بدن در دریاهای خشن به انگلستان چهره دیگری شدید طوفان

امدادگران در بر داشت بدن در دریاهای خشن پس از یک جستجوی گسترده روز شنبه در سواحل جنوب شرقی انگلستان به انگلستان با آن مواجه مستقیم دوم آخر هفته وحشی در زمستان آب و هوا و جاری شدن سیل.

بدن کشف شد توسط یک قایق نجات از سلطنتی ملی قایق نجات موسسه آورده و به ساحل یک سخنگوی محلی گارد ساحلی گفت.

این RNLI با کمک پلیس و یک کشتی نیروی دریایی سلطنتی بود scoured دریا نزدیک مرگت در انگلستان جنوب شرقی ساحل شروع قبل از سحر و بعد از یک تماس پریشانی گزارش یک مرد دریا. تماس اعتقاد بر این است که از B گاز Margrethe یک 99 متری مالتی تانکر بود که لنگر در سواحل میامی.

طوفان نیروی باد تا 85 نات (157 متر/ثانیه, آسمان صاف;) و امواج هیولا است که می تواند رسیدن به بیش از 30 متر بودند خروش در سراسر اقیانوس اطلس شمالی در روز شنبه ایالات متحده خدمات ملی آب و هوا اقیانوس پیش بینی مرکز گفت.

چهارم به نام طوفان فصل لقب دنیس توسط بریتانیا ملاقات کرد, دفتر خدمات آب و هوا شد به تعمیق طریق آخر هفته. مقامات اصرار مردم به تمام اقدامات احتیاطی ممکن است. صدها پرواز لغو شد.

پیاده راه رفتن در امتداد تفرجگاه به عنوان امواج بزرگ سقوط در برابر دیوار دریا در پرتهکول, south Wales در روز شنبه. (جف Caddick/خبرگزاری گتی ایماژ)

این ملاقات در دفتر تا به حال 22 سیل هشدارهای در محل در سراسر انگلستان که به معنای جاری شدن سیل شد. ایرلندی هواشناس خدمات صادر شده و تعدادی از باد هشدارهای گفت gusts تا 120 متر/ثانیه, ممکن است دیده شود. گیل اخطار نیز صادر شده در ایسلند.

آب و هوا انتظار می رود که برای حمله به همه مناطق از بریتانیا از جمله بخش هایی از شمال انگلستان هنوز دوره نقاهت بعد از طوفان Ciara آخر هفته گذشته. که طوفان چپ حداقل هشت نفر کشته در سراسر اروپا از جمله دو زن در انگلستان

شرکت های هواپیمایی قبل از emptively لغو صدها پرواز از لندن و دیگر انگلستان به فرودگاه و راه آهن هشدار در مورد امکان قطار تاخیر و لغو شد. دهها هزار نفر از مسافران تحت تاثیر قرار گرفتند مشغول سفر روز برای خانواده ها به عنوان بسیاری از مدارس در این کشور را برای اواسط زمستان ،

سطح رودخانه Ouse افزایش می یابد, در, York, North Yorkshire county, در روز شنبه. (Oli Scarff/خبرگزاری گتی ایماژ)

Easyjet لغو حدود 230 پرواز در داخل و خارج از کشور است. بریتیش ایرویز همچنین پرواز لغو شد.

مناطق در شمال انگلستان که هنوز دوره نقاهت بعد از Ciara مواجه 4 تا 1/2 اینچ (120 millimetres) باران در روز شنبه. این کشور سازمان محیط زیست گفت: جاری شدن سیل به احتمال زیاد به بدتر از آخر هفته گذشته — زمانی که صدها نفر از خانه های آب گرفتگی شد به عنوان رودخانه ها پشت سر هم بانک های خود را — پس از باران خواهد شد در حال سقوط در اشباع زمین.

حدود 75 انگلیسی پرسنل ارتش و 70 ذخیره شد کمک به بیرون کشیده جوامع در سیل زده کلدر در دره منطقه در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان احداث موانع و تعمیر آسیب دیده برای مقابله با سیل.

“نیروهای مسلح ما همیشه آماده برای حمایت از مقامات محلی و جوامع در هر زمان که آنها به آن نیاز دارید” بریتانیا وزیر دفاع بن والاس گفت. “واکنش سریع ارتش امروز کمک خواهد کرد با ارائه سیل امداد رسانی به جوامع محلی در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>