بلومبرگ بمب در بحث دموکراتیک به عنوان وارن دعوا پشت

رفتن به چهار بحث دموکراتیک سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ loomed بیش از این زمینه مانند یک کلوسوس. او صدها میلیون دلار در آگهی های تلویزیونی تا به حال از جان گذشته دموکراتیک رای دهندگان مصاحبه او را به عنوان یک پتانسیل ناجی: اعتماد به نفس, جریان اصلی, قادر را به نفع خود. برای دیگر نامزدهای مطرح او یک چالش تبدیل شده بر روی آنها ممکن است تنها سیمان و او را به عنوان مسابقه مرکزی شکل اجازه می دهد او را به بالاتر از نزاع و پیشنهاد فرار از باتلاق 2020 اولیه تا به امروز است.

اما در بسیاری از مجادله و بحث با این حال این چرخه بلومبرگ که در نهایت به نظر می رسد در مرحله سقوط به مراتب کمتر از خود اسکریپت تلویزیون حضور. توقف و چوبی او در تلاش برای پاسخ به رقبا حملات در یک نقطه ارائه بهانه های بسیار نازک خود را برای ثبت در نژادی و مسائل جنسیتی که مخاطبان استودیو در لاس وگاس تئاتر هو. به جای بلومبرگ از آن بود که سناتور الیزابت وارن که به تازگی به عنوان نقطه کانونی با کاهش عملکرد است که بخشوده هیچ یک از رقبای خود.

“نگاه من حمایت هر کس دموکرات نامزد شده است” وارن گفت. “اما درک این: دموکرات ها یک خطر بزرگ اگر ما فقط جایگزین یک متکبر میلیاردر برای دیگری.”

بحث در آمد در لحظه ای سرنوشت ساز در مسابقه به رئیس جمهور تهمت در ماه نوامبر. آیووا و نیوهمپشایر موفق به تولید یک فراری مورد علاقه به جای دادن هر یک از شش نامزد به روی صحنه فقط اکسیژن کافی برای زنده ماندن و توزیع بلومبرگ باز. برای هفته ها در حال حاضر میلیاردر تاجر و بقیه دموکراتیک زمینه شده اند عامل در جهان های موازی با بلومبرگ به دست آوردن قدرت در سه شنبه متحده او را پوشانده با تبلیغات به عنوان رقبای خود ضایعات خاک در چهار مسابقات بلومبرگ تصمیم به چشم پوشی. در نوادا بحث دو مسیر در نهایت برخورد—و حال سؤال این است که آیا بلومبرگ است کم خونی عملکرد باعث خواهد شد کسانی که می ضامندار بر روی او به پوسته پوسته شدن دور در سرخوردگی.

پس از نمایش ضعیف در آیووا و نیوهمشایر وارن کمپین نوشته شده است در برخی از محله های. یک بحث ممکن است که تغییر و یا انجام این کار بسیار به سرعت حرکت بلومبرگ ساخته شده است در نظر سنجی های ملی. رای گیری اولیه در حال حاضر بیش در نوادا و در راه در بسیاری از سوپر شنبه متحده است که گزارش نتایج در مارس 3. اما بحث انداخت یکی دیگر از موبایل و کامپیوتر به یک اصلی است که برجسته دموکرات احساس وحشت و نگرانی و دو دلی با هیچ قطعنامه روشن در افق.

شاید شگفت انگیز ترین عنصر بلومبرگ عملکرد بود که پس از اینکه همه هدف در باز شدن سد وجود دارد امتداد زمانی که او به نظر می رسید به ناپدید می شوند. او به ندرت interjected بود و مختصر و مفید که به نام در به صحبت می کنند. در یک لحظه از تداخل بلومبرگ اعتراض به مدیران انجمن برای زمان در یک زمین کامل جدید Yorkism: “چه هستم من, جگر مرغ?”

سناتور برنی ساندرز که موفق به کسب بیشترین آرا در اولین مسابقات دو و دارای قوی سرب در رای گیری برای شنبه نوادا قفقاز در زمان بیشتر ورودی آتش سوزی در این بحث از او در بسیاری دیگر parrying حملات خود را آنلاین حامیان شناخته شده viciousness هزینه خود را در مراقبت های بهداشتی و پیشنهاد و بالقوه تفرقه را از خود دور چپ دید. اما مانند وارن او به طرز ماهرانه ای استفاده می شود بلومبرگ به عنوان یک فویل decrying میلیاردر به عنوان یک نماد نابرابری اقتصادی و برگشتی به عنوان “یک شات ارزان” بلومبرگ تلاش برای برابر خود را دموکراتیک سوسیالیسم با رژیمهای کمونیستی.

