بوئینگ کاهش 12,000 شغل به عنوان COVID-19 wallops تقاضا برای جت

هواپیمای بوئینگ برش بیش از 12000 شغل از طریق اخراج و buyouts به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس توقیف صنعت سفر و بیشتر کاهش می آیند.

یکی از این کشور بزرگترین تولید کنندگان را اخراج 6,770 آمریکا کارکنان این هفته و یکی دیگر از 5,520 کارگران در حال مصرف خریداری ارائه می دهد به ترک داوطلبانه در هفته های آینده.

مسافرت هوایی در ایالات متحده سقوط 96 درصد توسط اواسط ماه آوریل به کمتر از 100000 نفر در برخی از روز. آن را اندکی بهبود پیدا کرد. اداره امنیت حمل و نقل گفت: این نمایش 264,843 مردم در فرودگاه ها در روز سه شنبه یک قطره از 89 درصد در مقایسه با همین جمعه یک سال پیش.

بوئینگ گفته بود این امر کاهش 10 درصد از نیروی کار که شماره مورد 160,000. یک سخنگوی بوئینگ گفت: این اقدامات نشان دهنده بیشترین تعداد کاهش شغل اما چند هزار شغل های اضافی حذف خواهد شد در چند ماه آینده.

بیشترین کاهش شغل خواهد بود و در اطراف سیاتل

اخراج انتظار می رود به طور متمرکز در منطقه سیاتل به بوئینگ تجاری-هواپیما کسب و کار. دفاع و فضا تقسیم پایدار است و به شما کمک کند تاثیر کاهش مسافرت هوایی و تقاضا برای جت مسافری این شرکت گفت.

بوئینگ گفت اضافی کاهش شغل خواهد بود ساخته شده در مکان های بین المللی اما مشخص نیست اعداد.

“این COVID-19 همه گیر است تاثیر مخربی بر صنعت هواپیمایی به معنی یک برش عمیق در تعداد جت تجاری و خدمات به مشتریان ما نیاز بیش از چند سال آینده که به نوبه خود به معنی شغل کمتر در خطوط ما و در دفاتر ما” مدیر عامل دیوید کالهون گفت: در یک یادداشت به کارکنان.

کالهون گفت: این شرکت با چالش های امن نگه داشتن کارکنان و همکاری با تامین کنندگان و شرکت های هواپیمایی “برای اطمینان از رفت و آمد عمومی است که می تواند پرواز ایمن از عفونت است.”

Calhoun هشدار داد که بوئینگ را برای تنظیم برنامه های کسب و کار به طور مداوم به دلیل همه گیر باعث می شود آن را سخت برای پیش بینی تاثیر بر روی کسب و کار شرکت.

بوئینگ بحران آغاز شد و با سقوط آن 737 Max که منجر رگولاتور در سراسر جهان به زمین jetliner سال گذشته است. این شرکت مشکلات عمیقتر با کروناویروس که برش جهانی ترافیک هوایی تا 90 درصد و از شرکت های هواپیمایی برای به تعویق انداختن یا لغو سفارشات و تحویل برای هواپیماهای جدید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>