سیاه, کالج, شناگر فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر Illinois Police که او ادعا می کند او برگزار شد در اسلحه

سیاه, ایلینوی, کالج, دانشجو واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر افسران پلیس که او مدعی برگزار شد او را با زور اسلحه در حالی که سفر با مدرسه خود را بالا شنا تیم.

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند یک افسر تفنگی جوان شناگر سر و هشدار داد که او را “ضربه [خود] f-cking سر” اگر او جرأت به حرکت با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط دانش آموز وکلای که شامل وکلا از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را راجر بالدوین پایه و اساس است.

تاریخ و زمان آخرین فوریه, Eastern Illinois University student Jaylan ساقی رانندگی بود در بازگشت به خانه با تیم خود را از یک کنفرانس قهرمانی شنا ملاقات در داکوتای جنوبی, وقتی اتوبوس کشیده بیش از نزدیکی یک بزرگراه بین ایالتی 80 استراحت توقف در ایست مولین بیمار. به عنوان برخی از شناگران خاموش کردم به کشش پاهای خود را یک مربی پیشنهاد کرد که باتلر نگاهی به یک عکس با یک نشانه آن است که گفت: “دست و پنجه نرم کردن. این قانون” به پست در این تیم رسانه های اجتماعی, شکایت گفت.

ساقی که ACLU of Illinois گفت: در آزادی مطبوعات بود و تنها دانش آموز سیاه و سفید در این تیم مطرح با ثبت نام و جامعی خندان selfie. اما به عنوان او تبدیل به اتوبوس چند ماشین پلیس کشیده تا او را چراغ فروزان با توجه به انتشار.

ساقی کاهش یافته و به زانو خود را با قرار دادن دست خود او و اجازه دهید گوشی خود را به زمین قرار می گیرند با توجه به شکایت. او بعدها گفت: آیتالله سیستانی این است که آنچه را از پدر خود آموخته بود او را به انجام.

طرح دعوی در دادگاه مدعی افسران خود جلب کرد و اسلحه رو از اتومبیل های خود و با اشاره سلاح گرم خود را در Butler, خروشان, “پایین!” و “نمی f-cking حرکت می کند! ماندن در سمت راست وجود دارد!”

افسران مجبور ساقی به غیر روحانی کردن در زمین برفی و افسران او برگزار شد وجود دارد به عنوان همپتون افسر پلیس اتان بوش دست به دستبند, او, با توجه به شکایت.

یک افسر تفنگی ساقی را پیشانی و اعلام کرد: “اگر شما در حفظ و در حال حرکت, من قصد دارم به ضربه خود را گاییدن, سر,” شکایت گفت.

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند شنا مربی با نزدیک شدن به افسران و به آنها گفت که ساقی شد یک عضو تیم شنا و ساقی خود اقدام به افسر که او با این تیم است. یکی از افسران مطلع توزیع کننده که در این حادثه یک هشدار اشتباه و ماموران مجاز ساقی به نشستن. اعزام / Rock Island آرگوس گزارش داد که ساقی شد با پوشیدن یک دانشگاه ژاکت و اتوبوس نیز نمایش داده دانشگاه, نام و نام خانوادگی.

اما یک افسر گفت ساقی که او دستگیر شده برای مقاومت در برابر بازداشت و افسران نیست حذف دستبند و یا به او بگویید که او آزاد بود برای رفتن. افسران آورده و سپس باتلر به یک تیم ماشین جستجو او قرار داده و او را در صندلی عقب ماشین, طرح دعوی در دادگاه گفت. پلیس بازداشت ساقی چند دقیقه بعد.

شکایت متهم از افسران همپتون اداره پلیس در ایست مولین اداره پلیس و Rock Island County در ایلینوی چندین فقره سوء کاذب از جمله دستگیری و بازداشت او را بدون حکم. آن مدعی است که ماموران نقض دانشجویی حقوق تحت قانون اساسی ایالات متحده را متمم چهارم قانون اساسی که بارها بی دلیل جستجو و تشنج.

طرح دعوی در دادگاه همچنین گفت که ماموران به حال نقض قانون عدم به سند جستجو و یا دادن ساقی رسید برای این حادثه. دو ماموران مشخص شد در این پرونده تنها به عنوان “جان می کند” از آنجا که متهمان را به ساقی خود نام و نشان یا شماره شناسایی دیگر با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

در چهارشنبه Rock Island County Sheriff جری بوستس انتشار بیانیه ای تایید کرد که او خدمت کرده است با طرح دعوی در دادگاه. او نوشت: او با اعتماد به نفس است که اتهامات علیه دو نماینده به نام شکایت— جک Asquini و یک افسر شناخته شده به عنوان پنا هستند “بدون شایستگی.” اعزام-آرگوس گزارش داد که پنا نام به عنوان جیسون.

برای ساقی این حادثه آسیب زا با توجه به طرح دعوی در دادگاه. ساقی گفت که او احساس “ترس و اضطراب” هنگامی که او می بیند افسران پلیس در حال حاضر با توجه به ACLU of Illinois.

“من ترسیده بود و افسرده. من به یاد داشته باشید نشستن در کلاس روز بعد به کبودی بر روی مچ دست من و دوباره پخش رویدادهای آن شب” باتلر گفت: با توجه به ACLU of Illinois بیانیه.

نوشتن به تارا قانون در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>