Bolsonaro polarizes برزیل با سهل انگاری coronavirus پاسخ

رئیس جمهور خواستار برزیلی به چشم پوشی از انزوا اقدامات در حال هل دادن وزش طرفداران به طرف دیگر. اما بیشتر بخش ممکن است آنچه او نیاز به بسیج خود را وفادار ترین هواداران است.

این یک تکرار صحنه در سراسر برزیل بیش از آخر هفته: اتومبیل های پیچیده شده در پرچم ملی عبور از شهرهای بزرگ رانندگان بوق محکوم به بسته شدن کسب و کار در میان جدید کروناویروس بیماری همه گیر. در همین حال مردم خود منزوی در خانه های خود تکیه کردن از ویندوز به گلدان و تابه در اعتراض.

سوخت رسانی این بخش بود که رئیس جمهور Jair Bolsonaro که شدید کمرنگ جلوه دادن این ویروس تا درگیری با انزوا اقدامات پیشنهاد شده توسط خود وزیر بهداشت و بسیاری از فرمانداران دولت.

ادامه مطلب: بهترین جلوه های تصویری را به درک چرا اجتماعی فاصله امور

“Bolsonaro رشد در یک زمینه از انزوای سیاسی است چرا که او در برابر استقرار” گفت: Oliver Stuenkel, دانشیار روابط بین الملل در Getulio وارگاس پایه و اساس است. “در حال حاضر او کارگردانی ضد استقرار لفاظی علیه فرمانداران و متخصصان سلامت است.”

اکثر فرمانداران دولت به دنبال روند جهانی از خاموش کردن غیر ضروری کسب و کار و موعظه انزوای اجتماعی به سرعت گسترش coronavirus. اما Bolsonaro مهاجم برزیلی که در گروه های در معرض خطر بازگشت به خیابان و نگه داشتن خود را در حال حاضر مبارزه اقتصادی شناور.

The phrase Out Bolsonaro and the words coward, fascist, ignorant, genocidal, worm, criminal are projected on a building in Sao Paolo

عبارت “خارج Bolsonaro” و عبارت “ترسو فاشیستی نادان نسل کشی worm, جنایی” شد و پیش بینی شده در یک ساختمان در سائو پائولو

برزیل تایید کرده است بیش از 4000 موارد و حداقل 136 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت. در عین حال Bolsonaro رژه عدم نگرانی برای همه گیر تقریبا هر روز.

“ما همه می میرند یک روز” او به خبرنگاران گفت: روز یکشنبه ساعت پس از او نوشته شده تصویری از خود را در یک جمعیت از کارگران است. توییتر حذف این ویدئو به دلیل آن نقض پلت فرم قوانین.

هفته گذشته او به چاپ یک آگهی در برابر انزوای اجتماعی با شعار “برزیل نمی تواند متوقف شود.” یک دادگاه فدرال به سرعت ممنوع کمپین رسانه ای.

Bolsonaro greets supporters at a rally in Brasilia in mid-March

Bolsonaro استقبال هواداران در یک تجمع در برازیلیا در اواسط ماه مارس

در یک آدرس عمومی هفته گذشته او ادعا کرد که او “تاریخ به عنوان یک ورزشکار” را محافظت از او را از احساس چیزی بدتر از یک “کمی آنفولانزا” اگر او COVID-19.

متحدان سابق به نوبه خود در برابر Bolsonaro

Bolsonaro را رویکرد رادیکال به همه گیر منزوی کرده و او را. برخی از فرمانداران دولت که به شهرت شات حمایت خود را راست سیاست در حال حاضر هم در برابر او.

شهرهای بزرگ مانند سائو پائولو و ریو دو ژانیرو موسوم به گلدان-کوبیدن تظاهرات 13 روز متوالی در زمان نوشتن. این خشن سر و صدا می تواند حتی شنیده می شود در مجلل, محله, که اکثریت رای برای Bolsonaro در سال 2018 است.

Alexandro Fernandes Moraes, یک هنرمند خال کوبی از سائو پائولو, دولت به گلدان و تابه از خانه خود که در آن او است قرنطینه با همسر و دخترش.