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg منجر مسابقه در نمایندگان است اما تلاش برای ایجاد خود را در رای گیری در خارج از این دو متحده است. Buttigieg بود جلا حضور, به طور معمول, اما برای بسیاری از بحث او فرو رفته در یک سری از spats با سناتور ctq که رقابت با Buttigieg به ظهور به عنوان نامزد انتخاب به صورت متوسط دموکراتیک رای دهندگان. Klobuchar حمله Buttigieg بلند و باریک سیاسی ضبط در حالی که او نقاشی های خود را به عنوان یک فرصت طلب حاضر به سازش او اصول در رای گیری برای تایید نامزد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. هر دو ظهور کبود. “من آرزو می کنم همه به عنوان کامل به عنوان شما پیت” Klobuchar گفت. زمانی که بحث پیچیده مینه سوتا سناتور به وضوح نا امید در زمان یک بستر گسترده در اطراف Buttigieg و خارج شد مرحله حق است.

در همین حال جو بایدن یک بار جلو-دونده که نامزدی کرده است تصادفا تحویل جامد اما نکته قابل توجهی عملکرد. نتیجه نهایی ممکن است که از نامزدها به عنوان میانه—Buttigieg, Klobuchar بایدن و بلومبرگ—باقی می ماند قفل شده است در حالی که مبارزه با ساندرز در ادامه به دندانه دار کردن نمایندگان در این مسابقات آمده است.

در عین حال اگر ساندرز است به ضرب و شتم آن بلومبرگ که با مته سوراخ کردن فشار از رقبای’ broadsides. حمله به او را داشتند کاملا قابل پیش بینی: تاریخ از دیدگاه جنسیتی و جنسیتی تبعیض دعاوی دیرین خود را حمایت از نیویورک “توقف و frisk” anticrime سیاست است که منتقدان تماس نژادپرستانه و دادگاه بر خلاف قانون اساسی. شهردار سابق توضیح داد که او را تجدید و عذرخواهی برای این سیاست است. اما وارن برداشت جدا عذرخواهی خود را به عنوان بیش از حد کمی دیر و بلومبرگ تا به حال هیچ پاسخ. زمانی که او سعی کردم به استدلال می کنند که عدم اطلاع توافقات خود شرکت زده با زنانی که اتهامات ساخته شده بودند که دو طرف به دنبال وارن hounded او را مانند یک ماهر دادستان ساخت و او را آشکارا ناراحت کننده است. “من امیدوارم که شما شنیده ام چه دفاع از خود بود—’من خوب است برای برخی از زنان’,” او گفت:. “که فقط آن را قطع نمی کند.”

ویژه داستان
من در معرض آزار و اذیت در حال بارگذاری. پیامدهای وحشتناک بود
سوزان فاولر نشان می دهد چه اتفاقی افتاد بعد از پست وبلاگ خود در مورد تبعیض جنسیتی در هنگام راه اندازی ویروسی رفت.

این یک استارک به نوبه خود در استراتژی برای یک سناتور که تن به تن خودش را به عنوان یک کاندید وحدت. هیچ کس به روی صحنه فرار وارن حملات. او به نام Buttigieg بهداشت و درمان-مراقبت از پیشنهاد یک “پاورپوینت” و Klobuchar یک “پس از آن توجه داشته باشید.” او آتش در ساندرز که او می خواهم به درمان می شود به طور عمده به عنوان یک برادر در اسلحه به این نقطه است. خود را “مدیکر برای همه” بهداشت و درمان سیاست—که او یک بار تایید شده است—صرفا “یک شروع خوب” او به اتهام رفتن به او اعتراض unseriousness. “مبارزات انتخاباتی خود را بی وقفه در حملات هر کسی که می پرسد یک سوال و یا تلاش می کند به پر کردن در جزئیات بیشتر در مورد چگونه به واقع این کار را,” او گفت:. “و پس از آن خود را به مشاوران بگو آره احتمالا نمی خواهد اتفاق می افتد به هر حال.”

آیا وارن در تلاش بود تا نشان دهد رای دهندگان او می تواند خوب بکار بردن چاقو در برابر تهمت و یا به سادگی اجازه دادن به سست ارزش یک سال از سرخوردگی سوال رفتن رو به جلو خواهد بود که آیا او می تواند به نوبه خود عملکرد برک آوت به رای. برای تمام ضربات او فرود آمد و او هنوز هم خودش را بین متوسط رای دهندگان که او را به عنوان بیش از حد رادیکال و لیبرال بال است که به انتظارنشسته بودند تا تعداد بیشتری با Sanders. او تا به حال فرصت به واقع خودش را کمی به ساندرز راست با یک سوال در مورد او قسم خورده برای حمایت از سرمایه داری اما به جای او استفاده از آن را به محوری برای یک generic وحدت درخواست.

Tellingly Sanders, تنها نامزد برای موقعیت است که نامزد با بیشترین نمایندگان باید نامزد مورد اینکه آیا یا نه او اکثریت رفتن به این تابستان کنوانسیون در میلواکی است. این روشن ترین نشانه ای برای تاریخ است که هر مدعی است که در حال حاضر انجام محاسبات ریاضی در مورد چه اتفاقی می افتد اگر دموکرات ها می رسند قرارداد خود را بدون انتخاب است.

نوشتن به مولی توپ در [email protected] و فیلیپ الیوت در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>