تلخ و شیرین کردند که بارش شدید باران و سیل douse استرالیا آتش سوزی

بسیاری از استرالیایی ها بودند که تجربه تلخ و شیرین از تهدید bushfires روز پنج شنبه با بارش باران و deluging بسیاری از مناطق و گردباد گرمسیری هوا برای ضربه زدن به کشور از شمال غرب بیش از آخر هفته.

اداره هواشناسی (BOM) صادر شده و هشدارهای باران شدید برای جنوب شرق کوئینزلند دولت در حالی که بخش هایی از نیو ساوت ولز (NSW) دولت بودند هولناک در طی سیل ناشی از بارش باران های سنگین که انتظار می رود برای ادامه برای چند روز.

“وجود دارد یک خوراک شرقی گرم و مرطوب هوا تغذیه به سیستم و ما شاهد این هستیم که لگد کردن در فرم از بارندگی امروز” BOM پیش بینی مایک فونل گفت: Australian Broadcasting Corporation.

“ما در انتظار آن بزرگتر و بالغ و سنگین تر, بارش را به سواحل شمال شرق NSW و سپس مرتب کردن بر اساس مسیر به آرامی تثبیت کرد.”

گرمسیری کم کردن کیمبرلی در سواحل غربی استرالیا دولتی پیش بینی شد به توسعه را به یک گردباد است که می تواند آمار زمین در روز شنبه.

کولر و وتر آب و هوا کمک کرده است douse یا آهسته برخی از کشور مخرب ترین و طولانی در حال اجرا در آتش سوزی که سوخته از طریق بیش از 117,000 کیلومتر مربع از زمین در ماه سپتامبر بود. طولانی مدت bushfire فصل به کشته شدن 33 نفر و حدود یک میلیارد حیوانات بومی. حدود 2500 خانه نابود شده اند.

مقامات اما باید هشدار داد که تهدید بود هنوز بیش از و که به احتمال زیاد تا هفته بیشتر در آتش نشانی پیش رو است.

حدود 60 آتش سوزی هنوز سوزش در سراسر NSW و ویکتوریا, پرجمعیت ترین کشور متحده با حدود نیمی از کسانی که به عنوان طبقه بندی شده uncontained.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>