بلومبرگ نیست داشتن سه شنبه ‘او فکر کرد که او برای پرداخت می شود,’ MSNBC برایان ویلیامز می گوید

آن نشده است و کاملا سوپر سوپر جمعه سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار تا کنون.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن شده است پیش بینی شده به آلاباما, کارولینای شمالی و ویرجینیا و تنسی و اوکلاهما و در حالی که از سوی دیگر ، برنی ساندرز (I-Vt.) پیش بینی شده است برای برنده شدن در ورمونت و کلرادو است. بلومبرگ برداشت تا یک پیروزی با یک ساموآ آمریکا پیروزی.

در میان این نمایش برای رادیو فردا, MSNBC, برایان ویلیامز مشاهده شده در روز سه شنبه که شهردار سابق است “نداشتن شب او فکر کرد که او برای پرداخت می شود.”

در واقع بلومبرگ صرف $43 میلیون در تبلیغات در ویرجینیا و کارولینای شمالی و, آلاباما, سه متحده بایدن در حال حاضر پیش بینی شده برای برنده شدن سی ان ان دیوید رایت یادداشت ها. در ویرجینیا او حدود 18 میلیون دلار در رادیو و تلویزیون تبلیغات است اما در حال حاضر ایستاده در 9.7 درصد آرا به بایدن را 53.3 درصد است.

در یک سخنرانی سه شنبه شب بلومبرگ گفت: حامیان “مهم نیست که چگونه بسیاری از نمایندگان ما برنده امشب ما انجام داده اند چیزی که هیچ کس دیگری فکر می کردم ممکن بود. فقط در 3 ماه رفته ایم از 1 درصد از نظرسنجی ها به عنوان یک مدعی برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری.” در روز قبل از آن, او گفت که او “در آن به آن را برد.”

اما در روز سه شنبه, Vanity Fair گزارش بلومبرگ رو فشار از مبارزات انتخاباتی خود مشاوران به رها کردن مسابقه پس از بایدن به راحتی برنده کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه با یک مشاور گفت: “وجود دارد یک دیدگاه غالب مایک باید رها.” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>