت:, اقدامات او بودند تحت تاثیر این واقعیت عموی خود مرده بود از COVID-19 مارس در 5.

او تاکید کرد که خانواده اش در تماس با افراد غریبه که قبلا گزارش سفر در مارس 12 به Barnard Castle — حدود 30 کیلومتر از دورهام — به مبلغ یک درایو تست برای اطمینان از بینایی خود را که او تا به حال به عنوان شرح داده شده “کمی عجیب و غریب’ در آن زمان خوب بود را کامل سفر به لندن است.

عمل را با تمامیت’: Johnson

دفاع از یکی از بریتانیا قوی ترین مردان جانسون گفت: بیش از آخر هفته کامینگز عمل “مسئولانه و قانونی و با صداقت است.”

بسیاری بر این باورند که ریاکارانه با توجه به دولت شعار در آن زمان برای جلوگیری از چنین حرکات.

“چه سیاره آنها در پرسید:” ایمیل روزانه با نفوذ محافظه کار کاغذ معمولا حمایتی از جانسون و مشاور خود را که کمک نخست وزیر به قدرت و به امن بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا است.

کامینگز برگ شمال لندن در روز دوشنبه. (هارون مرحله تشکیل هلیوم وقتی/PA طریق آسوشیتد پرس)

برخی از 20 حاکم محافظه کار و حزب قانونگذاران 14 کلیسای انگلستان به اسقف و برخی از دانشمندان نیز ابراز خشم است.

“جانسون در حال حاضر رفته کامل مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Pete Broadbent, اسقف Willesden مقایسه بریتانیا رهبر به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

‘سطل آشغال تمام توصیه ما داده اند’

قانونگذاران محافظه کار گزارش داد در حال تماس با خشم ترکیبات که به فداکاری های ساخته شده در این مستند از جمله دور ماندن از مرگ بستگان.

“من غرق حتی ایمیل های بیشتر از افرادی که اصلا سیاسی تبر به خرد کردن و که می گویند … ‘به نظر می رسد به عنوان اگر آن را یک قانون برای آنها و برای ما چرا باید ما در حال حاضر رعایت دولتی راهنمایی?'” گفت: قانونگذار تیم Loughton.

حداقل یک نماینده با این حال راضی به نظر می رسد کامینگز را توضیح خارج, خیابان داونینگ.

معمار موفق Brexit مبارزات انتخاباتی در سال 2016 کامینگز است پلاریزه چهره متهم توسط بسیاری از کسانی که می خواستم به ماندن در اتحادیه اروپا و با استفاده از تاکتیک های التهابی و بازی سریع و سست با حقایق.

Ominously برای او و برای جانسون بسیاری از نمایندگان مجلس و روزنامه ها روزنامه های خواستار او را به اخراج شدند Brexit حامیان خود معمول منتقدان.

آمدن به خانه در اواخر روز یکشنبه کامینگز شد harangued با همسایگان از جمله یک زن که در اشک را شکست او به عنوان تکیه از پنجره او و توصیف مشکلات او و خانواده اش تا به حال تحمل در طول مستند.

در مقایسه با Cummings, اسکاتلند افسر ارشد پزشکی و ارشد اپیدمیولوژی که به توصیه دولت هر دو استعفا داد و پس از اعتراف به آنها شکسته بود lockdown قوانین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>