بوریس جانسون می گوید آن را ‘مضحک’ چرچیل مجسمه سوار کردن برای حفاظت

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در روز جمعه آن را “پوچ و شرم آور” است که یک تندیس وینستون چرچیل در خطر حمله معترضان قویترین بیانیه در عین حال در یک جنبش رو به رشد در به چالش کشیدن این میراث از گذشته رهبران.

ضد نژادپرستی تظاهرات که صحنه تظاهرات پس از مرگ آفریقایی آمریکایی جورج فلوید پس از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت در حالی که بازداشت او در 25 مه قرار داده اند مجسمه در خط مقدم چالش خود را به بریتانیا استعماری گذشته است.

مجسمه ادوارد Colston که ثروت در قرن 17 از تجارت برده بود پاره در شهر بریستول در روز یکشنبه توسط تظاهر کنندگان در سراسر جهان موجی از تظاهرات.

قبل از تظاهرات روز جمعه و آخر هفته مقامات سوار کردن یک مجسمه های مقابل پارلمان چرچیل نخست وزیر بریتانیا در طول جنگ جهانی دوم و پس از تظاهرکنندگان مخدوش آن در روز یکشنبه.

“این است که پوچ و شرم آور است که این بنای یادبود ملی باید امروز در خطر حمله خشونت آمیز معترضان” جانسون در توییتر نوشت.

“بله, او گاهی اوقات بیان نظرات که بودند و هستند و ما قبول نداریم اما او یک قهرمان بود و او به طور کامل سزاوار خود را در یادبود. ما نمی توانیم در حال حاضر سعی کنید برای ویرایش یا سانسور گذشته ما است. ما نمی توانیم وانمود به تاریخ های مختلف.”

به نام او بر مردم برای جلوگیری از تظاهرات.

جانسون یکی از تحسین کنندگان و شرح حال از چرچیل و برخی از کسانی که نزدیک به او می گویند او می خواهد به تقلید از او.

جانسون گفت که او می شنود “غیر قابل انکار احساس بی عدالتی” از کسانی که اعتراض, اما همچنین اعتراض به تظاهر به رعایت فاصله فیزیکی قوانین برای جلوگیری از موج دوم رمان coronavirus.

“هر چه پیشرفت این کشور ساخته شده است که در مبارزه با نژاد پرستی — و از آن شده است بزرگ — همه ما می دانیم که وجود دارد خیلی بیشتر کار را به انجام,” او گفت:. “اما روشن است که این اعتراضات شده اند متاسفانه ربوده شده توسط افراط گرایان قصد خشونت است.”

یک محافظ صفحه نمایش قرار داده شد تا در اواخر روز پنجشنبه به محصور مجسمه. (مت Dunham/آسوشیتد پرس)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>