سیاه رای دهندگان در نهایت رسیدن به انعطاف پذیری و قدرت خود را در کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه

مریم مایل نشسته در نزدیکی خالی کلیسا در پایان weeknight خدمات و شهادت به آنچه که او می بیند به عنوان وضعیت بازی در مقدماتی حزب دموکرات در جریان است در خانه اش در ایالت کارولینای جنوبی است.

مورد علاقه را به نفع خود ؟ احتمالا جو بایدن سابق آمریکا معاون رئیس جمهور می گوید: 71 ساله کشیش پدر وکیل و زمانی عضو از دولت و قوه مقننه.

چرا که او مورد علاقه در اینجا ؟ به دلیل ارتباط خود را با باراک اوباما — رئیس جمهور سابق که همه جا حضوری نفوذ بایدن را از بیخ و بن سخنرانی پاشیده با چرخش عبارت مانند “باراک و من” و “من گفت به باراک.”

آیا مایل در نظر او قوی کاندیدای ریاست جمهوری در حال حاضر که بایدن ممکن است در نهایت به شدت مورد نیاز اولیه پیروزی در اولین ایالتی که در آن رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی نقش تعیین کننده?

او شک و تردید به او می گوید که خفیف ادب متوسط است به کار.

کار شماره 1 برای کارولینای جنوبی دموکرات ها مایل می گوید: برای روغن مالی کردن نامزد likeliest به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این پاییز.

مریم مایل یک وکیل سابق مجلس و اهل بخش در Zion Baptist Church in Columbia, S. C. فقط می خواهد یک نامزد حزب دموکرات که می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. (الکساندر پانتا/CBC)

“من مانند بایدن. من فکر می کنم او یک فرد بزرگ است. اما من فکر می کنم او ندارد نوع مزه من به دنبال” گفت: مایل که ترجیح بهداشت ، الیزابت وارن.

“اکثر مردم در اینجا در کارولینای جنوبی — سیاه و سفید مردم حداقل — آنها واقعا می خواهید برای دریافت مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.”

دولت در سیاست غرق در تاریخ از جنگ داخلی جداسازی

مایل سهام است که پس از مشاهده یک مشغول شنبه شب در Zion Baptist Church در کلمبیا, کارولینای جنوبی پایتخت دولت به عنوان محله های کشیش نشین خالی کردن.

مانند بسیاری از سیاسی داستان در آمریکا جنوبی داستان از این محل و این انتخابات شامل مسابقه و شروع جنگ داخلی.

به تازگی بردگان سیاه و سفید ساخته شده است کلیسای باپتیست مایل حضور به عنوان جنگ به پایان رسید در سال 1865. که همان سال چند بلوک دور سفید کلیسای باپتیست بود سوزانده توسط سربازان یانکی.

دو مجاور باپتیست جماعت بودند عمیقا تحت تاثیر جنگ داخلی — یک کلیسا در سمت چپ ساخته شده بود در سال 1865 در کارولینای جنوبی پایتخت دولت بر آزادسازی بردگان و سفید کلیسا راست بود سوزانده توسط سربازان اتحادیه. جماعت مجزا باقی می ماند امروز. (الکساندر پانتا/CBC)

دست از تاریخچه رسیده اند به قرن ها پس از آن نگه داشته و از جماعت جدا.

سفید و سیاه و سفید کلیساها باقی می ماند و جداگانه در نماز و متمایز در سیاست — بیشتر عبادت در مکان های مختلف رای گیری برای احزاب مختلف پس از جنگ بود.

اینجا بود که با یک قرن بعد که پایان تبعیض نژادی کمک کرد راه اندازی در سراسر کشور سیاسی واقعیت که این دولت سناتور, Strom Thurmond, پیشگام رم از سفید جنوب رای دهندگان از حزب دموکرات است.

(CBC)

سیاه رای دهندگان نقل مکان کرد و در جهت دیگر هجوم آوردند از آبراهام لینکلن حزب جمهوریخواه به حزب دموکرات و در چند دهه آفریقایی-آمریکایی شد که نیروی غالب در حزب مقدماتی در اینجا.

در حال حاضر سیاه و رای دهندگان در این دولت قدرت را اگر چه نه آنقدر در یک انتخابات عمومی که در آن جمهوری خواهان تسلط برنده دولت با 14 امتیاز در سال 2016.

دموکراتیک kingmakers

اما آنها بوده است kingmakers دموکراتیک ریاست جمهوری رقابت.

آفریقایی-آمریکایی ها برگزار می شود افزایش اکثریت این دولت دموکراتیک اولیه آرا و برنده اصلی در اینجا در دهه های اخیر تقریبا همیشه تبدیل به حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری.

صرف نظر از اینکه آیا یا نه این دولت نقش چنین نقش تعیین کننده آن می تواند حداقل upend مسابقه با احیای بایدن را enfeebled مبارزات انتخاباتی.

