سیاه, راننده نسکار بابا والاس عصبانی در ادراک تست شخصیت او

نسکار رفت و به آلاباما Superspeedway در اوج هشدار پس از بابا والاس آن تنها سیاه و راننده در زمان در یک نقش فعال در یک فشار برای برابری نژادی.

والاس بود با موفقیت به نام برای ممنوعیت از مؤتلفه پرچم و دریافت تهدید. طرفداران رژه گذشته ورودی اصلی آلاباما آهنگ نمایش پرچم و یک هواپیما دور بالای جاده سریع السیر کشیدن یک مؤتلفه پرچم بنر که به عنوان خوانده شده “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار.”

بنابراین نسکار سرعت نقل مکان کرد هنگامی که یکی از والاس خدمه کشف یک طناب که شبیه طناب دار در گاراژ خود را متوقف. این تحریم بدن به نام در مقامات فدرال که حکومت شنبه آن را به حال شده است حلق آویز وجود دارد پس حداقل در ماه اکتبر گذشته بود و نه یک جنایت نفرت.

آمریکا وکیل Jay شهر و FBI Special Agent مسئول جانی تیز جونیور گفت: در این بررسی مشخص شد “هیچ کس نمی تواند شناخته شده آقای والاس خواهد بود اختصاص داده شده” به همان غرفه. نسکار گفت که تنها گاراژ غرفه با کشیدن به پایین طناب که شبیه طناب دار.

نسکار در دفاع از خود واکنش و اصرار داشت آن را تماس بگیرید FBI دوباره. یک مبارز والاس گفت: هیچ سردرگمی وجود دارد و طناب بوده و از مد افتاده به طناب دار.

“من می خواستم برای اطمینان از این بود که فقط یک گره” والاس گفت: در سی ان ان. “این یک طناب دار. که آیا آن را در سال 2019 … این طناب دار.”

سازمان دیده بان | طناب دار موجود در بابا والاس گاراژ غرفه:

پس از موفقیت در هل دادن به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از مسابقه نسکار بابا والاس تیم کشف طناب دار در گاراژ خود را. به عنوان یک تحقیقات فدرال در حال حاضر آغاز, مدار است, بسیج پشت آن را تنها تمام وقت, سیاه, راننده. 2:32

والاس را دیدم هرگز طناب. او گفت: نسکار جمهور استیو فلپس آمد به او یکشنبه شب در مسیر با “اشک در حال اجرا کردن صورت خود را.”

“شواهد او به ارمغان آورد به من این بود که یک جنایت نفرت متعهد شده است,'” گفت: والاس که فورا شروع به ترس برای ایمنی خانواده خود را.

“من ایستاده پشت NASCAR’

حتی پس از نتیجه گیری آن را یک جنایت نفرت والاس باقی مانده در آنچه که او را درک به عنوان ثابت تست های شخصیت خود را. او دارای هیچ بیمار را به سمت نسکار.

“من پشت سر استیو و من ایستاده پشت نسکار,” او گفت:. “نسکار نگران بود در مورد آلاباما. ما تا به حال که یک دور در رادار با همه چیز در رفتن است.”

نسکار باز آلاباما دروازه به 5000 طرفداران آن بالاترین تعداد تا کنون در طول coronavirus بیماری همه گیر.

پس از پیدا کردن صدای خود را در طول ماه گذشته 26 ساله, Mobile, Alabama بومی در آغوش بین المللی نقش در نسکار تلاش به فشار گذشته خود rocky تاریخ نژادی. والاس را پوشیده است و یک “من نمی توانم نفس بکشم” باد و مسابقه با موضوع زندگی رنگ و طرح در ویرجینیا و با موفقیت لابی برای مؤتلفه پرچم ممنوعیت.

نسکار اختصاص داده است امنیت به والاس در این مسیر شده است و محافظ و راننده. اولین کلمه از این حادثه در آمد به شدت دقت کنید در بیانیه ای که در آن نسکار گفت که “عصبانی و خشمگین” بیش از “عمل شنیع” است که آن را به طور مستقیم مربوط به نژاد پرستی.

اف بی آی ارسال 15 عوامل به آلاباما برای روز دوشنبه موکول مسابقه در همان زمان صنعت بسیج در سراسر والاس. در یک اقدام بی سابقه نشان می دهد همبستگی هر عضو تیم در گودال جاده صف پشت سر او در طول سرود ملی.

سازمان دیده بان | نسکار را نشان می دهد همبستگی با بابا والاس پس از طناب دار حادثه:

نسکار مدار است و بسیج در سراسر بابا والاس تنها وقت سیاه راننده که مبارزه برای ممنوعیت مؤتلفه پرچم از مسابقات پس از یک طناب دار داشت در گاراژ خود را. 2:11

فلپس گرفته شده دقیقا نه سوال در مورد پیدا کردن در والاس گاراژ و هیچ یک ارائه هر گونه جزئیات این حادثه است. به دلیل سلامت پروتکل محدودیت تعداد محدودی از پرسنل دسترسی به گاراژ. تنها تعداد انگشت شماری از والاس خدمه و نسکار دیدم طناب.

تقریبا 48 ساعت پس از کشف مقامات فدرال گفت: تصویری تایید طناب “بود که در گاراژ به عنوان اوایل اکتبر 2019” حلق آویز از یک درب گاراژ. طناب بود که به عنوان یک طناب دار اما می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک دسته در هنگام بسته شدن درب.

‘شواهد بسیار روشن’ طناب دار بود و در گاراژ قبلا

فلپس همچنان به تماس با آن طناب دار پس از مقامات گفت: هیچ هزینه و خواهد بود ثبت شده و شرکت برگزار شد که در نسکار در حال بررسی است چرا طناب گره خورده بود که در راه است. او خوشحال نبود یک جنایت نفرت کارگردانی در Wallace اما اصرار نسکار را که باید انجام تحقیقات خود را به همان شیوه حتی در حال حاضر دانستن این فقط یک تصادف است.

“ما انجام داده اند همان بررسی است. آن را برای ما مهم است به انجام,” او گفت:.

“شواهد بسیار روشن بود که طناب دار که در گاراژ آنجا بود قبلا. آخرین مسابقه ما تا به حال در ماه اکتبر که طناب دار بود. شواهد ما تا به حال روشن بود ما نیاز به این نگاه کنید.”

سازمان دیده بان | بابا والاس نمایش #BlackLivesMatter رنگ طرح:

بابا والاس تنها آفریقایی در جام نسکار سری رقابت در ویرجینیا Martinsville Speedway با زندگی توجه به رنگ و طرح در وسیله نقلیه خود را. 1:08

او هیچ سوال در FBI یافته است.

نسکار اعلام کرد اواخر یکشنبه طناب دار شده بود کشف و صنعت بسیج در سراسر والاس. همه 39 از رقیب خود رانندگان و خدمه خود را کمک فشار والاس ماشین به جلو از جاده گودال قبل از سرود ملی ایستاده بود و پشت سر او بودند ،

والاس ملحق شد توسط تیم خود را صاحب Hall of Famer Richard Petty که به آرامی قرار می گیرد یک دست در والاس شانه او sobbed. والاس پس از مسابقه رفت و به شمشیربازی در طول grandstands و استقبال هواداران است. بسیاری از آنها سیاه و پوشیدن “من نمی توانم نفس بکشم” پیراهن.

در ضمن چوب برادران مسابقه تیم گفت: این شرکت اداره می شود با بررسی و کارمند به یاد می آورد “دیدن یک بسته رسیدگی در گاراژ pull-down طناب از پاییز گذشته” زمانی که تیم به غرفه.

نسکار گفت: آن را پیدا کرده بود طناب دار خراشیده سهام ماشین سری آن را به عنوان طول می کشد تا یک موقعیت فعال در یک فشار برای گنجاندن. این سری برای اولین بار سعی کردم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم پنج سال پیش بود اما هیچ چیز به اجرای سفارش.

نسکار هنوز به جزئیات چگونه آن را پاسخ والاس تماس برای جلوگیری از صفحه نمایش از پرچم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>