بلومبرگ می گوید: 3 زنان را می توان منتشر شد از عدم افشای توافق

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار مایک بلومبرگ روز جمعه گفت که او مایل به انتشار حداقل سه تا از عدم افشای توافق ن

توسط PATRIS-FUN در 3 اسفند 1398

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار مایک بلومبرگ روز جمعه گفت که او مایل به انتشار حداقل سه تا از عدم افشای توافق نامه است که آنها مانع از صحبت کردن علنی در مورد آزار و اذیت جنسی یا تبعیض مناسب در برابر او بیش از سه دهه گذشته.

میلیاردر شهردار سابق نیویورک نیز گفت: شرکت بلومبرگ LP دیگر استفاده از چنین توافق نامه "برای حل و فصل ادعای آزار و اذیت جنسی یا سوء رفتن به جلو است."

سخنان خود را پس از روز از موشکافی شدید در برخورد با زنان در این شرکت او را به رهبری برای سه دهه و در میان فشار از دموکرات ریاست جمهوری رقیب الیزابت وارن اجازه می دهد تا زنان برای به اشتراک گذاشتن ادعای خود را publicly. بلومبرگ نمی کند به طور خودکار لغو موافقت نامه اما گفت: زنان برای شرکت تماس بگیرید اگر آنها می خواهم به منتشر خواهد شد.

سه موافقت نامه های او را مایل به باز کردن به طور خاص مربوط به نظرات او گفته که باید ساخته شده است. خود شرکت این گزارش رو نزدیک به 40 پرونده های حقوقی مربوط به 65 شاکیان بین سال های 1996 و 2016 هر چند که مشخص نیست که چگونه بسیاری از مربوط به آزار و اذیت یا تبعیض.

در روز چهارشنبه بحث بلومبرگ به نام چنین عدم افشای توافق "توافق طرفین" و گفت: زنانی که شکایت "نمی خواهم یک شوخی به من گفت." این اظهارات مشاهده شده بودند توسط برخی به عنوان خارج-از-تماس با پست-#MeToo دوران است که باعث به مراتب جدی تر بررسی آزار و اذیت جنسی و کنایه توسط مردان در محل کار. بلومبرگ یکی از کشور, ثروتمندترین مردان به ارزش حدود 60 میلیارد دلار.

تماشا کنید: دموکراتیک رقبای هدف بلومبرگ بیش از NDAs

مایک بلومبرگ مخالفان به چالش کشیدن او را برای آزادی مردم از عدم اطلاع توافق نامه آنها را امضا کرده اند با او و یا شرکت خود را. 2:23

این اولین بار بلومبرگ بود واقعا در نقطه ای قرار داده در غیر این صورت طراحی کمپین که در آن او شده است ترویج پیام خود را از طریق تبلیغات تلویزیونی و نمایشنامه ای از سخنرانی به جای بحث و سالن های شهر با رای دهندگان.

بلومبرگ در بیانیه ای گفت: او می خواهم انجام می شود "بسیاری از تأمل در این موضوع طی چند روز گذشته."

"من تشخیص می دهم که NDAs به خصوص زمانی که آنها استفاده می شود در زمینه آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی و ترویج فرهنگ سکوت در محل کار و کمک به فرهنگ زنان احساس نمی امن و یا پشتیبانی" آن را ادامه داد.

بلومبرگ متحدان و کمپین کارکنان باید در دفاع از او در برابر اتهامات او جنسیتی یا رفتار زنان ضعیف و او را تبلیغ شرکت خود را به عنوان یک دوستدار محیط کار برای زنان است.

روز جمعه گفت او شرکت خواهد انجام یک بررسی از سیاست های خود در برابر پرداخت و ترویج, آزار و اذیت جنسی و تبعیض و استفاده از "دیگر ابزارهای قانونی" است که به جلوگیری از تغییر فرهنگی است. او همچنین متعهد به فشار سیاست اگر رئيس جمهور منتخب است که گسترش دسترسی به مهد کودک و بهداشت باروری و تضمین 12 هفته از پرداخت را ترک کنند.

"من خواهد بود یک رهبر که زنان می توانند اعتماد" او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن