انگلیسی, وزیر دارایی ساجد جاوید استعفا داد و روز پنج شنبه در یک حرکت تعجب آور است که تاکید نخست وزیر بوریس جانسون تمایل به سفت شدن و گرفتن دست او در دولت jettisoning یک وزیر که حاضر به پا خط.

جانسون که تا به حال می خواستم برای به حداقل رساندن هر گونه اختلال از ترمیم کابینه به سرعت منصوب جاوید معاون Rishi Sunak وفادار حامی نخست وزیر است که اغلب قرار داده شده است در مقابل دوربین به فروش سیاست های دولت است.

جانسون تیم تا به حال با دقت طراحی شده تجدید سازمان و ارائه آن به عنوان یک فرصت برای پرورش استعداد های جدید به خصوص در میان زنان در حالی که همچنین پاداش حامیان وفادار به ارائه چشم انداز خود را برای بریتانیا فراتر از مبارزه با تروریسم در اروپا.

اما وزیر دارایی استعفای — که برخی از مفسران گفته اند ممکن است به دنبال جانسون تیم به دلیل اختلاف بیش از جاوید مشاوران اضافه شده به تصویر است که نخست وزیر نمی خواهد تحمل مخالفت در دولت او.

“او این کار از صدراعظم از خزانه [امور]” یک منبع نزدیک به جاوید گفت.

جاوید بوده است با توجه به ارائه بودجه سالانه در کمتر از یک ماه. استعفای خود را حرکت دولت آن را به عنوان چالش های مذاکره یک رابطه جدید با 27 کشور اتحادیه اروپا توسط جانسون خودخواسته مهلت تا پایان سال 2020 است.

جانسون تا به حال نشده است انتظار می رود به تغییر بزرگترین-ضربه زدن پست در دولت او اما بیشتر دیدم حتی کوچکترین تغییرات در پایین این منظور به عنوان یک نشانه آن است که او می خواست برای تشدید قدرت را در دستان خود.

‘دولت در هرج و مرج’: سخنگوی نیروی کار

خود را اخراج ایرلند شمالی وزیر جولیان اسمیت که تنها یک ماه پیش تا به حال کمک کرده کارگزار بازسازی یک دولت در استان باعث انتقاد از سیاستمداران شمال و جنوب مرز با ایرلند.

اسمیت که به گفته مسئول پارلمانی نظم و انضباط برای جانسون سلف ترزا ممکن است, اولین وزیر به از دست دادن شغل خود را در تجدید سازمان. او پیوست کسب و کار وزیر Andrea Leadsom و وزیر محیط زیست ترزا ویللیرس.

فوق العاده وفادار Alok Sharma, وزیر سابق توسعه بین المللی منصوب شد, به عنوان وزیر جدید برای کسب و کار و همچنین رئیس COP26 اجلاس تغییرات آب و هوایی که رهبران جهان را سفر به اسکاتلند در ماه نوامبر.

اما آن را جاوید حرکت آن را تکان داد تا “کسب و کار به طور معمول” نگاه کنید که جانسون به حال می خواستم به تصویر بکشد.

جاوید به عنوان دبیر خانه در ماه مه دولت بود و در میان چهار نامزد نهایی ریاست مسابقه به موفقیت او برنده توسط جانسون در ماه ژوئن.

وجود دارد بالا بردن پرچم و سوزاندن پرچم در Brexit مهلت اما سوال باقی می ماند در مورد چگونه انگلیس را حرکت جدید در روابط تجاری. 2:03

جانسون دستیاران قبلا بازی کردن پیشنهادات بر اساس جانسون مشاور ارشد Dominic کامینگز را به خوبی به اطلاع عموم تمایل به دیدن یک رادیکال سازماندهی مجدد از دولت وجود دارد که می تواند تغییرات عمده.

سیاستمداران مخالف گفت: تجدید سازمان شد ظروف سرباز یا مسافر.

“این یک رکورد تاریخی. دولت و هرج و مرج در عرض چند هفته از انتخابات گفت:” جان مک دانل, سرمایه گذاری, سخنگوی مخالفان اصلی حزب کارگر.

“روشن است Dominic کامینگز برنده این نبرد به کنترل مطلق از خزانه و نصب شده خود را دست نشانده به عنوان صدراعظم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im