Blue Jays تعطیل فلوریدا اردوگاه های آموزشی پس از بازیکن نمایشگاه COVID-19 علائم

Toronto Blue Jays خود را تعطیل بهار مجتمع آموزشی جمعه پس از یک بازیکن ارائه نشانه های سازگار با COVID-19 دوم لیگ بزرگ تیم خود فلوریدا اردوگاه به دلیل coronavirus.

جیز آبی’ اعلام ساعت پس از فیلادلفیا فیلیز توقیف سایت خود را پس از پنج بازیکن و سه نفر از کارکنان آزمایش مثبت برای ویروس. فیلیز’ اردوگاه در ویکی است که حدود پنج کیلومتر از تورنتو پیچیده است.

جیز آبی گفت: پرسنل در اردوگاه خود را تحت تست. باشگاه گفت که پروتکل های زیر ایجاد شده توسط خود تیم پزشکی و لیگ اصلی بیس بال.

آبی جیز سازمان گفت: آن اردوگاه بسته شده است به طور نامحدود.

MLB بازیکنان و صاحبان در حال تلاش برای رسیدن به یک معامله برای شروع فصل در میان همه گیر از جمله سلامت پروتکل های. برخی از بازیکنان شده بود به تازگی مشغول به کار شده است در بهار آموزش سایت در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله.

دو طرف امیدوار بود به بازیکنان شروع آزمایش سه شنبه و پس از آن شروع دور دوم بهار آموزش در ژوئن 26. اکثر تیم ها احتمال برگزاری این تمرینات در خانه خود ballparks به جای در بهار اردوگاه در فلوریدا و آریزونا.

فیلیز نزدیک تسهیلات 5 بازیکن تست مثبت

فیلادلفیا فیلیز می گویند پنج بازیکن را آزمایش مثبت برای COVID-19 این هفته در تیم بهار مجتمع آموزشی در orlando, Florida.

این تیم همچنین روز جمعه گفت که سه نفر از کارکنان در اردوگاه آزمایش مثبت است. این باشگاه نیست شناسایی هر یک از کسانی که تحت تاثیر قرار است.

فیلادلفیا است به طور نامحدود بسته ویکی اردوگاه به بازیکنان و مربیان و کارکنان در حالی که مقامات پزشکی ارزیابی وضعیت.

اعلام شد در حالی که لیگ اصلی بیس بال صاحبان و بازیکنان سعی کنید به مذاکره یک معامله به شروع فصل در میان coronavirus همه گیر از جمله سلامت پروتکل های. برخی از بازیکنان شده بود به تازگی مشغول به کار شده است در بهار آموزش سایت در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله.

یک نظر در خارج از طیف میدان بهار آموزش خانه فیلادلفیا فیلیز در orlando, Florida. روز جمعه فیلیز اعلام کرد هشت نفر از اعضای سازمان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 در باشگاه تاسیسات در ویکی. (Mike Ehrmann/گتی ایماژ)

دو طرف امیدوار بود به بازیکنان شروع آزمایش سه شنبه و پس از آن شروع دور دوم بهار آموزش در ژوئن 26. اکثر تیم ها احتمال برگزاری این تمرینات در خانه خود ballparks به جای در بهار اردوگاه در فلوریدا و آریزونا.

“از نظر پیامدهای این شیوع در فیلیز’ 2020 فصل باشگاه مدال باور آن است که خیلی زود به می دانم” این تیم گفت.

در بیانیه مدیریت شریک جان میدلتون گفت: “فیلیز متعهد به سلامت و رفاه ما بازیکنان و مربیان و کارکنان به عنوان بالاترین اولویت ما است.”

“به عنوان یک نتیجه از این تایید تست تمام امکانات در ویکی بسته شده اند و به طور نامحدود به تمام بازیکنان و مربیان و کارکنان و بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که مقامات پزشکی اعتماد به نفس است که این ویروس را تحت کنترل است و ما امکانات ضد عفونی هستند.”

فیلیز گفت: اولین مورد تایید شده شنبه رخ داده است. این باشگاه گفت: هشت کارکنان آزمایش منفی برای این ویروس در حالی که 12 کارکنان و 20 بازیکن — عمده leaguers و جزئی leaguers — زندگی در ویکی منطقه در حال آزمایش هستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>