بمب افکن شروع تدریجی از سرگیری تولید گزارش های Q1 از دست دادن

بمب افکن, Inc. گفت: آن را آغاز کرده است تدریجی سرگیری عملیات تولید در هر دو هواپیما و راه آهن عملیات که بسته شده بود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آن را به عنوان گزارش از دست دادن 200 میلیون دلار آمریکا در سه ماهه اول خود را.

این شرکت که توقیف عملیات خود را در ماه مارس زمانی که همه غیر ضروری و کار آمد به توقف در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19 گفت: این انتظار فعالیت های کسب و کار ضربه به یک نقطه کم در سه ماهه دوم و قبل از به تدریج بهبود در نیمه دوم سال است.

در سه ماهه اول سال بمب افکن نگه می دارد که آن کتاب به دلار آمریکا از دست داده و 11 سنت در هر رقیق سهم در مقایسه با سود $239 میلیون ما یا هشت سنت در هر سهم از یک سال پیش.

درآمد بالغ $3.69 میلیارد دلار در سه ماه دوره 31 مارس به پایان رسید تا از نزدیک به $3.52 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال 2019.

در یک تنظیم اساس بمب افکن می گوید آن را از دست داد $169 میلیون دلار آمریکا یا 10 سنت در هر سهم در سه ماهه اول در مقایسه با یک تنظیم از دست دادن $122 میلیون ما یا هفت سنت در هر سهم سال قبل.

تحلیلگران به طور متوسط انتظار می رود به حال یک تنظیم از دست دادن هفت سنت در هر سهم برای سه ماهه با توجه به بازارهای مالی اطلاعات شرکت Refinitiv.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>