همشهری اقتصاد: یک دموکرات برای ‘را قطار در زمان اجرا’?: همین Pittis

آیا در کسب و کار بوروکراسی و یا در دولت وجود دارد چند بالاتر تعارف از گفت کسی که یک امن جفت دست.

خصوصیات این معنی نیست که فرد پس از توصیف کامل است; آن را به سادگی بدان معنی است که آنها ثابت کرده اند خود را به عنوان یکی از نادر و با ارزش در هر سازمانی که تمایل به رها کردن توپ.

به عنوان ایالات متحده دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ سر به اولین فرصتی برای بحث امشب او تا به بسیاری از حملات علیه او. مانند زمان رئیس جمهور ایالات متحده, او یک plutocrat — حتی ثروتمندتر multibillionaire که اجرا شده است در گذشته به عنوان یک جمهوری خواه است.

اما به عنوان در ایالات متحده به نظر می رسد در سردرگمی فرو رفته در زیر غیر قابل پیش بینی پاسداشت از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است که بلومبرگ بزرگترین سیاسی و دارایی خواهد بود که تصور عمومی که توسط هر معنی که او را به هرج و مرج به خصوص وقتی که می آید به رشد اقتصادی است.

استبدادی بهره وری?

چشم انداز برخی از نوع استبدادی بهره وری برای اطمینان از اقتصاد ایالات متحده است که در جای پای پایدار رفتن به جلو ممکن است متقاعد کردن حامیان فعلی جبهه دموکراتیک-دونده برنی ساندرز. او به نام stop-و-frisk سیاست بلومبرگ دفاع در طول تصدی خود به عنوان شهردار نیویورک نژادپرستانه گفت: آنها ایجاد می شود “آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین به زندگی در ترس و تحقیر.”

بلومبرگ نامزدی به راه انداخته است یک طوفان خشم و انزجار از سمت چپ از حزب دموکرات است که اعلام کرد او با استفاده از ثروت شخصی خود را برای خرید قدرت.

نیز وجود دارد که خود توصیف میانه رو که رد او را. در میان برخی که گفته اند آنها را به حمایت از هر کدام از نامزد حزب دموکرات برنده نامزدی, عصر ایران باقی مانده است یک معامله شکن.

“من داده اند آن را بسیار جدی فکر کردم و در حالی که من با خوشحالی رای الیزابت وارن اکراه رای برای جو بایدن یا ctq و یا امن یک بطری کامل از جنوب که به راحتی به اندازه کافی با چکش به رای پیت Buttigieg من نمی خواهد رای برای مایک بلومبرگ در ماه نوامبر اگر او نامزد” نوشت: Ryan کوپر در یک مقاله در این هفته با عنوان “مایک بلومبرگ نیست کمتر از دو Evils.”

برای کسانی که احساس می کنند آمریکا در حال حاضر نزدیک به نوع تحول اجتماعی مطرح شده توسط نامزدها مانند وارن و ساندرز است که آنها می توانند طعم آن بلومبرگ — که قبلا کشته افزایش در حداقل دستمزد با وجود در حال حاضر در حال اجرا به نفع یک یک می تواند ویرانگر از رویاهای.

اخیر نیویورک تایمز در تفسیری گفت: “بلومبرگ حق را در مورد سقوط مالی سال 2008” انداخت نامزد به وسط وحشی بحث که برجسته چگونه او را سرزنش دولت آزادسازی وام مسکن قوانین برای سال 2008 بحران وام و اعتبار به جای وام چپاولگر و پوچ مشتقات ایجاد شده توسط موسسات مالی غیر مسئولانه.

شمع-در وگاس

شاید در امشب بحث دموکراتیک او سعی خواهد کرد برای رها کردن خود را.

هیچ کس را شگفت زده خواهد شد اگر لاس وگاس مستی مبارزه — که بلومبرگ فقط واجد شرایط پس از تغییر قانون اجازه می دهد تا خود تامین مالی نامزدها برای شرکت — یک شمع در همه نامزدهای دیگر اشاره نه فقط او شباهت به مغلوب ساختن پیشی جستن اما این ایده که در انتخابات ریاست جمهوری است و نه برای فروش به بالاترین پیشنهاد.

بلومبرگ در پیوستن به همکار 2020 نامزدها در مناظره مدار از جمله از چپ: سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg دیابت الیزابت وارن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز. (برایان اسنایدر/فردا نیوز)

دیده می شود به عنوان یک نامزد در نهایت به نفع سیستم موجود ساخته شده است که افرادی مانند او غنی, عصر ایران به وضوح مشخص با بازارهای وقایع توسط خبرگزاری بلومبرگ آژانس که او جعلی برای تسلط بر دیگر منجر به کسب و کار خدمات.

تردیدی نیست که در کسب و کار او یک موفقیت بود.

پایدار نابغه

با وجود این واقعیت است که بیکاری رسیده است برخی از پایین تاریخی و بازار افزایش یافته است از قله به قله در زیر مغلوب ساختن پیشی جستن, برای برخی از این احساس همچنان ادامه دارد که همه این است که به خوبی در ایالات متحده آمریکا — جایی که یک کتاب با عنوان با مغلوب ساختن پیشی جستن خود توضیحات بسیار پایدار نابغه است به درک به معنی دقیق مخالف است.

یک تئوری وجود دارد که در زمان عدم قطعیت چه رای دهندگان می خواهد نه راه حل های خاص به آن مشکلات خاص بلکه یک رهبر با یک دست قوی.

“به نظر می رسد برای انسان بر روی اسب — قوی مرد” ناظر انتخابات فرانک گور یک بار به من گفت.

این نظریه آورده است که rightist دولت از جمله ایتالیا بنیتو موسولینی به قدرت است. در میان هرج و مرج از 1920s, محبوب, lore در حال حاضر آن است که موسولینی به عنوان رهبر از سوی شرکت است که می تواند “را قطار در زمان اجرا.”

با وجود بسیاری از مقالات است که در آن نویسندگان در حال سقوط بیش از خود را به انکار است که فاشیسم یک موفقیت بود در ساخت قطار ایتالیایی کارآمد مدت ادامه یابد در تخیل جمعی به عنوان ایده که رهبران قوی ایجاد بهره وری و موفقیت است.

اما با این عنوان که پایدار نابغه کتاب بیان همراه با معنی دوم یادآوری ما را به مراقب باشید آنچه که ما برای آرزو.

برای کسانی که به تماشای تهمت و دولت او از بین بردن ساختار تجارت جهانی بی اعتبار محترم موسسات آموزشی در آمریکا مانند FBI امور خارجه و وزارت دادگستری و به طور کلی مختل کنوانسیون کاخ سفید آن است که وسوسه انگیز به تصور یک جفت جدید از امن کسب و کار-ثابت دست در پنجه.

سپس شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ با پلیس نیویورک بخش کمیسر ری کلی در یک Aug. 12, 2013, کنفرانس مطبوعاتی در پی حکم دادگاه اعلام توقف و frisk’ سیاست خلاف قانون اساسی است. بحث برانگیز پلیس عمل آورده بود در کمتر از بلومبرگ را سلف رودی جولیانی اما او در دفاع از آن در طول تصدی خود به عنوان یک راه موثر برای درایو کردن نرخ جرم و جنایت. (Brendan McDermid/فردا نیوز)

کسانی که دست ساخته شده است تا یک غول شرکت از ابتدا. به عنوان یک اصطلاح شهردار بودند و افزایش منظور به دوزخ از شهر نیویورک از جمله آن سیستم حمل و نقل — اگر چه برخی می گویند که در بیش از حد بالا و هزینه برای این شهر اقلیت. و آنها مصرانه خواست برای حمایت اقتصادی سبز گذار برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

اما باید قدرت ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری تا پایان در جمله به ظاهر امن دست دموکرات ها ممکن است احساس آنها را نمی توانید بسیاری از تغییرات مهم است که آنها فکر می کردند در نهایت در درک آنها از مراقبت های بهداشتی بیشتر به برابری و عدالت.

بنابراین ترس باقی می ماند که آنها ممکن است به جای آن تا پایان با یک نامزد بیشتر در رابطه با کسب و کار بهره وری و رفاه مردم مثل خودش از کسی که نگران امید رای دهندگان عادی.

و شاید راست در برنامه امشب بحث آشکار خواهد شد ،


دنبال همین در توییتر @don_pittis

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>