بلومبرگ می گوید: 3 زنان را می توان منتشر شد از عدم افشای توافق

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار مایک بلومبرگ روز جمعه گفت که او مایل به انتشار حداقل سه تا از عدم افشای توافق نامه است که آنها مانع از صحبت کردن علنی در مورد آزار و اذیت جنسی یا تبعیض مناسب در برابر او بیش از سه دهه گذشته.

ده ها تن از پرونده های حقوقی واصل شده اند در مقابل شرکت خود را در طول سال. بلومبرگ گفت: شرکت خود را شناسایی کرده سه NDAs “که ما امضا بیش از گذشته 30 سال به علاوه با زنان برای رسیدگی به شکایات در مورد نظرات آنها گفت: من تا به حال ساخته شده است.”

او نوشت: “اگر هر یک از آنها می خواهید منتشر شود از خود NDA به طوری که آنها می توانید صحبت کنید در مورد کسانی که اتهامات آنها باید با شرکت تماس بگیرید و آنها را با توجه به آزادی است.”

بلومبرگ مورد حمله قرار گرفت بارها و بارها این هفته در اولین بازی خود بحث, برای کاهش, برای آزادی زنان از عدم افشای توافق نامه.

او نوشت: “من انجام بسیاری از تأمل در این موضوع طی چند روز گذشته و من تصمیم گرفتم که تا زمانی که من در حال اجرا شرکت ما موفق به ارائه موافقت نامه های محرمانه برای حل و فصل ادعای آزار و اذیت جنسی یا سوء رفتن به جلو است.”

تماشا کنید: دموکراتیک رقبای هدف بلومبرگ بیش از NDAs

مایک بلومبرگ مخالفان به چالش کشیدن او را برای آزادی مردم از عدم اطلاع توافق نامه آنها را امضا کرده اند با او و یا شرکت خود را. 2:23

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>