بوئینگ می یابد یکی دیگر از موضوع را با 737 Max جت — باقی مانده در مخازن سوخت

بوئینگ گفت: این نشان از بقایای آلوده مخازن سوخت برخی از 737 Max جت است که آن را ساخته شده در سال گذشته بود اما قادر به ارائه به مشتریان هواپیمایی.

بوئینگ اعلام آوار کشف شد و در “چند” هواپیماهای اما نمی دهد یک تعداد دقیق. بوئینگ ساخته شده و حدود 400 تحويل حداکثر جت قبل از آن به طور موقت متوقف شد, تولید در ماه گذشته.

مخزن سوخت آوار کشف شد و در طول نگهداری در پارک هواپیماها و بوئینگ گفت: آن را بلافاصله ساخته شده و اصلاحات در آن سیستم تولید برای جلوگیری از عود. این مراحل شامل بازرسی قبل از مخازن سوخت آنها مهر و موم شده.

یک سخنگوی بوئینگ گفت که این موضوع را تغییر نمی این شرکت باور است که اداره هوانوردی فدرال را تایید هواپیما به پرواز دوباره این تابستان.

FAA گفت: این سازمان می داند که بوئینگ در حال انجام داوطلبانه بازرسی از تحويل حداکثر هواپیما.

FAA “افزایش نظارت بر بازرسی اولیه گزارش خواهد شد و بیشتر عمل بر اساس یافته های” گفت: سخنگوی لین Lunsford.

تراشه های فلزی, ابزار و اشیاء دیگر در سمت چپ هواپیما در مجمع می تواند افزایش خطر برق کوتاه-اتصال و آتش سوزی.

علامت جنکس بوئینگ مدیر کل از 737 برنامه گفت: در یک یادداشت به کارکنان که کار بر روی 737 “در طول این زمان به چالش کشیدن مشتریان و پرواز عمومی در حال شمارش را بر ما به انجام بهترین های ما کار می کنند و هر روز.”

جنکس به نام آوار “کاملا غیر قابل قبول است. یکی فرار یکی بیش از حد بسیاری از.”

بقایای موضوع برای اولین بار گزارش شده توسط حمل و نقل هوایی اخبار سایت Leehamnews.com.

حداکثر جت بودند پایه در سراسر جهان در ماه مارس گذشته پس از دو تصادف کشته 346 نفر است. بوئینگ در حال انجام پرواز آزمایشی به منظور بررسی تغييرات پرواز-سیستم کنترل که فعال قبل از سقوط بر روی سیگنال های معیوب از سنسور در خارج از هواپیما هل دادن بینی از هواپیما پایین و تحریک spirals که خلبانان قادر به متوقف کردن.

در حالی که محققان بررسی حداکثر حوادث را نه با اشاره به مشکلات تولید در کارخانه مونتاژ در نزدیکی سیاتل بوئینگ مواجه شده است و نگرانی در مورد باقی مانده در سمت چپ دیگر به پایان رسید و هواپیما از جمله 787 Dreamliner که ساخته شده است در کارولینای جنوبی است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>