بوریس جانسون, نمی, چهره, جنایی تحقیق بیش قرارداد برنده توسط دوست آمریکایی

نخست وزیر بوریس جانسون را در عمل جنایی پس از اتهامات سوء رفتار بیش از رابطه اش با ایالات متحده tech کارآفرین پلیس دیده بان گفت: در روز پنج شنبه.

مستقل اداره پلیس انجام یک پلیس نگهبان تحقیقات در سپتامبر گذشته پس از گزارش روزنامه است که جانسون تا به حال موفق به افشای شخصی خود لینک کلیک کنید برای Arcuri که دریافت هزاران پوند در سرمایه گذاری کسب و کار و مکان در تجارت رسمی و سفر.

“وجود دارد شواهد نشان می دهد که آن دسته از افسران تصمیم گیری در مورد حمایت پول و حضور در ماموریت های تجاری فکر می کردم که وجود یک رابطه نزدیک بین جانسون و خانم Arcuri و این تاثیر خود را در تصمیم گیری” IOPC مدیر کل Lockwood, Michael گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه.

جانسون هرگونه تخلف و گفت همه چیز انجام شد و با نزاکت و که وجود دارد هیچ علاقه ای به اعلام.

“ما خوش آمدید این واقعیت است که این انگیزه های سیاسی شکایت شده است از پرتاب,” او گفت: در روز پنج شنبه. “چنین مضطرب ادعای بی مناسبتی در دفتر بودند نادرست و بی اساس است.”

“بررسی مستقل توسط دولت حسابرسی داخلی آژانس به طور مشابه نشان داد ادعاهای ساخته شده توسط حزب کارگر بودند false” سخنگوی گفت. “این نه یک پلیس توجه و نظر ما این بود که یک زباله از پلیس ،

ایالات متحده بازرگان جنیفر Arcuri دیده می شود ترک BBC television studios در لندن در نوامبر. 18 سال 2019. Arcuri گفت: پس از آن که با او رابطه شخصی با جانسون آسیب دیده بود پس از بررسی عمومی شد. (توبی ملویل/فردا نیوز)

آینه با استناد به منابع بی نام, اولین گزارش روز پنج شنبه که IOPC بود به توصیه هیچ تحقیقات جنایی.

شورای شهر لندن — منتخب بدن از لندن اقتدار — گفت: در ادامه با تحقیقات خود را به جانسون لینک با Arcuri. که کاوشگر قرار داده شده است در انتظار در انتظار IOPC بررسی است.

‘برخی از شواهد از یک رابطه صمیمی

مهم بود با اشاره به watchdog چون جانسون رئیس دفتر شهردار برای پلیس و جرم و جنایت نقش معادل یک کمیسر پلیس در 2008-2016 مدت به عنوان شهردار.

بیشتر لندن اقتدار در گفت و گو با هشدار IOPC چون Innotech, Arcuri را پس از آن شرکت دریافت کرده بود 11,500 پوند ($19,550 Cdn) از London & Partners, شهردار آژانس تبلیغاتی برای دو رویداد در سال های 2013 و 2014.

او با حضور در یک ماموریت تجاری به مالزی و سنگاپور در سال 2014 از طریق Playbox یکی از شرکت ها حتی اگر یک نرم افزار اولیه از طریق Innotech شده بود کاهش یافته است.

در ماه اکتبر گذشته دولت حسابرسی داخلی آژانس حکومت تصمیم به جایزه 100 ، 000 پوند کمک مالی ($170,000 Cdn) به یک شرکت اجرا شده توسط Arcuri مناسب بود.

Arcuri به تعدادی از مصاحبه های تلویزیون پس از اتهام به نور آمد و گفت او و جانسون لذت می برد “بسیار ویژه رابطه” داشتن پیوند بیش از ادبیات کلاسیک اما گفت که او تا به حال نشان داده شده است هرگز او را از هر گونه پارتی بازی.

او بارها و بارها حاضر به گفتن نیست که آیا او تا به حال تا به حال یک امر با جانسون اما castigated او گفت که او تا به حال بازیگران کنار او مانند “برخی از وهمی” پس از گزارش منتشر شده است.

این IOPC گفت: در تصمیم خود “شواهدی وجود دارد که آقای جانسون و خانم Arcuri ممکن است در یک رابطه صمیمی در برخی مربوط به دوره های زمانی که خانم Arcuri با حضور در ماموریت های تجارت.”

خواندن IOPC گزارش:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>