گوش دادن به مردم در طول یک بایدن کمپین رویداد در سامتر, S. C., در روز جمعه. کارولینای جنوبی اولیه می تواند احیای بایدن انتخاباتی و یا مرگ آن است. (الیزابت Frantz/فردا نیوز)

آنچه را فراتر از شک است نیاز مطلق برای دموکرات ها را به الهام بخش سیاه و سفید رای دهندگان بیشتر از آنها در سال 2016.

با اوباما خاموش بلیط آفریقایی-آمریکایی مشارکت سقوط شش درصد در سراسر کشور در سال 2016 انتخابات حذف شده توسط 683,000 آرا از چهار سال پیش و آن را مضر به خصوص در میشیگان و ویسکانسین و فلوریدا. (مردم در انتخابات نبود با کمک چه مولر گزارش شرح داده شده به عنوان یک رسانه اجتماعی کمپین که پمپ پیام با هدف دلسرد مشارکت.)

اوباما قطعا مسئولیت’

بر آنچه می گذرد برای یک صبح سرد در کارولینای جنوبی — چند درجه بالاتر از نقطه انجماد — یک بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ صف برای دیدن بایدن صحبت می کنند در یک مدرسه در شهر کوچک Sumter.

بازنشسته سرهنگ دوم ال دیویس reminisced در مورد رانندگی هشت ساعت به ایستادگی در نشنال مال در واشنگتن, دی سی, Jan. 20, 2009, شاهد اوباما در مراسم تحلیف.

بازنشسته نیروی هوایی ایالات متحده سرهنگ سرهنگ Al Davis, 74, ایستاده در سرما برای باراک اوباما در مراسم تحلیف در سال 2009 بود و همان در مجلس تجمع جمعه. او می گوید: او از بایدن برای خود شخصیت و تجربه نه فقط اتصال خود را به اوباما. (الکساندر پانتا/CBC)

پرسید: اگر او حمایت بایدن از 74 ساله گفت: “من نمی خواهد در این هوای سرد اگر من نبود.”

دیویس گفت: بایدن بیش از اوباما سابق دست راست. به نام او بایدن با تجربه و قابل اعتماد و از همه مهمتر او گفت: بایدن می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

“عشق مردم به دلیل جو که جو,” دیویس گفت:. “[اما] در واقع او را از اوباما کمک می کند تا اعتبار خود را — قطعا نه یک مسئولیت.”

سازمان دیده بان | CBC را کتی سیمپسون گزارش بایدن آخرین ایستگاه در کارولینای جنوبی:

جو بایدن اتصال به اوباما میراث و درخواست تجدید نظر به رای دهندگان می تواند کلید باید برنده اصلی در کارولینای جنوبی است. 2:01

که احساس برن — و چه کسی نیست

مکالمات دموکرات ها در جنوب نیستند که متفاوت از آنهایی که در جاهای دیگر اتفاق می افتد در کشور است.

جوانتر رای دهندگان در جنوب نیز با تکیه نسبت به بهداشت ، برنی ساندرز با توجه به نظر سنجی و بر روی زمین حکایات.

بزرگ و خشن و بی ادب تظاهرات استقبال ساندرز در ایالت کارولینای جنوبی از جمله یکی که درو با صدای بلند جمعیت جوان در Wofford کالج در دانمارک, S. C. غرب کلمبیا.

برخی از آفریقایی-آمریکایی دانشجويان که عمدتا سفید جمعیت گفت: ساندرز است که پرداختن به مسائل مهم که برای همه افراد جوان است.

ساندرز کشید, بزرگ, به سلامتی با وعده های کمک درسی رایگان, عمومی, کالج, رایگان, مراقبت از کودک مراقبت از قانونی ماری جوانا, والدین, ترک, روز, مراقبت های جهانی و عمومی مراقبت های بهداشتی.

دوستان جسیکا Kuria چپ 20 و Scotdaija Jenkins, راست, 19 با حضور و تجمع در کالج خود را در Spartanburg, S. C., برای پیشتاز برنی ساندرز. آنها اعتبار ساندرز برای پرداختن به مسائل مربوط به آنها در مورد پرشور از جمله از بین بردن بالا رفتن سرسام آور بدهی های دانشجویی. (الکساندر پانتا/CBC)

جسیکا Kuria, 20, یک دانشجوی سال دوم در Wofford تحصیل در رشته زیست شناسی و اسپانیایی گفت که با وجود داشتن بورسیه او شروع به سخت بازپرسی کردن از بدهی دانشجویان به عنوان کمک درسی و مسکن هزینه $60,000 ما در هر سال است.

دوست Scotdaija Jenkins, 19 گفت: او در حال حاضر 10000 $در بدهی در تنها ترم دوم — و این که با وجود چندین کمک هزینه تحصیلی است.

مانند تقریبا همه مصاحبه در اینجا هر دو زنان جوان گفت: آنها می خواهم رای برای هر حزب دموکرات در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما آنها مورد مناقشه این ایده که بایدن بهترین نامزد است.

“من فکر می کنم مردم صادقانه رای بایدن زیرا او در دولت اوباما. اگر او نبود در دولت اوباما پس از آن او نمی خواهد که این محبوبیت” جنکینز گفت. “بسیاری از افراد مورد اعتماد اوباما به طوری که آنها احساس آنها می توانند به او اعتماد کنند.”

