بوریس جانسون نیست و مورد رهبر به سقوط بیمار در حالی که در دفتر. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است زمانی که پیشینیان خود را در زمان خاموش

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون در سومین روز از مراقبت های ویژه با COVID-19, او اولین رهبر جهان مجبور به گرفتن یک استراحت از پست خود به دلیل coronavirus. در غیاب او این کشور در کابینه است که در مجموع در حال اجرا در کشور در حالی که وزیر امور خارجه Dominic Raab است که انگلستان اولین وزیر امور خارجه و بنابراین جانسون بالفعل معاون, است امضای کردن در تصمیم گیری های کلیدی. غیر منتظره, انگلستان فاقد یک قانون اساسی تنظیم است که مجموعه یک معاون که بلافاصله فرض اگه یک رهبر مجروح و یا می میرد.

این لحظه ای است که تا حدودی بی سابقه در تاریخ است. در گذشته زمانی که دیگر نخست وزیران دچار مسائل بهداشتی در اتاق وجود داشته است انواع مختلفی از راه حل. در اینجا این است که چگونه سه رهبر در تاریخ به کار گرفته اند وقت خود را خارج از دفتر.

وینستون چرچیل

وینستون چرچیل که در خدمت به عنوان نخست وزیر بریتانیا از سال 1941 تا 1945 و دوباره از سال 1951 تا 1955 دچار یک سکته مغزی در دوره دوم خود در سن 79. ژوئن 1953. خود را با “انعطاف پذیری فوق العاده ای می گوید:” اندرو رابرتز نویسنده چرچیل: راه رفتن با سرنوشت (2018) او ریاست بیش از دو ساعت در جلسه هیئت دولت روز بعد. “اگر چه وزیر کابینه صحبت بیش از حد معمول و [چرچیل] صحبت کرد و کمتر از حد معمول هیچ کس متوجه او می خواهم تا به حال سکته مغزی می گوید:” رابرتز.

چرچیل برای اولین بار رفت به کشور خود, خانه, Chartwell و سپس به Chequers نخست وزیر رسمی خانه برای حدود دو ماه به بهبود با توجه به Theakston “یک هفته به دو هفته دوره بهبودی او شروع به دیدار با برخی چهره های سیاسی که دیدار او,” او می گوید.

در آن زمان Anthony Eden—چرچیل جانشین در انتظار —با توجه به کوین Ruane استاد تاریخ مدرن در انگلستان, Christchurch, Canterbury دانشگاه نیز به طور جدی ناخوشی پس از گذراندن نزدیک به یک سری از کشنده botched مجرای صفراوی عملیات در ماه آوریل است. “او در هیچ موقعیتی به سر می برد و که باعث مینی بحران قانون اساسی,” او می گوید. به عنوان یک نتیجه از آن کاهش یافت و به آن صدراعظم از خزانه ریچارد آستن ساقی به صندلی کابینه تا اواسط ماه اوت زمانی که چرچیل از سر این وظیفه است.

در ماه های ژوئیه و اوت چرچیل “تنها پرداخت اسپاسمودیک توجه به برخی از دولت کسب و کار” و وجود دارد بسیاری از حساب های او را به خواندن رمان توسط C. S. جنگل و snoozing می گوید Theakston. نخست وزیر شروع به توجه بیشتر به دولت مدارک به عنوان او بهبود او می افزاید.

رابرتز می گوید که چرچیل بیشتر کار می کرد از تخت خود را و این دیده نمی شد به عنوان غیر معمول است. در طول نخست وزیری خود را در جنگ جهانی دو چرچیل را در تخت تا زمان ناهار می گوید رابرتز و اضافه کرد که “او هرگز انتظار می رود به زوم در اطراف مقدار در بهترین زمان. مردم انتظار نیست برای دیدن بسیار از او به هر حال.”

پشت صحنه روز به روز از کار دولت بود و تا حد زیادی انجام شده توسط سه نفر از چرچیل نزدیک دستیاران. “اغلب آنها ارسال یادداشت به نام نخست وزیر که شاید چرچیل حتی دیده می شود این یادداشت. آنها می دانستند که تفکر خود را به خوبی می گوید:” Theakston.

یک تفاوت بزرگ بین و سپس و در حال حاضر این بود که “همه از این راز می گوید:” Theakston. تقریبا هیچ کس نمی دانست در مورد سکته مغزی به غیر از ملکه الیزابت و برخی از وزرای کابینه. آن را “آخرین بار” از جمله پنهان کاری ممکن بود می گوید رابرتز ساخته شده ممکن است توسط این واقعیت است که “چرچیل بود که یک دوست نزدیک از مطبوعات بارون” که حاضر نیست آن را به اطلاع عموم.

