بوریس جانسون به تشدید و انگلستان قوانین با تروریسم موارد لندن پس از حمله با چاقو به

بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون گفت که قانون برای جلوگیری از آزادی از زندان به جرم تروریست ها پس از یک خیابان حمله توسط یک شبه نظامی اسلامگرا روز پس از او مجموعه رایگان نیمه راه خود را از طریق زندان محکوم شد.

Sudesh امان زندانی در سال 2018 برای در اختیار داشتن تروریستی اسناد و انتشار تروریستی نشریات بود به ضرب گلوله توسط پلیس روز یکشنبه او پس از كشتن دو نفر با 25 سانتی متر چاقو در داد و بیداد در روز شلوغ خیابان های لندن.

امان از 20 قبلا در ستایش گروه دولت اسلامی عراق و سوریه (داعش) را به اشتراک گذاشته آنلاین القاعده مجله و تشویق دوست دختر خود را به سر پدر و مادر او.

جانسون گفت: او آمده بود “به پایان از صبر و شکیبایی من” با آزاد شدن مجرم قبل از آنها تا به حال خود را تکمیل جملات و بدون هر گونه بررسی.

“ما فکر می کنم آن زمان برای اقدام به اطمینان حاصل شود که مردم — صرف نظر از قانون است که ما در حال در آوردن مردم در زمان جریان نیست و به طور خودکار واجد شرایط برای آزادی” جانسون گفت: در یک سخنرانی.

دولت در حال حاضر وعده داده شده قوانین سخت تر علیه تروریسم پس از دیگری در سابق محکوم به کشته شدن دو نفر و زخمی شدن سه تن از نیروهای پلیس به ضرب گلوله او را مرده در نزدیکی پل لندن در ماه نوامبر.

پلیس و پزشکی قانونی ماموران در جنوب لندن پس از یک مرد به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس در روز یکشنبه پس از گزارش او چاقو دو نفر است. (دانیل Leal-Olivas/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

وزیر دادگستری رابرت Buckland گفت که پس روز یکشنبه حمله اورژانس قانون خواهد بود معرفی به تغییرات فوری در برخورد با مردم به اعمال تروریستی متهم شده اند.

“مجرم دیگر منتشر می شود در اوایل به صورت خودکار و هر گونه آزادی قبل از پایان حکم خود خواهد بود بستگی به ارزیابی ریسک از آزادی مشروط هیئت مدیره گفت:, و اضافه کرد که تغییر اعمال را به خدمت بگیرد.

جانسون گفت: تلاش برای deradicalize و بازسازی داعش داشته اند ،

جعلی بمب جلیقه

امان شده بود از زندان آزاد شد در ژانویه. 23 به گفته پلیس شده آمریکا برای ترویج خشونت اسلامگرا مواد.

در روز یکشنبه بعد از ظهر او به سرقت برده یک چاقو از یک فروشگاه و رفت با داد و بیداد جعلی بمب بسته به بدن خود را. در حمله ای که به طول انجامید در حدود 60 ثانیه او چاقو دو نفر در حالی که یک سوم دچار جراحات جزئی ناشی از شیشه شکسته هنگامی که پلیس آتش گشودند.

امان تحت نظارت در آن زمان توسط پلیس مسلح.

دو نفر از سه نفر مجروح شده اند و از بیمارستان مرخص شد و سوم جدی اما شرایط با ثبات پلیس روز دوشنبه گفت:.

در نوامبر سال 2018 امان التماس کرد گناه را به اتهام تروریسم و ماه بعد او محکوم به بیش از سه سال در زندان است.

مادرش Haleema Faraz خان گفت: آسمان, اخبار او “خوب مودب پسر” بود که رادیکال آنلاین و در زندان است. او گفت که او تا به حال صحبت به پسرش ساعت قبل از حمله و او به نظر می رسید طبیعی است که او را دیدم او را روز قبل از.

ماموران پلیس با انجام یک جستجوی یک وثیقه خوابگاه در روز دوشنبه. Sudesh امان, 20 بود که با پوشیدن جعلی انتحاری کشته شد در یک جاده شلوغ در جنوب لندن در روز یکشنبه پس از آنچه گفته شد یک “اسلامگرای مرتبط با’ حادثه است. (دانیل Leal-Olivas/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

انگلستان در حدود 220 نفر در زندان با تروریسم اعتقادات.

در سال 2016 انگلستان اعلام کرد قصد دارد برای منزوی کردن اسلام گرایان افراطی در بالا-امنیت زندان برای محدود کردن توانایی خود را برای نفوذ در دیگر زندانیان نگرانی است که زندان بودند پرورش زمینه را برای افراط گرایان.

ایان Acheson که انجام یک بررسی مدیریت از افراط گرایان اسلامی در زندان گفت: زندان خدمات را ندارند و استعداد برای مدیریت تروریستی مجرم.

“ما ممکن است نیاز به شرایط خاصی وجود دارد که افرادی که خیلی خطرناک آنها باید در زندان نگه داشته به طور نامحدود” او گفت: رادیو بی بی سی.

علامت رولی که قبلا انگلستان ارشد مبارزه با تروریسم پلیس گفت: ده ها تن از افراد دیگر به اتهام تروریسم و جرائم به علت منتشر خواهد شد در اوایل تحت دستورالعمل صدور حکم.

‘ویروس’ از اعتقادات خود

“ما در مورد یک موضوع اگر شما حدود 200 یا بیشتر داخل سوال این است که چگونه شما بازداشت آنها؟” جانسون گفت.

“آیا شما از بازداشت آنها en بلوک به عنوان آن را در یک گروه و سعی کنید و نگه داشتن آنها را با هم چون که اجتناب از آنها را آلوده و یا عبور ویروس از اعتقادات خود به دیگران در زندان. و یا آیا شما پراکنده کنید و سعی کنید به آنها را متوقف کند reinfecting هر یک از دیگر؟”

امان بود 17 و زندگی در خانه با خانواده اش هنگامی که او برای اولین بار شروع به ارتکاب تروریسم جرائم با توجه به مقامات. پلیس گفت که او تا به حال دریافت مواد مورد ساخت مواد منفجره و انجام حملات تروریستی است.

پیام نشان داد که او بحث خود را با خانواده و دوستان و دوست دختر خود را از دیدگاه های افراطی و میل به انجام یک حمله و اغلب متمرکز بر استفاده از چاقو دادستان گفت. در یکی از پیام او را تشویق دوست دختر خود را به سر پدر و مادر او.

داعش مسئولیت چهار حمله اگر چه پلیس گفت: این یک حادثه جدا.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر