بوریس جانسون مشاور به نقل از ‘استثنایی’ برای مستند نقض

نخست وزیر بوریس جانسون نزدیک ترین دستیار Dominic کامینگز گفت که او به رسمیت شناخته شده خشم مردم اما سعی کردم به توضیح آنچه که او به عنوان مشخصه شدید شرایطی که منجر به او رانندگی 400 کیلومتر از لندن به شمال انگلستان در طول coronavirus مستند.

در حالی که تن او نبود مبارز در حالی که خواندن یک بیانیه ای به رسانه ها در باغ گل رز از جانسون 10 خیابان داونینگ دفتر کامینگز نه عذرخواهی.

“من پشیمان نیستم من چی بود,” او گفت:. “معقول و منطقی مردم را به خوبی ممکن است اختلاف نظر دارند.”

کامینگز, 48, گفت که او تا به حال ارائه نشده به استعفا. اما او هنوز هم می تواند در صورت فشار به ترک با وجود اظهارات خود و خروج خود خواهد بود یک ضرر بزرگ برای جانسون.

نخست وزیر با این حال به نظر می رسد تمایل به مشاور خود را به نفع شک به عنوان سوال در مورد کامینگز تحت الشعاع یک کنفرانس خبری اعلام کاهش بیشتر از مستند محدودیت.

هیچ منطقی کودک-گزینه های مراقبت از

در حالی که جانسون گفت: او با ابراز تاسف از “سردرگمی و خشم و درد است که مردم احساس می کنند” او را منحرف نمی تا حد زیادی از نظرات خود را در روز یکشنبه زمانی که او گفت که کامینگز عمل کرده بود “مسئولانه و قانونی و با صداقت است.”

“من نمی توانم به هر گونه حمایت بی قید و شرط به کسی اما من باور نمی کنم که کسی در شماره 10 است و انجام هر کاری برای تضعیف ما پیام [به مردم] گفت:” جانسون.

کامینگز گفت: او را از لندن به دورهام با همسر و چهار کودک در ابتدای نهایی آخر هفته در ماه مارس به دلیل او تا به حال هیچ منطقی کودک-مراقبت از گزینه های در لندن اگر هر دو او و همسرش به طور جدی بیمار است.

دومینیک کامینگز ارشد مشاور به انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون باعث می شود بیانیه ای در این زمینه در 10 خیابان داونینگ در روز دوشنبه پس از روز از اعتراض بیش از اتهامات او نقض coronavirus مستند محدودیت. (Jonathan بردی/آسوشیتد پرس)

کامینگز گفت: او فکر می کردم بهترین کاری که به انجام رانندگی به کلبه جدا شده در مزرعه پدر را در 27 مارس ، خواهر او و دو برادرزاده قادر به ارائه مراقبت از کودک زندگی می کردند در یکی دیگر از خانه پدر و مادر خود را ملک او اضافه شده است.

هر دو او و همسر خود را توسعه coronavirus علائم این نقطه کامینگز گفت: هر چند آنها تست شده است.

“وضعیت من بود و شرایط استثنایی و من فکر می کنم این راهی است که من با آن برخورد می شد و حداقل خطر را برای همه نگران اگر من و همسرم هر دو را قادر به نگاه پس از چهار سال” او گفت:.

کامینگز آیا بیمار قرار می گیرند در حالی که آنها وجود دارد به عنوان پسر خود را که به طور خلاصه به بیمارستان رفت.

پرسید که آیا او تلاش برای پیدا کردن یک کودک-مراقبت گزینه در لندن قبل از خروج او گفت که او فکر نمی کنم آن را معقول و منطقی به درخواست دوستان خود را در معرض این ویروس.

سفر آمد PM تشخیص داده شد

در زمان دولت های آموزش را به هر کسی نشان دادن علائم نبود به ترک خانه برای 14 روز.

کامینگز در حالی که اجازه می دهد که او “باید ساخته شده این بیانیه قبلا” به یک داستان است که تحت سلطه انگلیسی ها با فشار تمام آخر هفته گفت: “در عمل “مسئولانه و قانونی است.”

“قوانین حقوقی ناچار پوشش نمی دهد هر شرایطی” او گفت:.

او آگاه نیست جانسون از بازحمت حرکت کردن خود را گفت او فکر بودن از خواسته های نخست وزیر ، همچنین او گفت: جانسون اعلام کرده بود خود را coronavirus تشخیص علنا در 27 مارس ،

“من نمی دانم در مورد هر یک از ترتیبات در پیشبرد” جانسون تایید کرد بعد.

