سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون حتی بیشتر bombshells برای ارائه در کتاب آینده خود را.

چندی قبل رئیس جمهور تهمت را بررسی استیضاح آزمایشی راه اندازی شد برای از سرگیری جمعه, نیویورک تایمز گزارش داد که در بولتون کتاب او مدعی مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 2019 به کارگردانی او برای کمک به اوکراین فشار مبارزات انتخاباتی. این شده اند که دو ماه قبل از تهمت بدنام تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky که در طی آن او تحت فشار قرار دادند برای تحقیقات به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش.

بولتون گزارش می نویسد که در طول یک دفتر بیضی نیز در جلسه حضور داشتند با اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney تهمت شخصی وکیل رودی جولیانی و کاخ سفید مشاور پت Cipollone تهمت به او گفت “به تماس ولدیمیر Zelensky که به تازگی برنده انتخابات به عنوان رئیس جمهور اوکراین برای اطمینان از آقای Zelensky خواهد ملاقات با آقای جولیانی که برنامه ریزی یک سفر به اوکراین به بحث در مورد این تحقیقات که رئیس جمهور به دنبال.” بولتون می نویسد: او تا پایان ساخت تماس بگیرید.

این بار در نت این خواهد بود که “اولین شناخته شده به عنوان مثال” از مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفتن مراحل به عنوان بخشی از یک فشار علیه اوکراین است که در نهایت امر در استیضاح. این زیر قبلی بار گزارش که بولتون در کتاب خود می نویسد که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست برای ادامه برگزاری کمک به اوکراین تا زمانی که آن را مورد بررسی Bidens.

جولیانی در روز جمعه را تکذیب کرد که Cipollone و Mulvaney شد تا کنون درگیر در مکالمات به اوکراین گفتن برابر بولتون حساب است “کاملا مطلقا نادرست است.” مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین انکار این گزارش گفت: در بیانیه ای اعلام کرد: “من هرگز دستور جان بولتون به راه اندازی یک جلسه برای رودی جولیانی یکی از بزرگترین فساد مبارزان در امریکا و توسط بزرگترین شهردار در تاریخ N. Y. C., برای دیدار با رئیس جمهور Zelensky. آن جلسه هرگز اتفاق افتاده است.” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im