در اکتبر سال 1953 چرچیل به طور کامل بازگشت به کار. اما نخست وزیر و سپس نزدیک به 80 سال می گذرد ناشنوا و “عظیم سمعک” خواهد بود قرار داده شده در وسط کابینه جدول متصل به گوش او به طوری که او می تواند بشنود هر کس می گوید رابرتز. پس از چرچیل چپ در مارس سال 1955 او شروع به یک سری از سکته مغزی است که در نهایت منجر به مرگ او در ماه ژانویه سال 1965.

آنتونی ایدن

چرچیل جانشین آنتونی ایدن مبارزه با دراز مدت مشکلات سلامتی از جمله افسردگی و زردی و وجود سنگ کیسه صفرا افسردگی و استعفا داد و دو سال به نخست وزیری خود را در ژانویه سال 1957 و پس از آن پزشکان به او هشدار زندگی او در خطر است اگر او ادامه داد: در دفتر. او پا به پایین در ارتفاع کانال سوئز بحران رسوب ملی کردن کانال توسط رئیس جمهور مصر عبد ناصر در ماه جولای سال 1956. کانال بوده و متعلق به شرکت سوئز که تحت کنترل فرانسوی و انگلیسی ،

ترس یک عرب برای اتحاد عدن قطع نفت به اروپا و توطئه با فرانسه و اسرائیل به منظور پس گرفتن کانال از طریق آنچه که دولت انگلیس امروز خواستار یک “بد انجام شده است.” آن را درو گسترده بین المللی انتقاد و عدن مجبور شد به یک تحقیر آمیز عقب نشینی است.

“بحران کانال سوئز قرار داده شده یک سویه در بهشت که مرکب عود بیماری و پس از آن داروهای مورد استفاده برای درمان بیماری که می گوید:” Theakston.

ویژه داستان
ایتالیا به نظر می رسد مسطح منحنی. چه کشور آیا درست است ؟
آخرین آمار و ارقام امیدوار کننده هستند. می تواند کشورهای دیگر یادگیری از ایتالیا ؟

در ماه نوامبر سال 1956 بهشت رفت به جامائیکا به مدت سه هفته به نیروی تازه یافتن, که در طی آن زمان پس از آن-صفحه اصلی, وزیر ساقی و سپس صدراعظم از خزانه هارولد مک میلان در زمان سرب در تصمیم گیری در مورد مسائل در دولت می گوید Theakston.

وجود دارد به نظر می رسد پنهان “جانشینی مبارزه و رقابت” بین ساقی و مک میلان می افزاید: Theakston. هنگامی که بهشت استعفا داد و در ژانویه سال 1957 به نظر می رسد مک میلان در نهایت برنده به عنوان ملکه به سرعت او را منصوب به نقش نخست وزیر. خود را “شماره یک” در کار خود می گوید رابرتز به “تعمیر آسیب است که بحران کانال سوئز انجام داده بود با آمریکا” به عنوان مک میلان بود “بسیار خوب زمان جنگ ارتباط” با آن رئیس جمهور آمریکا دوایت آیزنهاور و می دانستم که او “بسیار خوب” می گوید رابرتز او شروع به دوباره رابطه خاص بین بریتانیا و ایالات متحده آمریکا

مارگارت تاچر

مارگارت تاچر شد و به طور کلی در سلامت خوب در طول زمان او را به عنوان نخست وزیر از مارس 1979 به نوامبر سال 1990 معروف بازمانده در چهار ساعت خواب در روز است. اما در ماه اوت سال 1983 تاچر و سپس 57 ساله دچار جدا شبکیه چشم در چشم راست شده و نیاز به او را به یک چشم عمل و صرف سه شب در بیمارستان است.

ویلیام Whitelaw, سپس معاون رهبر حزب محافظه کار ایستاده بود در مورد او در مورد نیاز به بیش از او روز به روز وظایف اما یک سخنگوی در آن زمان تاکید کرد که تاچر باقی مانده در شارژ و نگه دارید در تماس باشید. با توجه به سال 1983 خاطرات تاچر ارشد اقتصادی و مشاور آلن والترز او کار متوقف شد در اواخر شب پس از عمل. اما به عنوان پارلمان شد و در زنگ تفریح برای تابستان خود حجم کار شد و در حال حاضر سبک تر است.

در سال 1986 تاچر رفت و برگشت به بیمارستان به مدت دو روز برای یک عملیات دست او را پس از درد و رنج از Dupuytren را انقباض یک بیماری است که باعث می شود یک یا چند انگشت به طور دائم خم شدن به سمت نخل. “او نمی تواند استفاده از حق خود دست به دلیل آن بود تا پانسمان در حالی که زمانی که او می گوید:” کوین Theakston استاد دولت بریتانیا در U. K دانشگاه لیدز.

تاچر مشاوران جلب جعبه کنار گزینه های او را یادداشت و او با استفاده از دست چپ خود برای تیک جعبه بعدی به تصمیم او تایید شده است. Theakston می گوید که قبل از عملیات “تاچر خواهد underline نوشتن علامت تعجب و اظهار نظر در حاشیه. او همیشه فعال در بیان خودش را روی کاغذ.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>