ساندرز می رسد در یک کمپین تجمع در Finlay پارک در کلمبیا با خواننده رپ و فعال Killer Mike دوم از سمت چپ که همچنین مبارزه برای ساندرز در سال 2016. (اسکات اولسون/گتی ایماژ)

ساندرز به سختی اشاره رقبا

ساندرز خود را در حال حاضر شروع تستها برای این نقش بهترین general-انتخابات نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساندرز به سختی ذکر هر دموکراتیک رقیب در سخنرانی خود در Wofford; او را صرف بیشتر از آن هجوم تهمت سپس او ذکر شده است نظرسنجی اعداد فرضی رقابت در برابر رئیس جمهور فعلی.

“نگاهی به آخرین 50 نظر سنجی های ملی. شما را پیدا خواهد کرد که در 47 از این 50 برنی ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Sanders, قبل از, فقط به طور خلاصه ذکر بایدن پیشنهاد دوست قدیمی خود را از آمریکا نمی خواهد به نوبه خود لازم آرا در ماه نوامبر.

یک جوان ساندرز حامی جوئل هیوز به توافق رسیدند.

جوئل هیوز, سخن بزرگ و خشن و بی ادب ساندرز تجمع در Wofford کالج است که یکی از بسیاری از رای دهندگان جوان حمایت Sanders. (الکساندر پانتا/CBC)

او گفت که او را دیده اند تصاویر قدیمی از ساندرز در حال بازداشت در حقوق مدنی اعتراض.

“من تو را دیدم او را دستبند به دست به مردم در کنار مبارزه با آنها” هیوز گفت.

به Greenville, S. C., اقامت به نام ساندرز معتبر نامزد که همچنان متعهد به ایده های مشابه برای چندین دهه می دهد که افراد جوان چیزی به هیجان زده در مورد یک جامعه عادلانه تر است که ارائه می دهد فرصت های برابر.

“[بایدن است] واقعا تنها وجود دارد تا نام خود را شناخت. … [به دلیل] رئیس جمهور اوباما” هیوز گفت. “برنی ساندرز پیدا کرده است یک راه برای تحریک خود را از پایه به کسانی است که به طور معمول درگیر است.”

ساندرز حامیان در یک تظاهرات در کلمبیا. ساندرز به انرژی در مدارس سراسر نژادی خطوط. (اسکات اولسون/گتی ایماژ)

“من می خواهم برای رای دادن شیطان احتمالا در برابر تهمت’

یک نقطه و یک اکثریت دموکرات ها به نظر می رسد به توافق بر این است که بدون در نظر گرفتن که نامزد آنها رای خواهد داد در برابر تهمت در انتخابات عمومی ،

در یک صف چند ده نفر در خارج از بایدن تجمع Tamilla سبز بازنشسته ارتش فولاد تکنسین گفت: او می خواهم برای رای دادن ساندرز اگر او تا به حال به. در همان صف Davis, این نظامی بازنشسته مرد موافقت.

“من می خواهم برای رای دادن شیطان احتمالا در برابر تهمت,” او گفت:.

اما او دقیقا effusive در ارزیابی خود از Sanders. او خواستار او را غیر قابل اعتماد سوسیالیستی با هیچ شانسی برای ارائه در وعده های خود را.

مردم ایستاده در صف برای رای گیری اولیه برای دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در کلمبیا در روز پنج شنبه. نتایج اولیه انتظار می رود که شنبه شب. (Sean Rayford/گتی ایماژ)

پشت در کلیسا مایل به نام ساندرز انعطاف ناپذیر ایدئولوگ های زندگی در یک دنیای فانتزی ناتوان از توضیح میدهد که چگونه او می خواهم برای پرداخت دستور کار خود دارد. (ساندرز این هفته را انتشار جزئیات چگونه او قصد دارد به پرداخت برای او مهم policies.)

پرسید که چرا بسیاری از افراد جوان به نظر می رسد پس از ساندرز نامزدی او گفت: “از آنجا که آنها در یک دنیای فانتزی نیز می باشد.”

با توجه به اینکه چگونه اغلب پیشتاز در این دولت شده خود را به روابط اوباما و سیل اخیر تبلیغات از میلیاردر مجموعه برای ورود به مسابقه بعدی روز شنبه, Mike Bloomberg, ظاهر می شود به مبالغه او coziness با اوباما به نظر می رسد مناسب بپرسید چه اتفاقی خواهد افتاد اگر اوباما در حال اجرا در این اولیه.

“اوه خدای من” گفت: مایل است. “او را پاره کسانی که مردم را از هم جدا.”

در این حداقل Kuria جوان ساندرز حامی موافق با مسن تر ساندرز-شکاک.

“مردم را برای رای دادن به باراک دوباره,” او گفت:.

یک مخاطبان گوش دادن به دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg در یک مبارزه انتخاباتی در سامتر. سیاه رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی می دانم که رای خود را می تواند تعیین کننده بالابر در این زمینه از نامزدهای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری. (برنده McNamee/گتی ایماژ)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>