‘کامل تواضع’

جانسون گفت که او به یاد می آورد “یک مکالمه کوتاه [در] که من فکر می کنم آقای کامینگز ذکر شده که در آن او بود” اما نخست وزیر اذعان کرد او بیمار و گرفتن “مریض تر” که در آن زمان.

جانسون به پایان رسید خود را در کنفرانس خبری گفت: دولت “ادامه خواهد داد برای یادگیری و بهبود که در آن ما می توانید در هر مرحله از راه در یک روح کامل تواضع است.”

با یک مرگ و میر در سراسر 43,000 بریتانیا است که بدترین آمار کشور در اروپا و دولت در حال حاضر تحت فشار بیش از دست زدن به آن از بیماری همه گیر.

کامینگز گفت: او را درک وجود دارد درد و رنج بزرگ در کشور و این که او می داند که “مردم از این ایده از بی عدالتی.”

جانسون در حال سخنرانی در جلسه رسانه در coronavirus در روز یکشنبه. (اندرو پارسونز/10 خیابان داونینگ /آسوشیتد پرس)

کامینگز گفت: برخی از خشم شده است تحت تاثیر نادرست توصیف اقدامات خود را. برای یک, او گفت:, اقدامات او بودند تحت تاثیر این واقعیت عموی خود مرده بود از COVID-19 مارس در 5.

او تاکید کرد که خانواده اش در تماس با افراد غریبه که قبلا گزارش سفر در مارس 12 به Barnard Castle — حدود 30 کیلومتر از دورهام — به مبلغ یک درایو تست برای اطمینان از بینایی خود را که او تا به حال به عنوان شرح داده شده “کمی عجیب و غریب’ در آن زمان خوب بود را کامل سفر به لندن است.

کامینگز پاسخ پرسش از خبرنگاران برای یک ساعت که شامل که آیا او تا به حال برای متوقف بنزین و یا پسر خود را برای رفتن به توالت در طول رانندگی طولانی. یا نه کامینگز ” گاهی اوقات پیچیده توضیحات برنده بیش از منتقدان ممکن است زمان برای تبدیل شدن به روشن است.

چه سیاره هستند؟’

واکنش انباشت اشیاء بدست آمده تا بیش از آخر هفته شد و نوع به عنوان جزئیات بیشتر از کامینگز را جنبش شناخته شد.

“چه سیاره آنها در پرسید:” ایمیل روزانه با نفوذ محافظه کار کاغذ معمولا حمایتی از جانسون و مشاور خود را.

کامینگز برگ شمال لندن در روز دوشنبه. (هارون مرحله تشکیل هلیوم وقتی/PA طریق آسوشیتد پرس)

برخی از 20 حاکم محافظه کار و حزب قانونگذاران 14 کلیسای انگلستان به اسقف و برخی از دانشمندان نیز ابراز خشم است.

قانونگذاران محافظه کار گزارش داد در حال تماس با خشم ترکیبات که به فداکاری های ساخته شده در این مستند از جمله دور ماندن از مرگ بستگان.

“من غرق حتی ایمیل های بیشتر از افرادی که اصلا سیاسی تبر به خرد کردن و که می گویند … ‘به نظر می رسد به عنوان اگر آن را یک قانون برای آنها و برای ما چرا باید ما در حال حاضر رعایت دولتی راهنمایی?'” گفت: قانونگذار تیم Loughton.

حداقل یک نماینده محافظه کار مجلس در روز دوشنبه با این حال راضی به نظر می رسد کامینگز را توضیح خارج, خیابان داونینگ.

معمار موفق Brexit مبارزات انتخاباتی در سال 2016 کامینگز است پلاریزه چهره متهم توسط بسیاری از کسانی که می خواستم به ماندن در اتحادیه اروپا و با استفاده از تاکتیک های التهابی و بازی سریع و سست با حقایق.

Ominously برای او و برای جانسون بسیاری از نمایندگان مجلس و روزنامه ها روزنامه های خواستار او را به اخراج شدند Brexit حامیان خود معمول منتقدان.

به عنوان آخرین اجتماعی تجدید نظر جانسون گفت: بریتانیا را بازگشایی هزاران نفر از مغازه ها و فروشگاه ها و مراکز خرید در ماه آینده.

او در یک کنفرانس خبری گفت که از ژوئن 1, هوای آزاد, بازار و مراقبت از نمایشگاه می تواند دوباره به عنوان به زودی به عنوان آنها قادر به پاسخگویی به COVID-19 امن دستورالعمل و تمام غیر ضروری دیگر خرده فروشی از 15 ژوئن اگر دولت آزمون و اهداف برآورده شده است.

“وجود دارد مراقب باشید اما آگاهانه قدم در راه بازسازی کشور ما” جانسون گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>