بولتون کتاب جدید مدعی مغلوب ساختن پیشی جستن به طور معمول قرار دادن جاه طلبی های سیاسی بالاتر از ایالات متحده آمریکا منافع ملی

یک مدت طولانی پیش بینی جدید کتاب سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون حاوی مواد منفجره آیات در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انجام کار از جمله اتهامات که برگ برنده خود را گره خورده است جاه طلبی های سیاسی به ایالات متحده در اجرای قانون و سیاست خارجی است و او lurched از ستایش چین برای آن پاسخ اولیه به کروناویروس به سرزنش پکن برای ویروس مرگبار تاثیر آمریکایی ها با توجه به یک کپی از این کتاب دیده می شود ،

اگر چه او در سمت چپ کاخ سفید ماه زودتر بولتون که مورد انتقاد قرار گرفته برای از بین بردن امنیت ملی شورای بهداشت جهانی تیم امنیتی در مارس 2018 می نویسد که تهمت بارها و بارها نادیده گرفته شده از هشدارهای شورای امنیت ملی کارکنان و دیگران در اوایل سال جاری در مورد خطر یک بیماری همه گیر کوروناویروس و ستایش چین برای مدیریت آن از ویروس. زمانی که تهدید به ایالات متحده شد غیر ممکن است به چشم پوشی از تهمت چرخد و سرزنش چین برای آن است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن رفلکس تلاش برای صحبت کردن راه خود را خارج از هر چیزی حتی عمومی-بهداشت بحران تنها تضعیف خود و ملت را به اعتبار” بولتون نوشت: برخورد با اپیدمی به عنوان یک مشکل سیاسی به جای یک بیماری همه گیر.

در یکی دیگر از کلید عبور بولتون می گوید تهمت خواسته رئیس جمهور چین در تابستان گذشته به کمک به او برنده انتخاب مجدد با افزایش کشاورزی خرید از کشاورزان آمریکایی. “مغلوب ساختن پیشی جستن سپس فوقالعاده تبدیل گفتگو به آینده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده اشاره به اقتصادی چین و قابلیت شفاعت با یازدهم برای اطمینان از او می خواهم برنده” بولتون نوشت. “او با تاکید بر اهمیت کشاورزان و افزایش چینی خرید دانه های سویا و گندم در انتخابات نتیجه.”

بولتون می گوید این و دیگر نمونه های مشابه باید گنجانیده شده مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح تحقیق و محاکمه که با تمرکز و دقت در اینکه آیا تهمت نکردن کمک های نظامی به اوکراین به منظور رسیدن کشور به اعلام تحقیقات به رقبای سیاسی خود و پس از آن که آیا او مانع تحقیقات که انجام شده است. (تهمت بود استیضاح دموکراتیک به رهبری اما تبرئه توسط جمهوری خواه به رهبری سنا در ماه فوریه این سال است.) “تا به حال دموکراتیک استیضاح طرفداران نشده است بنابراین با وسواس خود را به اوکراین حمله رعد اسا در سال 2019 به حال آنها هم گرفته شده برای پرس و جو بیشتر به طور سیستماتیک مورد تهمت رفتار خود را در سراسر کل سیاست خارجی استیضاح نتیجه به خوبی ممکن است متفاوت” بولتون نوشت: در این کتاب با عنوان “اتاق که در آن اتفاق افتاده است” و برنامه ریزی برای انتشار در هفته آینده.

بولتون که در خدمت به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی از مارس 2018 تا زمانی که او را ترک پست در سپتامبر سال 2019 بلند گفت که او تا به حال اطلاعات مهم در مورد تهمت ‘s رسمی انجام شده است. اما او حاضر به شهادت در خانه استیضاح تحقیق در پاییز گذشته پس از کاخ سفید خود محروم و دیگر مقامات شرکت. او گفت که او نمی خواهد شهادت تا زمانی که یک دادگاه دستور داد او را به اما بعد از ارائه به شهادت در سنا محاکمه اگر او subpoenaed. سناتور جمهوریخواه مسدود تماس او را به عنوان شاهد.

