سیاه و قهوه ای مردم اعتراض کردهاند برای قرن ها. این افراد که مسئول چه اتفاقی می افتد بعدی.

“چگونه شما می دانید شما سفید؟”

من صحبت کردن به یک صد دانش آموزان قانون. اتاق نژادی متنوع و کامل از مردم که بدست به بالا قانون مدارس. آنها متعهد به ساخت نژادی سهام سنگ بنای کار خود را. آنها تمایل به فکر می کنم در مورد مسابقه در زندگی روزانه خود را. آنها را انتخاب کرده ایم برای حضور در این شب سخنرانی در مورد این مشکل راه های مسابقه پخته شده را به آمریکایی قانون و حقوقی آموزش. اما نه تنها دست می رود تا به سوال من پاسخ—و این مهم است.

من اغلب در شروع این مذاکرات با پرسیدن چند داوطلبان به من بگویید چه مسابقه هستند. سپس از آنها بپرسید که چگونه آنها می دانند. همواره دانش آموزان از رنگ می گویند چیزهایی مانند “من می دانم که من سیاه, زیرا جهان به من می گوید هر روز.” و یا “من می دانم که من Latinx چون خانواده من در آن خون من آن را از زبان من.”

اما زمانی که من از دانش آموزان سفید چگونه آنها می دانند که آنها در حال سفید پاسخ این است که تقریبا همیشه همان: سکوت. دانش آموزان سفید اغلب توقف کوتاه قادر به شناسایی و بیان, فرهنگی, سیاسی, اقتصادی و تاریخی سرنخ است که به آنها بگویید که آنها بخشی از سفیدیاجازه دهید به تنهایی چه بخشی از سفیدی واقعا به معنی. من اجازه سکوت رشد می کنند. آن را ناراحت کننده است. سپس من به نشان می دهد که این پدیده نه فرد دانشجو—بخش قابل توجهی از امریکا مشکل با مسابقه. این یک بخش عمده ای از چگونه ما می رسند در لحظات مثل این یکی که در آن ده ها تن از شهرستانها در حال تشنج با نژادی, درد, خشونت و پوسته-شوکه زل زل نگاه کردن از بسیاری از آمریکایی ها درخواست خود چگونه این می تواند دوباره اتفاق می افتد. (این یک رمز و راز به مردم سیاه رنگ است.)

به یاد داشته باشید امی کوپر? او زن سفید که چند روز پیش به نام پلیس در تماشای پرنده در پارک مرکزی و بارها و بارها تاکید کرد که او “آفریقایی-آمریکایی” به dispatcher. او ممکن است احساس مانند اخبار شرکت. اما اقدامات او به شدت آموزنده جدید بیشتر تشنج لحظه: من شرط می بندم اگر من خواسته او همان سوال—چه نشانی از او می دانم که او سفید—او می خواهم پاسخ با همان سکوت خالی به عنوان بسیاری از (مترقی غیر منتظره ای آگاه) دانش آموزان است. چگونه من می دانم ؟ او عذرخواهی که نشان داد که او نمی واقعا درک آنچه در آن به معنی بخشی از سفیدی است. انتقادی او گفت:” [من] هرگز تصور کرده اند که من می تواند درگیر در این نوع از حادثه ای که رخ داده است.”

و این که فقط آن را. در این کشور ما هزاران نفر از مردم سفید که خود را آگاه از درد نژادپرستی می شود و کسی که هرگز نمی تواند تصور کنید که خود را تحمیل آن—اما بعد از آن انجام دهد. وجود تعداد بی شماری از افراد که خود را مترقی و “خوب” در مسابقه مسائل که مسخره می کنند و به جرم اقدامات مانند خانم کوپر—اما چه کسی به تعجب خود را قادر به اقدامات مشابه. هر فرد از رنگ است که می داند که “خوب مردم سفید” می توانم به شما بگویم این درست است. آن چه ما به عنوان مثال مترقی همکاران که با این وجود ما تماس بگیرید و با نام های دیگر زن سیاه و سفید ما با بارها و بارها یا اظهار نظر در مورد چگونه زیبا به نظر می رسد هنگامی که ما آن را می پوشند راست گفت: “معمولا فقط تا پف کرده!” در بیشتر شدید انتهای این طیف این است که چگونه ما پلیس—افرادی که احتمالا خود را اختصاص داده شده به یک عمر خدمات—به معنای واقعی کلمه خفه کننده سیاه و افرادی مانند جورج فلوید به آنها التماس برای زندگی خود را. این است که چگونه ما به این لحظه بارها و بارها.

یک علت این تکرار سردرگمی و متعاقب آن آسیب—سفید است مردم به طور کلی عدم تسلط در سراسر مسابقه به خصوص خود را دارند. سفید مردم اغلب درک نمی کنند که آنها را به عنوان “مسابقه” به عنوان هر فرد رنگ است. آنها می توانید ببینید که یک فرد برای مثال عمیقا تعبیه شده در آنچه ما تماس بگیرید “نژاد” و زندگی یک زندگی نهفته در تقریبا تمام سطوح با مسابقه. در واقع این ایده است که تقریبا برهان. اما آنها اغلب نمی توانند در قرعه کشی همان نتیجه گیری در مورد خود و یا سفید برتری است که چگونه آنها می آیند به مسابقه در وهله اول. و آنها به طور کلی نمی دانم چه چیزی برای انجام با این دانش جدید اگر و هنگامی که آنها یک لحظه aha جز احساس گناه و اجازه دهید که گناه آنها فشار عمیق تر به سکوت. را خانم کوپر را درست و عمیق aha لحظه در حال حاضر یا نه ؟ اگر او چه خواهد شد او با آن انجام دهید ؟ به عنوان یک فرد از رنگ من بدبین در همه می شمارد.

وجود دارد grotesqueness و وحشت به ما racialized جهان در حال حاضر. چیزهایی که هرگز بزرگ بوده است. اما سیل از درد تورنت عمدی کوری در میان خشونت—از وحشیانه racialized تاثیر COVID-19 به سرنوشت جورج فلوید Ahmaud Arbery و دیگران از اقدامات خانم کوپر به انفعال بسیاری از مردم سفید—که هر دو عمیقا مزمن و تازه حاد.

شاید من دیدن نشانه هایی از امید در میان وحشت—من سفید بیشتر عموم مردم در عزاداری های اخیر زیان های سیاه و قهوه ای و برخی از مترقی سفید مردم من می دانم که باید متعهد به کشف نقش خود را در برتری از طریق ابزار مانند تمرینات در این کتاب فوق العاده ای. (اینکه آنها را به انجام آن باقی مانده است دیده می شود.) من خودم احساس می کنم به اندازه کافی شجاع به صحبت می کنند در اینجا و در حال حاضر با وجود چگونه صحبت کردن به من صدمه دیده در گذشته (از دست دادن روابط با شنیدن نژادی تهمت و غیره.). من از ترس هر چند که نتیجه قابل پیش بینی است: سفید, سکوت, سیاه, درد, شاید برای همیشه اغلب ریشه در خوب سفید مردم کوری به چگونه آنها (بی خبر) عوامل سفید برتری بیش از حد. تا زمانی که یک توده مهم از مردم سفید شروع و ادامه کار ضد نژاد پرستی را با زندگی خود را پس از آن شورش و تظاهرات را تابع بیشتر به عنوان عبارات از سیاه و قهوه ای از درد به عنوان نقاط عطف در فرهنگ است. پس از همه سیاه و سفید و قهوه ای شده اند و مقاوم در برابر قیام و اعتراض در این کشور برای قرن ها. اگر که به اندازه کافی آن را کار کرده اند در حال حاضر. حلقه گم شده ای است که مردم انجام می دهند عمیق و صادقانه و مداوم موجودی (و پاک) از خود رابطه به برتری.

تعبیر متفاوت از آن است که مردم سفید (به خصوص مترقی مردم سفید) که مسئول آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. هر دو کار می کنند به درک—و تغییر—چگونه سفید برتری حرکت می کند و از طریق زندگی خود و دل و ذهن و فضاهای یا تصمیم آنها ندارد و زمان آنها بیش از حد می ترسم آنها نمی تواند مقابله با آن و یا مثل خانم کوپر آنها ماندند و در مغالطه است که آنها هرگز نمی تواند درگیر در یک حادثه نژادپرستانه. یا آنها را بپذیرید که آنها به ارث برده اند این خانه سفید برتری ساخته شده توسط خود را forebears و اراده به آنها, و آنها در حال حاضر مسئول پرداخت مالیات در آن ارث و یا وضع موجود همچنان ادامه دارد. من امیدوارم که آنها را تبدیل به رادیکال توسط این لحظه و شروع به مبارزه به شدت برای عدالت نژادی; اما بیشتر از آن من امیدوارم که آنها شروع به در خانه خود را در ذهن و قلب. به عنوان من دانش آموزان من: یک فرد سفید عجله به انجام نژادی عدالت کار بدون درک اثرات استفاده و فریب خود را سفیدی است که مانند یک فرد غير ورزشكار عجله به ER برای کمک به پرستاران و پزشکان—آن احتمالا نهفته است بیش از آسیب خوب.

یک چیز هر چند نمی بپرسید من چگونه برای شروع. که بخشی از کار خود را بیش از حد. پاسخ این است که همه در اطراف شما اگر شما در حال حاضر به نگاه کردن و گوش دادن.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>