او با حمایت Bolsonaro در انتخابات گذشته عمدتا به این دلیل که او در رقابت با چپ حزب کارگران. Moraes شد به طور فزاینده ای نا امید با رییس جمهور, اما دست زدن به او از coronavirus بحران “آخرین کلش.”

“من نگران هستم چون دختر من و من بخشی از این گروه در معرض خطر. ما آسم” گفت: Moraes. “ما نیاز به کسی برای کنترل این بحران اما او تنها می افزاید: سوخت به آتش مبارزه با مطبوعات است.”

برای Ana Luisa, اقامت در خانه مادر از ریو دو ژانیرو دولت Bolsonaro استفاده می شود برای نشان دادن یک جدید امید به تغییر برزیل.

“زمانی که من دیدم راه او صحبت در مورد کوروناویروس من مورد بررسی قرار وجدان من و گفت: “چه اشتباهی کردم وقتی این مرد در قدرت’,” او گفت:.

Bolsonaro هسته پایه انرژی است

اگر چه Bolsonaro دهکدهای از دست داد حمایت از بسیاری از وزش حامیان او هنوز هم می تواند تعداد در پایگاه هواداران وفادار به تحسین او در پاسخ به این بیماری همه گیر.

علاوه بر سازماندهی سراسر کشور motorcades خواستار پایان دادن به انزوای اقدامات حامیان او نیز از هشتگ #BolsonaroTemRazao (#BolsonaroIsRight) روند هفته گذشته است.

A supporter of Jair Bolsonaro waves a Brazilian flag from a motorcade in Manaus

Bolsonaro حامیان شده اند و خواستار پایان دادن به انزوای اقدامات

Ana Beatriz Nogueira آن هماهنگ از سائو پائولو معتقد است او فرماندار تصمیم به بستن کسب و کار بیش از حد شدید.

“برزیل است که هنوز دوره نقاهت بعد از بحران اقتصادی است. مردم بودند در حال حاضر رنج می برند قبل از coronavirus. اما در حال حاضر با کروناویروس, همه چیز فقط بدتر خواهد شد,” او گفت:.

ادامه مطلب: Coronavirus شوک در مقابل بحران مالی جهانی — بدتر اقتصادی فاجعه ؟

سنا تصمیم گیری خواهد شد در روز دوشنبه, اگر دولت در توزیع ماهانه 600 reais (€105, $117) به خانواده های کم درآمد. برای بسیاری از برزیلی ها این کافی نیست.

مارکوس پریرا از ریو دو ژانیرو می گوید او تنها تراست “کاپیتان” به عنوان Bolsonaro شناخته شده است به دلیل نظامی به راهنمای او را از طریق بحران است.

“اگر ما گوش نمی, او ما را راه بیشتر شکست مردم از مردم مرده” گفت: پریرا اجرا می شود که یک روزنامه ایستاده است.

Bolsonaro می تواند به نفع از قطبش

یکی از دلایل اصلی Bolsonaro بنابراین مشتاقانه مواضع خود را در برابر انزوا اقدامات و نرم افزار-کسب و کار می تواند به امن خود را از انتخاب مجدد در سال 2022.

“بالاتر از همه انتخابات در مورد اقتصاد است. و او باید اطمینان حاصل شود که رای دهندگان را در نظر نمی او را مسئول بحران اقتصادی” گفت: Stuenkel.

آن است که یک استراتژی پر مخاطره با توجه به Stuenkel چرا که بخش بزرگی از جمعیت برگزار خواهد شد Bolsonaro پاسخگو برای coronavirus مربوط به مرگ و میر.

Soldiers in hazmat suits prepare ready for working disinfecting Rio de Janeiro's main train station

ریو دو ژانیرو قرار داده انزوا اقدامات در محل

اما با استفاده از بحران بهداشت عمومی به تقویت بخش در برزیل ممکن است همچنین به تقویت خود را نگه دارید و بر پایه هسته.

“این واقعا برای او مهم است برای نگه داشتن مردم بسیج در همه زمان ها. و چه انرژی مردم حس بی عدالتی و حس بودن تحت حمله” گفت: Stuenkel.

“او نیاز میکنند.”

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. برای ثبت نام آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>