بالیوود بازیگر Rishi Kapoor درگذشت در سن 67

(دهلی نو) — برترین بازیگر هندی Rishi Kapoor, قلمه از بالیوود معروف ترین کاپور خانواده درگذشت. او 67 بود و لوس

توسط PATRIS-FUN در 11 اردیبهشت 1399

(دهلی نو) — برترین بازیگر هندی Rishi Kapoor, قلمه از بالیوود معروف ترین کاپور خانواده درگذشت. او 67 بود و لوسمی.

هند بالیوود نماد آمیتا باچان توییتی در روز پنج شنبه "Rishi Kapoor رفته....فقط گذشت... من نابود شده است."

کاپور در بیمارستان بستری شد در بمبئی در روز چهارشنبه و درگذشت و در روز پنج شنبه با توجه به بیانیه.

او در بازگشت به هند در ماه سپتامبر گذشته پس از تحت درمان در ایالات متحده برای تقریبا یک سال. او در بیمارستان بستری شد دو بار در ماه فوریه است.

نخست وزیر نارندرا مودی گفت کاپور بود نیروگاه استعداد. "من همیشه به یاد بیاورید تعاملات ما حتی در رسانه های اجتماعی. او پرشور در مورد فیلم و هند در حال پیشرفت است."

پدرش راج کاپور و پدر بزرگ, Prithviraj کاپور شد doyens از بالیوود گسترده هندی-فیلم زبان صنعت مستقر در غرب شهر ساحلی بمبئی است.

او موفق به دریافت ملی فیلم جایزه برای اولین بازی خود را در نقش به عنوان یک کودک هنرمند در پدر خود را در سال 1970 در فیلم "Mera Naam Joker." او عمل کرده و در بیش از 90 فیلم.

همسرش, Nitu Singh, co-ستاره دار در چند تا از فیلم های خود را. پسرش رانبیر کاپور زمان بالا بازیگر بالیوود.

او جان سالم به در با همسر و یک پسر و یک دختر.

Rahul Gandhi, کنگره, حزب, رهبر, گفت, این, بود, وحشتناک یک هفته برای سینمای هند به عنوان یکی دیگر از برترین بازیگر Irrfan Khan, درگذشت, روز چهارشنبه نیز از سرطان است. او گفت کاپور داشت زیر فن در سراسر دنيا ،

ستاره فیلم Priyanka Chopra گفت کاپور مرگ پایان یک دوران است. "#Rishisir خود را کاندید قلب و بی اندازه استعداد هرگز مواجه می شوند و دوباره."

کاپور محبوب بازدید شامل "Laila Majnu" یک داستان افسانه ای, هندی, عاشقان "بدهی" "مهتاب" "گاهی" "دریا" و "رعد و برق." در سال 1999 او به کارگردانی "برویم."

او روشن به حمایت از نقش در 2000s و فیلم های محبوب شامل "Namastey London" و "عشق Aj Kal" یا "عشق امروز و فردا." او عمل تا زمانی که به تازگی و آخرین فیلم "بدن" منتشر شد در سال 2019.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب