سیاه, غیر فعال شده و در معرض خطر: نادیده گرفته مشکل از خشونت پلیس علیه آمریکایی های معلول

Marcus-دیوید پیترز تا به حال فقط سمت چپ خود را بعد کار تدریس دبیرستان زیست شناسی و وارد در دوم خود را با کار

توسط PATRIS-FUN در 5 تیر 1399

Marcus-دیوید پیترز تا به حال فقط سمت چپ خود را بعد کار تدریس دبیرستان زیست شناسی و وارد در دوم خود را با کار در یک هتل که در آن او کار می کرد به عنوان یک گارد امنیتی, زمانی که او ظاهرا با تجربه روانپزشکی قسمت.

او در سمت چپ هتل برهنه رو به ماشین خود را پس از آن نوسان کردن کنار یک بزرگراه در Richmond, Va. یک افسر پلیس به مایکل Nyantakyi که تا به حال دیده وسیله نقلیه, تصادف دیدم پیترز صعود و تلاش برای به زانو در آوردن او را با خود تیزر. هنگامی که پطرس پیشرفته Nyantakyi شلیک دو گلوله به شکم غیر مسلح, unclothed 24 ساله او را به قتل.

پیترز تا به حال هیچ سابقه کیفری, خانواده اش گفت که او تا به حال هیچ سابقه ای از بیماری های روانی و یا استفاده از مواد مخدر و مرگ او مانند کسانی که از بسیاری از کشته شده توسط پلیس در سراسر کشور ترک دوستان و خانواده خود را در غم و اندوه. "مردم از من بپرسید تمام وقت," چه شما فکر می کنم باعث شد او را به یک روان شکستن?' و من می گویند: "ما هرگز می دانم چرا که او کشته شد" می گوید: "پیترز' خواهر شاهزاده Blanding. "آن را آسان تر برای از بین بردن تهدید آن قهوه ای پوست, از سعی کنید به او کمک کند." ریچموند بالا دادستان بعد به این نتیجه رسیدند که ممکن است تا سال 2018 تیراندازی توجیه بود.

هیچ قابل اعتماد, پایگاه ملی پیگیری که چگونه بسیاری از افراد معلول یا کسانی که در حال تجربه قسمت از بیماری های روانی هستند به ضرب گلوله توسط پلیس هر سال اما مطالعات نشان می دهد که تعداد قابل توجهی—به احتمال زیاد بین یک سوم تا نیمی از کل افغانستان. و در تمدید ملی بیش از بحث های نژادی و بی عدالتی را برانگیخت توسط جورج فلوید را کشتار در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس در این مرگ و میر باید loom بزرگ است.

طرفداران هر دو نژادی عدالت و حقوق معلولین می گویند سیاه آمریکایی ها به خصوص در معرض خطر است. با توجه به یک میزبان اجتماعی و اقتصادی و عوامل محیطی مردم سیاه و سفید هستند احتمال بیشتری نسبت به افراد سفید به شرایط بهداشتی مزمن بیشتر احتمال دارد به مبارزه هنگامی که دسترسی روانی-بهداشت و کمتر به احتمال زیاد برای دریافت رسمی برای تشخیص طیف وسیعی از معلولیت. با زور از دیگران واکنش نشان می دهند به چهره خود را, آنها همچنین حدود سه بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان مردم سفید به کشته شدن توسط پلیس. ترکیبی از کار افتادگی و رنگ پوست به مقدار یک اتصال دو می گوید: theodore l jones jr A. Lewis, یک جامعه از وکیل و داوطلب مدیر کمک به آموزش برای پیشبرد حقوق ناشنوا جوامع (شنیده). دولت ایالات متحده لوئیس توضیح می دهد که با استفاده از "ساخته شده و ایده های در مورد ناتوانی و کوتاهی و وابستگی در هم تنیده ساخته شده با ایده های در مورد مسابقه برای طبقه بندی و جرم مردم است."

این خطر برای افراد مبتلا به بیماری های روانی و معلولیت های دیگر نیز متولد شده از ادارات پلیس' "پیروی از فرهنگ می گوید:" Haben Girma دیگر وکیل و فعال. "هر کسی که بلافاصله مقدور نیست و پلیس در حرکت به زور," او می گوید. این روش کار نمی کند زمانی که پلیس ارتباط برقرار کردن با کسی که نمی واکنش نشان می دهند در راه آنها انتظار می رود. Girma که هر دو سیاه و ناشنوا-نابینا می گوید که برای او خطر است که به سختی انتزاعی است. "کسی ممکن است فریاد برای من به انجام چیزی و من نمی شنوند. و سپس آنها را فرض کنیم که من یک تهدید" او می گوید.

یک مرد صحبت می کند با یک تقاضا برای کمک به افراد معلول به عنوان اعتراض جمع آوری در اداره پلیس دیترویت در طول روز یازدهم تظاهرات علیه خشونت پلیس در ژوئن 8 سال 2020 است.
رایان Garza—ایالات متحده آمریکا امروز/Sipa

برای رسیدگی به این مشکل طرفداران ترویج طیف وسیعی از راه حل—بسیاری از المل لی با نوپای جنبش ملی به تجدید نظر ایمنی عمومی. آنها می خواهند به کاهش مجموع تعاملات پلیس با افراد معلول تغییر مسیر وجوه به دیگر خدمات پشتیبانی و تجدید نظر در قانون اجرای سیستم ها و پروتکل ها بهتر است برای محافظت از مردم است. خواسته های قرض ويژگی و ماده به اعتراض فریاد به "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" نقشه کشی با توجه به فجایعی که به دنبال زمانی که مسلح به اولین پاسخ دهندگان روبرو می شوند یک وضعیت که خواسته نه اجرای قانون یا اجبار اما مراقبت.

برخی از گروه ها در تلاش هستند. در سال های اخیر سازمان های پلیس در سراسر کشور ارائه داده اند نیروهای خود را در بحران مداخله آموزش که طراحی شده برای کمک به افسران با خیال راحت و با آرامش در تعامل با افراد معلول و د-تشدید برخورد با بیمار روانی. اما کیفیت این برنامه های آموزشی است که در سراسر هیئت مدیره و اولویت باقی مانده است در جاهای دیگر. یک سال 2016 گزارش از پلیس اجرایی تحقیقات فروم پیدا کردم که در سراسر کشور و پلیس راهنمایی و رانندگی صرف ميانه 58 دقیقه بر روی اسلحه آموزش و فقط هشت ساعت در د تشدید و یا مداخله در بحران.

در سال 2015 Arc یکی از بزرگترین کشور ناتوانی-حقوق سازمان های خود را راه اندازی برنامه برای آموزش ماموران اجرای قانون وکلا قربانی-ارائه دهندگان خدمات و سایر جنایی-عدالت حرفه ای نحوه شناسایی با تعامل و جای افراد معلول است. "ما در حال صحبت کردن در مورد داشتن یک جامعه واقعا درک هر یک از دیگر و آنچه که می تواند مانند نگاه کنید می گوید:" Leigh Ann Davis, که منجر Arc مرکز ملی در عدالت کیفری و ناتوانی است. این برنامه در حال حاضر آموزش 2000 نفر در 14 متحده است.

اما برنامه های آموزشی و صرف نظر از کیفیت کافی نیست, فعالان می گویند. اعتراض ها در سراسر کشور و مطالبات پال خواستار قطع بودجه دولت و یا لغو پلیس به دست آوردن بخار برخی از طرفداران در حال هل دادن برای بیشتر مدل های رادیکال است که به دنبال جلوگیری از آوردن افراد معلول یا کسانی که دچار روان-سلامت بحران در تماس با پلیس.

در یوجین سنگ., به عنوان مثال پرنده درمانگاه اجرا می شود آنچه شناخته شده به عنوان CAHOOTS (بحران کمک کمک کردن در خیابان) یک برنامه این است که پس 911 و غیر اورژانس تماس های مربوط به سلامت روانی استفاده از مواد مخدر و یا بی خانمانی به یک تیم از پزشکان و بحران-مراقبت از کارگران است. این تیم در پاسخ به این تماس به جای نه در کنار پلیس. در CAHOOTS برنامه که راه اندازی در اواخر 80s, دریافت حدود 24,000 تماس در هر سال 17 درصد از یوجین پلیس تماس در حال هدایت به همدستی یک مزیت به ادارات پلیس که می تواند بهتر استفاده از منابع مبارزه با جرایم.

پلیس اتحادیه های کارگری با انتقاد از همدستی و برنامه های مشابه در زمینه های است که آن را خطرناک برای پزشکان و بحران-مراقبت از کارگران برای پاسخ به تماس ها بدون مسلح افسران. اما تیم سیاه CAHOOTS عملیات هماهنگ می گوید که بیشتر این مورد نیست. تیم او از نزدیک کار با یوجین اداره پلیس و در سال گذشته فقط 150 از 24,000 تماس به کارگردانی CAHOOTS مورد نیاز پلیس پشتیبان گیری.

"وجود دارد واقعا یک رابطه سازنده است که ما با اجرای قانون زیرا آنها با دیدن ما به عنوان کارشناس سیاه و سفید" می گوید. "آنها به ما اعتماد به شرکت در انواع موقعیت هایی که آنها مجهز به رسیدگی است. اما آنها نیز به ما اعتماد به آنها را با ارائه بازخورد و نظارت هنگامی که ما همه چیز را ببینید که به خوبی پیش نمی رود چرا که آنها می دانند که آن را آینده از محل درک."

المپیا بشویید.; دنور; و اوکلند کالیفرنیا توسعه برنامه های پس از مدل CAHOOTS و می گوید دیگر شهرستانها شروع به تماس برای مشاوره بیش از حد. در شهر نیویورک یک ائتلاف از حقوق مدنی و اجتماعی-خدمات سازمان پیشنهاد کرده است یک برنامه آزمایشی برای دو حوزه است که در آن EMTs و بحران مشاوران به پاسخ روان-سلامت تماس به جای پلیس. این ائتلاف می خواهد به صرف $16.5 میلیون به خلبان بیش از پنج سال است. (نیویورک صرف نزدیک به 11 میلیارد دلار در هزینه های مربوط در هر سال.)

Ve Gulbrandsen, مرکز, EMT با همدستی می پیوندد یک تیم از پرنده سفید در غربالگری مهمانان برای نگرانی های بهداشتی در Egan گرمایش مرکز در اسپرینگفیلد سنگ. در تاریخ 16 مارس سال 2020 است.
کریس Pietsch—ثبت نام-گارد/آمریکا/Sipa

"یک پاسخ پلیس است که نوع پاسخ شما می خواهید زمانی که مردم در یک روانی-بهداشت بحران می گوید:" کارلا رابینوویتز حمایت هماهنگ کننده روان-سلامت غیر انتفاعی دسترسی جامعه و ائتلاف رهبر پروژه. او اشاره می کند که حداقل 17 نیویورکی تجربه روان-سلامت بحران و کشته شدن توسط پلیس در پنج سال گذشته. "این خیلی بهتر است به یک همکار و یک EMT که می توانید به فرد کشف کردن آنچه در جریان است در زندگی فرد ارائه آنها منابع است."

برابری نژادی و حقوق معلولین طرفداران خواستار تغییر فراتر از اجرای قانون است. خشونت پلیس بعد از همه تنها بخشی از چرا آمریکایی ها باید به طور کلی بدتر سلامت و کوتاه امید به زندگی از سفید آمریکایی است. با توجه به سال های سیستمیک نژادپرستی سیاه آمریکایی ها بیشتر از سفید آمریکایی به درآمد پایین زندگی می کنند و زندگی در کمتر امن محله با کمتر از فروشگاه های مواد غذایی, کمتر, پارک بدتر کیفیت هوا و کمتر مطلوب مدارس. این عوامل نه تنها منجر به افزایش موارد بیماری های جسمی مانند آسم و دیابت آنها نیز ذاتا در هم تنیده با بدتر روانی سلامت است. آمریکایی های سیاه و سفید هستند بیشتر احتمال دارد به اسکیزوفرنی و اختلال استرس پس از سانحه.

این چالش های مرکب با بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید' عدم دسترسی به بی طرفانه پزشکی و بهداشت روان. آمریکایی های سیاه و سفید به احتمال زیاد کمتر از همتایان سفید به عنوان داشتن اوتیسم و معلولیت های یادگیری.

حتی صحبت کردن در مورد ناتوانی و سلامت روانی در جامعه می تواند نیاز به اتخاذ یک زبان جدا از جریان اصلی پزشکی فرهنگ است. "ناتوانی است که معمولا از طریق یک سفید و ثروت ممتاز لنز می گوید:" لوئیس وکیل با شنیده می شود که کمک می کند تا افراد معلول در مواجهه با خشونت و حبس در سراسر کشور است. لوئیس توضیح می دهد که مقامات دولتی و حتی جریان اصلی حقوق معلولین رهبران اغلب تکیه بر تعاریف رسمی از ناتوانی است که می تواند آنها را به چشم پوشی از تجارب غیر فعال بودند.

بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید رشد را تجربه خشونت پلیس شاهد آن در جوامع خود و دیدن ویدئوها از مرگ و میر به عنوان یک ماده البته. اما با توجه به راه های پزشکی ایالات متحده و سیستم آموزش و پرورش باید ایجاد بی اعتمادی در میان جوامع رنگ طرفداران می گویند وجود دارد نیز می تواند ننگ و عدم آگاهی در مورد ناتوانی در جوامع حتی به عنوان آنها با فشار به عقب در برابر خشونت است که اثرات این جمعیت های آسیب پذیر.

Teighlor McGee 22 سال است که جمع آوری تجهیزات حفاظت شخصی و ارسال پزشکان برای کمک به معترضان در, مینیاپولیس, می گوید که عدالت نژادی گروه اغلب فکر نمی کنم در مورد افراد معلول در هنگام برگزاری تظاهرات و یا دفاع را تغییر دهید. "بسیاری از مردم نمی دیدن افراد معلول به عنوان افراد" او می گوید. "مردم نمی توانند تصویر افراد معلول در مواجهه با خشونت پلیس و خشونت زیرا آنها می توانند تصویر افراد معلول رفتن مکان." McGee متوجه عدم وجود فضاهای ارتباط با دیگران که به اشتراک گذاشته شده تجربه او به عنوان یک زن مبتلا به اوتیسم بنابراین او شروع به سیاه و سفید ناتوانی جمعی آنلاین برای پر کردن جای خالی.

زمانی که افراد با معلولیت یا بیماری روانی نیست در مرکز گفتگو, فعالان می گویند که باعث می شود آن را سخت تر به درک ساخت و ایجاد تغییر. آدرین برایانت در تمپه, Ariz., می گوید: او شاهد محدودیت های پلیس درک این سال است. در ماه ژانویه او به نام پلیس زیرا او 29 ساله پسر شیدا Evans, که مبتلا به بیماری اختلال دو قطبی و اسکیزوفرنی در سال گذشته بود تجربه یک قسمت جنون و او نیاز به کمک گرفتن از او را به یک مرکز سلامت روان. اما زمانی که پلیس نشان داد تا در آپارتمان او با شورش سپر و تفنگ او و پسر خردسال او دست پاچه افسران بودند فریاد و این وضعیت به سرعت افزایش یافت.

"من چندین بار گفت, " لطفا کشتن نیست من پسر'" برایانت به یاد می آورد در نزدیکی اشک. "یک حرکت اشتباه است و من می توانم از دست داده اند و دو پسر آن شب."

پلیس توزیع کننده داده بود در پاسخ افسران نادرست نام که معلوم شد متعلق به یک جنایت مجرم بود که می خواستم برای نقض آزادی مشروط. توزیع کننده نیز گفت: افسران که آنها تا به حال در پاسخ به چاقو. (در واقعیت برایانت و پسر خردسال او جمع آوری کرده بود و همه از چاقو در خانه به نگه داشتن آنها را دور از ایوانز تا زمانی که پلیس وارد کرده است.) به عنوان یک نتیجه از این اشتباهات پاسخ افسران اعتقاد آنها مقابله مسلحانه جانی و نه فقط انجام یک بهداشت روانی تماس بگیرید. تمپه رئیس پلیس سیلویا moir, مدیر گفت که در پاسخ ماموران گفت: اشتباه نام نه رفتار خود را تغییر دهید. این گروه معتقد است که آنها پاسخ مناسب در این وضعیت. "ما باید برای اولین بار شروع با پلیس حق اجتماعی بازیگر باید وارد این فضا و به این مسئله اجتماعی?" Moir, مدیر می گوید.

بیش از 60 درصد از تمپه افسران پلیس آموزش دیده در پاسخ به بحران moir, مدیر می گوید و یک شهر جداگانه crisis response team است که همچنین می تواند نامیده می شود برای کمک به در موقعیت های مانند بهداشت روانی بحران تجاوزات جنسی و خشونت حوادث. اما او گفت که او خواهد بود نگران ارسال یک پاسخ به بحران تیم بدون افسران پلیس حمل سلاح های کشنده در مورد شرایط تبدیل خطرناک است. "من فکر می کنم این است که انعکاسی از پلیس واقعا که بازتاب عضله دولت و دارد که هیچ کس دیگری را در این فضا انجام این کار در این نوع بسیار پیچیده و فرار فضایی" moir, مدیر می گوید.

اما برایانت می گوید: آسیب انجام شده است. پسر خردسال او باقی می ماند و دچار آسیب های روانی حادثه; او اجتناب از ترک خانه برای سال پس از آن. و او است که هنوز هم در حال کار برای اطمینان از سفت نام است در ارتباط با یک نادرست ارائه شده توسط توزیع کننده. "ما هرگز با پلیس تماس بگیرید, دوباره," او می گوید.

مارکوس-دیوید پیترز و خواهر شاهزاده Blanding
حسن نیت ارائه میدهد از شاهزاده Blanding

در ضمن در ریچموند Blanding که برادر پطرس کشته شد در نزدیکی ماشین خود را با استفاده از زمان گالوانيزه برجسته از مسابقه و عدالت کیفری به فشار اصلاحات او شده است به دنبال پس از مرگ او. شهردار ریچموند Levar سنگی به تازگی منتشر شده یک طرح "برای دوباره تصور امنیت عمومی" در شهرستان است که شامل یک غیر نظامی بررسی هیئت مدیره و یک نسخه از خانواده ایده برای یک بحران هشدار است که شامل روان-کارشناسان بهداشت و درمان در پاسخ به یک روانی یا رفتاری-بحران بهداشتی در علاوه بر این به دیگر تغییر سیاست.

Blanding او می گوید خوشحالم که پیشرفت آن را جشن می گیرند تا شهر پیاده سازی یک سیستم است که تضمین می کند "داشتن یک روانی-بهداشت بحران نمی کند تبدیل به یک حکم اعدام است."

نوشتن به ابیگیل آبرامز در abigail.abrams@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب