بولتون تکان دهنده نشان می دهد همه چیز ما در حال حاضر می دانستم که مورد تهمت

رئیس جمهور تهمت کتاب را دوست دارد در مورد خودش و متنفر کتاب در مورد خود. اگر شما نوشتن یک کتاب در ستایش او را پاسخ دهد نه خواندن آن و ستایش آن است. اگر شما نوشتن یک کتاب انتقاد از او را پاسخ دهد نه خواندن آن را محکوم کرد و آن را به شما و احتمالا در تلاش برای ممنوعیت آن و تعقیب شما.

این است که چگونه او در پاسخ به سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون جدید خاطرات اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطراتکه می آید سه شنبه بعدی. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام بولتون یک “خائن” یک “دروغگو” “Wacko John Bolton” “بی کفایت” یک “بیمار توله سگ” یک “ناراضی خسته کننده احمق” و “پیش بینی” اما غفلت به او تماس بگیرید و کسی او را استخدام کرد. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام بولتون کتاب “مجموعه ای از دروغ ها و داستان تمام در نظر گرفته شده به من نگاه بد” و “داستان خالص” که باعث سوال: چرا رئیس جمهور می خواهم به ممنوعیت کار خالص داستانی و جنایی محاکمه خود نویسنده ؟

در یک حرکت به صورت موقت ضابط سفارش و دستور مقدماتی وزارت دادگستری گفت: بولتون کتاب “حاوی اطلاعات طبقه بندی شده” و “آسیب به امنیت ملی ایالات متحده است.” رئیس جمهور در عین حال گفت که به نظر او “هر مکالمه با من به عنوان رئیس جمهور بسیار طبقه بندی شده.” احتمالا این شامل کامل گفتگو با رهبران جهان که یکی از آنها او منتشر شد در سال گذشته موجب آسیب رساندن به امنیت ملی ایالات متحده است. وزارت دادگستری باید نگاه به آن است.

با توجه به گزیده ای از بولتون خاطرات منتشر شده توسط وال استریت ژورنال و به واشنگتن ارسالتهمت فکر فنلاند بخشی از روسیه نمی دانم بریتانیا سلاح های هسته ای, مذاکرات در مورد خود به جای گوش در طول هوش جلسات فکر آن خواهد بود “سرد” برای حمله به ونزوئلا ابراز تمایل به اجرای نگاران پشتیبانی چین اردوگاه های کار اجباری و به دنبال آن دولت کمک خود را در انتخاب مجدد توسط انطباق مذاکرات تجاری برای خود سیاسی بهره مند شوند.

این آیات استنباط دوگانه پاسخ: “Holy sh–!” و “این تعجب نمی کند در تمام.” خواندن گزیده ای ما یادگیری اطلاعات جدید در مورد آنچه که ما در حال حاضر می دانیم: تهمت نمی دانم آنچه که او انجام می دهد اما او را به انجام آن را برای خود. حقایق جدید در مورد تهمت تایید پیر حقایق در مورد او یعنی که او نباید رئیس جمهور شود.

از نظر ایجاد تغییر سیاسی بولتون کتاب خواهد بود به عنوان بی اهمیت به عنوان سازمان ملل متحد قطعنامه های او ساخته شده است یک حرفه ای از ابراز تأسف می کنند. چند قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که خواندن آن وانمود خواهد کرد که آنها نمی از ترس از متخلف مغلوب ساختن پیشی جستن.

در علاوه بر این به ساخت بولتون 2 میلیون دلار ثروتمندتر کتاب را بیشتر مردم نفرت او از در حال حاضر در حال انجام است. مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان لغات بولتون برای شهادت در خانه را استیضاح پرس و جو زمانی که او تا به حال شانس. مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان حمله بولتون به دلیل تهمت است به او حمله و تهمت است حمله بولتون به دلیل بولتون است یکی فرض گفتن حقیقت در مورد او. که بدترین چیزی که شما می توانید به او.

هر کسی که می گوید حقیقت را در مورد رئیس جمهور انتظار می رود تبلیغات گسترده از آن که از رئیس جمهور خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن حملات را ساخته اند بولتون کتاب ردیف 1 پرفروش در سایت آمازون. ماه گذشته لینکلن پروژه “عزاداری در امریکا” آگهی رفت از باید ببینید تصویری به یک غیر ممکن است-نه-برای-دیدن ویدیو پس از رئیس جمهور توییتی در مورد گروه. (من این را تا هر دو به دلیل آن را یک مثال خوب و از آنجا که من یک مشاور ارشد لینکلن پروژه و می خواهید تبلیغات از یک cyber-حمله از رئیس جمهور realDonaldTrump که می تواند به من @WindsorMann در توییتر.)

چون من لازم نیست که یک نسخه پیش از بولتون کتاب, من نمی دانم اگر آن را به ارزش خواندن, اما آن را قطعا ارزش نوشتن. هر کسی که دارای یک داستان برای گفتن در مورد این رئیس جمهور باید به آن تا زمانی که آن را درست است. ما بهتر دانستن بیشتر صرف نظر از اینکه بولتون است که از نظر مالی بهتر است.

سود تنها به کار در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که شما می توانید بگویید که تمام خاطرات پس از ترک. واقعی خود را خدمت به کشور می توانید شروع به زمانی که خدمات خود را به ناروا به پایان می رسد. لطفا با تمام معنی به همه.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر