بیل گیتس اعلام کرد خروج از مایکروسافت مدیره دربندی سال از تغییر رادیکال

این واقعا پایان از شرکت مایکروسافت

اواخر روز جمعه از بنیانگذاران اصلی و رئیس اجرایی بیل گیتس, این مرد بیشتر از نزدیک با شناسایی بزرگترین نرم افزار ساز گفت: او را ترک مدیره شرکت به اختصاص زمان بیشتر به بنیاد خیریه است که در حال پخش است نقش کلیدی در طرح های بهداشت جهانی و در حال گسترش به مناطق جدید مانند تغییر آب و هوا. دروازه باقی خواهد ماند و به عنوان یک ویژگی های مشاور به این شرکت کمک به راهنمای Satya Nadella مدیر عامل و عضو ارشد رهبری در مسائلی مانند آینده از نرم افزار بهره وری بهداشت و درمان-مراقبت از تکنولوژی و هوش مصنوعی است.

“من فکر می کنم آن را فقط می گوید:” ما تبدیل صفحه ما را تکمیل کرده اند ما را, انتقال,'” گفت: مرو Adrian, معاون رئیس جمهور در شرکت تحقیقاتی Gartner Inc., که به دنبال مایکروسافت نزدیک برای چند دهه. “این احساس می کند مانند یک برازنده انتقال بیش از چندین سال. در حال حاضر آنها احساس می کنند که کار خود را انجام داده است و از آن زمان برای رفتن است.”

در حالی که این کار ممکن است هرگز به طور کامل انجام می شود این شرکت کمک کرد که پیشگام محاسبات شخصی است که در بیشتر جای پای محکم در حال حاضر از آن شده است در سال—است و اساسا سازمان های مختلف از آن بود که دروازه زد نشان می دهد. پس نادلا در زمان بیش از در سال 2014 مایکروسافت با تمرکز بر محاسبات ابری یا ارائه نرم افزار و خدمات از طریق اینترنت به رشد تبخیر در بازار کامپیوتر. مایکروسافت نوشته شده است رشد درآمد حاصل از 14 درصد برای دو سال مالی سال تکامل یافته است در روابط خود با رقبا و تنظیم کننده. حتی پس از شیب سهام کاهش در هفته های اخیر همراه با بقیه بازار در میان Covid-19 pandemic, مایکروسافت, هنوز, بازار سرمایه بیش از 1.2 تریلیون دلار.

در بسیاری از این تنها تغییر بتن است که دروازه را جست و خیز رویه کار بودن در هیئت مدیره. اما نمادین به قطع مایکروسافت نهایی عمده کراوات به تاسیس آن داستان است عمیقا لحظه ای مهم برای یک شرکت است که در بازسازی خود در طول پنج سال گذشته. مایکروسافت نادلا نظارت است به طور قابل توجهی متفاوت نوع شرکت ها از نظر محصولات و فرهنگ از یک دروازه ساخته شده است.

“امروز مایکروسافت است که بازتابی از Satya با بیل حرفه ای به عنوان یک پایه و اساس. آن است که دوره های مختلف گفت:” جف Raikes 27-سال مایکروسافت کهنه او و همسرش Tricia شد برای اولین بار زن و شوهر به ملاقات و ازدواج در مایکروسافت. “منظورم این است که نه فقط از نظر رهبری. منظورم آن از نظر فرهنگ است. Satya هرگز سعی به باهوش ترین مرد در اتاق. او سعی کرد به ترین فکری کنجکاو مرد در اتاق.”

Raikes که همچنین به عنوان مدیر عامل بنیاد بیل و ملیندا گیتس گفت: گیتس “دیوانه وار متمرکز” پس از آن تعجب آور نیست او می خواهد که به نوبه خود منحصر به فرد انرژی خود را به انسان دوستی در حال حاضر.

گیتس تاسیس شرکت با دوستان اواخر پل آلن در سال 1975. او در عملیاتی رهبری به عنوان شرکت رشد در حال ظهور به عنوان یک بزرگتر-از-زندگی کشف شد که جوانی از انقلاب در اطراف نرم افزار جدید برای کامپیوتر, گرفتن اقامت در خانه ها و دفاتر. او pushiness و کسب و کار زرنگ و دانا کمک مایکروسافت با ارائه این سیستم عامل به صورت اولیه IBM PC و پس از آن حفظ مالکیت از نرم افزار به طوری که مایکروسافت رایگان به اعتصاب معاملات با سایر سازندگان کامپیوتر به آن کنترل کردن بازار جدید برای این نوع از برنامه است. بعد دروازه parlayed توسعه نرم افزار و برخی از هوشمند حصول به تسلط در این زمینه برای اتاق کار-بهره وری نرم افزار.

در داخل مایکروسافت, او یک رهبر هر دو ترسیدند و تحسین. مدیران خود نزدیک شده محصول با ترور ترس ناسزا رنگ و لعاب انصراف از ایده های خود را به عنوان “احمقانه (expletive) چیزی که من تا کنون شنیده ام” و به دنبال آن رفعت اگر دروازه اعتبار طرح های خود را. شرکت رهبران aped تهاجمی خود را مدیریت و حتی گاهی اوقات ناخودآگاه تقلید تمایل خود را به سنگ پشت و جلو در جلسات. برای چندین دهه تا دروازه پایین پا به عنوان مدیر عامل در سال 2000 این شرکت رویکرد آینه که رهبر آن از جمله مقابله رقابتی سبک است که آن را در مناظر ضد تراست تنظیم کننده.

حتی پس از او مدیر عامل شرکت نقش به استیو بالمر این شرکت 30 کارمند و یک دانشگاه هاروارد, دوست, دروازه مشکل داره پله به عقب حفظ نقش رئیس و اضافه کردن عنوان معمار ارشد نرم افزار. او و بالمر بعد دقیق چگونه آنها می جنگیدند بیش از که در کنترل برخی از تصمیم گیری ها و تلاش برای ایجاد رابطه کار. در سال 2008 گیتس پا را از روز به روز کار در مایکروسافت. در سال 2014 زمانی که نادلا نام مدیر عامل گیتس تبدیل بیش از رئیس نقش به جان تامپسون.

در حال حاضر دروازه را ترک خود آخرین عنوان در مایکروسافت.

“این مهم است در یک نمادین در راه است که او را انتقال از نهایی خود را, رسمی, نقش,” Raikes گفت: “اما در بسیاری از راه های مایکروسافت همیشه منعکس کننده بیل گیتس در شور و شوق خود را برای فن آوری و آنچه در آن می توانید انجام دهید برای مردم است.”

در حالی که بحث در اطراف این تغییر شد و به احتمال زیاد محل مصرف بیش از سه ماه از زمان اعلام در وسط Covid-19 همه گیر تأکید آنچه در خطر است در زمینه بهداشت عمومی که در آن دروازه را انتخاب کرده است به اختصاص تمام وقت خود را, گفت:, Matt McIlwain مدیر عامل در Madrona سرمایه گذاری ، بنیاد گیتس همواره در خط مقدم کار آسان تر و در دسترس تر برای تست این ویروس جدید در طول هفته گذشته.

ویژه داستان
چرا زیاده به تهدید Coronavirus ممکن است منطقی
مشکل با COVID-19 است که معلوم نیست چه کاری انجام دهید.

“این بسیار تند و تلخ زمان که در آن کار می کرد که همزمان با اعلام نیاز برای کسانی که در سازمان های غیر انتفاعی به خصوص آنهایی که متعلق به کسانی ساخته شده است که بخت و اقبال خود را در فن آوری به گرد هم می آیند برای ایجاد یک تفاوت” او گفت:.

—با کمک از مت بعد.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>