بوریس جانسون پایدار است و ارواح’ نخست وزیر بریتانیا است می گوید

نخست وزیر بوریس جانسون باقی مانده در ثبات وضعیت در روز سه شنبه شب در لندن خواهد ماند اما در بخش مراقبت های ویژه برای “نظارت دقیق” پس از مبتلا به زوال خود را COVID-19 علائم دیروز سخنگوی خود را گفت. او اضافه کرد که جانسون باقی مانده است در ارواح خوب است.

پیشتر در روز سه شنبه این سخنگو به خبرنگاران گفت: نخست وزیر که در بیمارستان بستری شد و در روز یکشنبه بود دریافت استاندارد اکسیژن درمان و تنفس بدون هر گونه کمک. او هنوز هم آگاهانه و آیا نیاز به یک دستگاه تهويه مکانيکی میگویند.

“نخست وزیر شده است یک شبه پایدار باقی می ماند و در ارواح خوب است. او دریافت استاندارد اکسیژن درمان و تنفس بدون هر گونه کمک. او نه نیاز تهویه مکانیکی غیر تهاجمی تنفسی پشتیبانی” سخنگوی که به طور سنتی صحبت می کند و بدون نام او منتشر شده است به خبرنگاران گفت.

جانسون شخصی در نبرد با ویروس متزلزل دولت بریتانیا فقط به عنوان بریتانیا وارد چه دانشمندان می گویند به احتمال زیاد یکی از کشنده ترین هفته از این بیماری همه گیر است که به کشته شدن 70 ، 000 نفر در سراسر جهان است.

Johnson, 55, بستری شد St Thomas’ بیمارستان در سراسر رودخانه تیمز از مجلس عوام اواخر روز یکشنبه پس از درد و رنج مداوم coronavirus علائم از جمله درجه حرارت بالا و سرفه بیشتر از 10 روز است.

یک مرد با یک ماسک می خواند یک روزنامه با تیتر ‘ساعت در بخش مراقبت های ویژه,’ خارج از سنت توماس ” در بیمارستان مرکزی لندن در روز سه شنبه. (کرستی Wigglesworth/آسوشیتد پرس)

وضعیت او به سرعت رو به وخامت گذاشته و بیش از 24 ساعت آینده و از او منتقل شد به واحد مراقبت های ویژه که در آن جدی ترین موارد درمان می شود. اگر چه او تا به حال دریافت اکسیژن دفتر خود گفت: او هنوز هم آگاهانه و منتقل شد به مراقبت های ویژه در مورد او نیاز به قرار دادن بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی.

“نخست وزیر است و در بخش مراقبت های ویژه که پس از نگاه او توسط تیم پزشکی دریافت بسیار بهترین مراقبت از این تیم در سنت توماس “و ما امیدوار است و نماز با او هستند و با خانواده اش” دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove گفت شنبه.

“همه ما امیدواریم که او می تواند به سلامت و به سرعت به عنوان امکان پذیر است و این که همه ما در حال فکر کردن در مورد در حال حاضر گفت:” گوو که او نیز اعلام کرد او خود جدا بعد از یک عضو خانواده توسعه یافته خفیف علائم کروناویروس.

نخست وزیر سابق بریتانیا, دیوید کامرون, پیش بینی Johnson خواهد “آمد از این طریق” تماس با او انعطاف پذیر, در حالی که نخست وزیر کانادا جاستین ترودو بود در میان یک شماره بین المللی رهبران جهان قصد او بهبود سریع.

دولت روشن خط

وزیر امور خارجه Dominic Raab در حال حاضر در برای جانسون. انگلیسی, وزیر دارایی Rishi Sunak خواهد مسئولیت رهبری کشور اگر Raab قادر به خیابان داونینگ سخنگوی گفت.

“وجود دارد تاسیس ترتیب اولویت” جانسون سخنگوی گفت. “در خط با ترتیب اولویت به صدراعظم [Sunak] را دنبال کنید از وزیر امور خارجه.”

وزیر دارایی Rishi Sunak راست دیده می شود اکتبر 2019 با وزیر امور خارجه بریتانیا Dominic Raab, مرکز, و بریتانیا, وزیر امور خارجه اسکاتلند Alister جک. Raab شده است deputized در پی Johnson, بیماری, با سخنگوی دولت نشان می دهد Sunak خواهد بود در خط بعدی پس از Raab به طور موقت ریاست دولت در صورت لزوم. (هنری Nicholls/فردا نیوز)

جانسون حرکت به مراقبت های ویژه اضافه شده به این معنا از تحول که coronavirus بحران ساخته و پس از گسترش آن باعث گسترده وحشت پاشیدند هرج و مرج از طریق بازارهای مالی و وادار مجازی خاموش شدن از اقتصاد جهانی است.

“تمرکز دولت ادامه خواهد داد تا در ساخت مطمئن شوید که نخست وزیر جهت تمام برنامه های برای مطمئن شوید که ما می توانیم شکست coronavirus و می تواند کشیدن این کشور از طریق این چالش گرفته خواهد شد به جلو” یک حزن انگیز Raab روز دوشنبه گفت:.

Raab, 46, طول می کشد راس در یک محوری زمان: رسمی مرگ و میر در انگلستان در حال حاضر در 5,655 و هفته گذشته وزیر بهداشت گفت: کشنده ترین قله برای مرگ پیش بینی شده بود به عید پاک یکشنبه, مارس 12.

انگلستان است که در حالت مجازی مستند یک وضعیت با توجه به بررسی های اولیه در هفته آینده و برخی از وزیران پیشنهاد کرده اند آن را ممکن است نیاز به تمدید شود چرا که برخی از مردم نقض قوانین سفت و سخت.

نیز وجود داشته اند خواستار وزیران به جزئیات آنچه خروج از برنامه از خاموش شدن است که با چکش جهان پنجم-بزرگترین اقتصاد جهان پس از دولت دستور, رستوران ها, میله و تقریبا تمام مغازه ها را ببندید و گفت: مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

جانسون نامزد علائم به حال

جانسون آزمایش مثبت برای این ویروس در مارس 26, اولین رهبر یک قدرت بزرگ اعلام کرد که او آلوده شده است.

پس از 10 روز از انزوا در یک آپارتمان در خیابان داونینگ او در بیمارستان بستری شد. او در گذشته دیده می شد در یک پیام تصویری ارسال شده در توییتر در روز جمعه هنگامی که او نگاه خسته.

جانسون دیده است با او شریک کری Symonds در 7 مارس زمانی که هر دو با حضور در راگبی در Twickenham لندن / ورزشگاه:. (توبی ملویل/فردا نیوز)

جانسون است که یک فرد سیگاری اخیرا گفته است که او می خواست به از دست دادن وزن است. او نقش تنیس و در حالی که شهردار لندن مورد استفاده به چرخه در اطراف پایتخت است. جانسون حامله 32 ساله نامزد کری Symonds همچنین علائم به حال اما گفت: او احساس بهتر است.

خیابان داونینگ گفت: بارها و بارها در روز دوشنبه که جانسون باقی مانده در شارژ و خواندن اسناد, اما این حرکت در بخش مراقبت نشان داد گرانش خود را از وضعیت.

“شکی وجود ندارد این به نوبه خود از وقایع به معنی بوریس جانسون بسیار بیمار گفت:” درک هیل استاد تصویربرداری پزشکی در دانشگاه کالج لندن است.

چهره 2016 Brexit کمپین جانسون برنده توجهی پیروزی در انتخابات در ماه دسامبر قبل از پیشرو انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا در ژانویه. 31.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>