“بولتون ممکن است یک نویسنده اما او هیچ پاتریوت” خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff که چراغ خانه را تلاش برای ساخت یک مورد در برابر تهمت و پس از آن به عنوان یک استیضاح مدیر به تعقیب پرونده در سنا توییتی در تاریخ 17 ژوئن در مورد بولتون عدم تمایل به شهادت را در خانه در پاییز گذشته.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه طولانی است و مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و ملت های مرگبار مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس است پیشی گیرد و بسیاری از نگرانی در مورد معاملات خود را با اوکراین, Bolton, کتاب کشیده شده خشم تهمت و دولت او. وزارت دادگستری شکایت بولتون در این هفته سعی کنید برای به تاخیر انداختن انتشار این کتاب استدلال می کند که آن را حاوی اطلاعات طبقه بندی شده که به مخاطره می اندازد امنیت ملی اگر منتشر شده است. بولتون خطرات “به خطر انداختن امنیت ملی با انتشار یک کتاب حاوی اطلاعات طبقه بندی شده” طرح دعوی در دادگاه می گوید: “در روشن نقض موافقت نامه او را امضا کرد و به عنوان یک وضعیت اشتغال خود و به عنوان یک شرط به دست آوردن دسترسی به بسیار از اطلاعات طبقه بندی شده و در نقض واضح و روشن از اعتماد قرار داده شده در درون او توسط دولت ایالات متحده.” DOJ پس از آن اعمال می شود به صورت اضطراری و موقت سفارش محدود در برابر بولتون روز بعد سعی کنید برای جلوگیری از انتشار این کتاب است.

بولتون ارسال کتاب به دولت برای قبل از انتشار نقد و بررسی در پایان ماه دسامبر با توجه به قطعه خود را وکیل چاک کوپر منتشر شده در وال استریت ژورنال در 10 ژوئن. با توجه به کوپر, Bolton مطلع شد در ماه آوریل که هیچ ویرایشی بیشتر به کتاب او, اما او هرگز دریافت توجه رسمی تایید کتاب پاکسازی شده بود و توسط کاخ سفید است. کاخ سفید وکیل یک بار دیگر گفت: آن شامل اطلاعات طبقه بندی شده در 8 ژوئن. “این یک شفاف تلاش برای استفاده از امنیت ملی به عنوان بهانه ای برای سانسور آقای بولتون در نقض قانون اساسی خود را حق صحبت در مورد مسائل از اهمیت عمومی واردات” کوپر نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ناودان بولتون و کتاب خود را در ماه های اخیر به عنوان آن را از طریق بررسی است. روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “بسیار نامناسب” از او به نوشتن کتاب و پیشنهاد کرد که بولتون در حال دروغ گفتن در مورد چیزهایی که او را بازگو در این مقاله. “شاید او نمی گفتن حقیقت او شناخته شده نیست برای گفتن حقیقت بسیاری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

بولتون جزئیات متعدد واقعی اشتباهات و مخاطره آمیز مکالمات مغلوب ساختن پیشی جستن به حال با رهبران خارجی و تشریح موارد از رییس مشاوران سوال و یا توهین به او پشت سر خود را. همراه با درخواست یازدهم برای کمک به او برنده انتخاب مجدد با خرید از مزارع آمریکا تهمت نیز مایل به دخالت در تحقیقات به شرکت ارتباطات چینی ZTE برای ارضاء خود را با یازدهم این کتاب مدعی و به ترکیه هالک بانک برای افزایش ارتباط خود را با رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان ،

بولتون همچنین می نویسد که در ماه ژوئن 2019 تهمت پشتیبانی یازدهم سیاست از بازداشت اعضای اقلیت اویغور در چین در استان سین کیانگ یک عمل است که گروه های حقوق بشر به طور گسترده ای محکوم کرد. “با توجه به ما مترجم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که یازدهم باید پیش با ساخت این اردوگاه که مغلوب ساختن پیشی جستن فکر کردم دقیقا درست انجام,” او نوشت. روز چهارشنبه اما تهمت امضا و به قانون عمل به معنای “[نگه] پاسخگو عاملان نقض حقوق بشر و نقض حقوق بشر از جمله استفاده منظم از تلقین اردوگاه های کار اجباری و نظارت سرزده برای از بین بردن هویت قومی و باورهای مذهبی از Uyghurs و دیگر اقلیت ها در چین” با توجه به بیانیه منتشر شده توسط کاخ سفید است.

بولتون کتاب و بسیاری از آیات در درون ممکن است ماه خیلی دیر به گنجانیده شده به استیضاح تحقیق یا محاکمه. اما این کتاب پس از رسیدن به پنج ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری که در آن رای دهندگان خواهد بود قادر به رندر نهایی قضاوت در مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اول ،

و در پایان آنچه مهم است بیشتر از همه به رئیس جمهور تهمت, Bolton استدلال می کند. “من سخت فشرده,” او نوشت: “برای شناسایی هر گونه قابل توجهی تهمت تصمیم در طول تصدی من که نبود رانده شده توسط گروههای محاسبات است.”

نوشتن به تسا در Berenson [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>